Tehuľky a maminy, kt. pomohol doc. Tomáš. Koľko nás je?

crazybabenka
27. máj 2010

NO koľko nás je čo vďaka doc. Tomášovi môžme prežívať najkrajšie obdobie života?

pohodacka
6. jan 2013

@crazybabenka no bože,chúďa moje..už keď ich má,nech sú len také mierne...kámoškina malá mala nedávno strašné-vysoké teploty,mala ich všade,v ústach,na hlavičke veľmi veľa,tak ju ako dvojročnú na komplet vyholili,lebo si to do krvava doškriabala,potrebovali jej to dezinfikovať a natierať...ale už jej pekne rastú 🙂
Ale to nemusí mať každý,či??

crazybabenka
autor
7. jan 2013

@pohodacka keď ja si stále myslím....že to nie sú kiahne.....je síce vysypaná.....ale nie je to kiahňa podľa mňa....nemá to tú bodku ako pluzgierik.....Michal bol po číslo....a naša doktorka dnes nerobí 😒 tak čakáme do zajtra....ja si skôr myslím....že jej "Dedkovci" dali ochutnať niečoho zakázaného.....neverím proste....že sú to kiahne.....s dievčatkom čo ich má...sme boli pred vianocami....a vysypalo sa len pred 2 dňami....aj keď viem...že sa to šíri vzduchom

pohodacka
7. jan 2013

@crazybabenka to verím...je to vraj ťažké identifikovať...minule tu jedna mamina tak riešila kiahne,chúďa,stále dávala fotky,pýtala sa rodičov,lebo tiež sa jej to nevidelo na typické kiahne...polovica jej hovorila,že áno,sú to ony,ďalšia,že nie...najlepšie fakt skúsená dr...škoda,že nerobí...a má to dnes viac?Lebo ono by sa to malo stále tvoriť a potom ale na 3až 5 deň už prestať a začať schnúť..

crazybabenka
autor
7. jan 2013

@pohodacka vieš čo ...neviem ti povedať...myslím si že od včera stále tak isto....neviem...mám také nervy ☹

crazybabenka
autor
7. jan 2013

nejde mi to lepšie odfotiť.....a na boku to ani nejdem skúšať...lebo vreští jak jeleň 😒

crazybabenka
autor
7. jan 2013

ono je to teraz také bledšie....ale večer to mala riadne....neviem či na tých foto to dobre vidieť

sliver
7. jan 2013

@crazybabenka - mne sa to na kiahne tiež nezdá... ako v skutočnosti to je isto lepšie ale kiahne maju byť iné....

my stromček ešte máme 😀 ale asi ho najbližšie dni zložíme lebo ho mám na stole a ako tu mám maminu tak potrebujem stôl 😀 sme sa smiali ked včera prišla že ho konečne niekto videl tak ho môžme zložiť lebo odvtedy ako sme ho postavili tak sme ho videli iba ja a mm 😀 nikto u nás vôbec nebol 😒

@pohodacka - to fakt máte blato? ved tu je mrte snehu, iná paráda vonku, síce trošinku sypký tak sa zle robia koláčiky ale Sonka naberá a kýblikuje o dušu 😀

pohodacka
7. jan 2013

@sliver do rána trošku napadlo,ale nič moc..aj keď sme išli do Tatier,tu slnko,teplo,ani malinkatá stopa po snehu a už okolie Martina bolo ako v inom svete..samý sneh..
@crazybabenka tiež si myslím,že to nie sú ´kiahne..to sú riadne červené pľuzgieriky aspoň čo som videla na fotkách,bolo to úpne iné,ale tak človek nikdy nevie..možno fakt "len" nejaká reakcia.radšej fakt to pozrieť u dr..držím palce.

sliver
7. jan 2013

@pohodacka - no u nás hlásia sneženie zase zajtra až do konca týždňa... to bude makačka stále odhadzovať 😀 a dúfam že cesty budú OK lebo včera ked sme išli od rodičov to bolo hrozné... odhrnače asi spali, pomaličky 60km/h celu cestu... zajtra mám ísť autom za kamoškou tak mám maličku obavu...

crazybabenka
autor
7. jan 2013

Tak bambulátka moje.....mám pre Vás myslím si, že skvelú správu....všetky, ktoré ste boli s toho smutné, že doc. Stanislav Tomáš odišiel do Anglicka je tu úžasná novinka....nájdete ho na http://www.tomgyn.sk/ máme ho naspäť 😀 😉

pohodacka
7. jan 2013

@crazybabenka normalne rozmyslam,ze ak bude mat mm tak volnejsie,tak behnem k nemu na take poriadne vysetrenie..sestricku si urcite bude brat z iscaru,nie?

crazybabenka
autor
7. jan 2013

@pohodacka tak to ti nepoviem .....ja sa už tak teším....huráááááááá ideme si pre súrodenca 😀 😀 😀 😀

pohodacka
7. jan 2013

@crazybabenka faaaakt?????chcete??

sliver
7. jan 2013

@crazybabenka - super správy
akurát som tam dnes mala cestu ale nevydalo lebo mamina skončila skor v škole a nestihla som to... tak hádam iný deň ked budem mať cestu do mesta...
ako malá, aké má tie výražky? zlepšilo sa to?

crazybabenka
autor
7. jan 2013

@pohodacka jo jo chceme....uvidíme čo a ako 😀
@sliver vieš čo...ani nepribúdajú...ani nemiznú....ale zase sú výraznejšie....ale zajtra mi hádam dokyna povie čo je to

janemari
7. jan 2013

Tak kočky konečne mám zub spravený a necelých 30 evri / moje vianočné 😀 /v prdeli a to potrebujem urobiť ešte minimálne 2 😖 No nič,zuby si budú musieť počkať kým budú peniažky /snáď narodeninové/. Ale pekný výletík sme mali a zajtra cestujeme zas. A kedy sa chystáte s detičkami k zubárovi vy? Lebo ja si neviem predstaviť ,kto by donútil moju malú otvoriť ústa,aby jej mohli zúbky pozrieť. Ale umýva si ich podctivo viac kráte denne 🙂

pohodacka
7. jan 2013

@janemari my sme už boli u zubárky,po roku by sa tuším malo ísť,resp ked už má aspon nejaké zuby 😀 naša mi sedela na rukách,pekne otvorila,mrnčalaaž ked mi zubárka čistila kameň,bála sa o mamičku 😀

pohodacka
7. jan 2013

@crazybabenka tak sa držte zajtra...som zvedavá čo to má,hlavne,že to nemá horšie..budeme na vás myslieť..

Baby,ozaj,čo je s tou súkromnou témou,na čo to čakáme?nie som v obraze 😀

crazybabenka
autor
8. jan 2013

už som poslala správu adminovi....ale zatiaľ nič

pohodacka
8. jan 2013

@crazybabenka držte saaaaaaaaaaaaa u dr,daj vedieť...

crazybabenka
autor
8. jan 2013

@pohodacka doma sme....poslala nás kožnej....a dnes pre istotu nerobí.....zase do zajtra čakať

crazybabenka
autor
8. jan 2013

@pohodacka celú noc prerevala....že ju bolí....a ukazovala tú ručičku a tú časť bruška....ale myslím si, že nebolelo....ale svrbelo....a mne ako na potvoru došiel fenistyl.....a dnes ja hlava prázdna....samozrejme, že som si ho od doktorky nepýtala 😠 ....musím zajtra od kožnej

crazybabenka
autor
8. jan 2013

baby dostali sme takúto odpoveď
Ahoj!

Téma sa žiaľ na súkromnú zmeniť nedá. Môžem vám ju len zablokovať a vy by ste si vymysleli novú, súkromnú.

Pekný deň prajem,

Asmira Team

pohodacka
8. jan 2013

@crazybabenka a to prečo?Tak čo urobíme?Založíme novú -J+A+Z+Z+L 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sliver
8. jan 2013

@crazybabenka - a ako ste dnes dopadli u tej dr.?

crazybabenka
autor
8. jan 2013

@sliver v podstate nijako.....kiahne to nie sú....ale poslala nás ku kožnej.....a tam zase až zajtra 😒

pohodacka
8. jan 2013

Pozerali ste na jojke supermamu?Ze kojenie do 6 rokov je uplne normalne,nazor laktacnej poradkyne..ty kokos..ja som zvedava dokedy sa budeme my kojit..aj ked je to uz len ako uspavac namiesto dudla,ktory nema..kamoska odstavila teraz malu,mala 2,5 roka a hovori,ze jej to bolo normalne tak luto...a fakt,ked si predstavim,ze mam s tym seknut ☹ ☹..normalne ze nechceeeem..

sliver
8. jan 2013

@pohodacka - aj mne je to luto 😒
oddalujem to a tiež nie a nie skončiť... v noci ked sa zobudí a ide k nej mm tak normálne si dá strčiť cumel a spí salej, prídem ja tak cumel vypluje a ukazuje na prsník... takže my ked budeme chcieť skončiť tak bude musieť k nej chodiť mm lebo odo mňa bude stále pýtať mlieko 😒

crazybabenka
autor
8. jan 2013

tak a môžme súkromníčiť nedám bloknúť ani túto tému...ak by nás niekto hľadal 😉

zuzu100
21. jan 2013

Ahojte...mám velký problém.. auto pouzivame kazdy den, a aj autosedacku...dnes som si vsimla, že potah na autosedacke je skoro celkom plesnivý...co stým? Proooosim, pomožte...je to skoro nová autosedacka, este to budeme potrebovat dlho ☹