Najkrajšie obdobie v živote

7. okt 2023

Ake bolo doteraz vase najkrajsie obdobie v zivote? Len tak zo zaujimavosti sa pytam. Pre mna je najkrajsie obdobie momentalne. Mame male dietatko. Som na rodicovskej. Ziaden stres, zhon. Iba radost z dietatka, radost z manzelstva. Krasny kludny zivot.

diablikovci
7. okt 2023

Najkrajšie obdobie detstvo. Žiadne povinnosti okrem školy, stres, stále navarené, upratané, vyžehlené, a hlavne pritúlenia k máme a otcovi 🥰

lizatko1009
7. okt 2023

Pripájam sa a tiež detstvo, krásne spomienky, zážitky, krajší život. Menšia mamona a konzum.

stellarstar
7. okt 2023

Detstvo u babičky

mimi3008
7. okt 2023

Suhlasim s tebou. Mam 2 synov (4 a 2 roky). Ked si predstavujem, ze o rok idem do prace, tak na mna prichadza nostalgia, ake to bolo, ked bol starsi este babatko a toto vsetko sme mali este len pred sebou. Akoby som uz pomaly mala toto obdobie za sebou a cakali nas uz len pivinnosti - skola, praca...Ale snazim sa zit v pritomnosti a uzivat si ju

tehulka2011
7. okt 2023

obdobie VS

zuzanockamt
7. okt 2023

Detstvo, obdobie VŠ a samostatný život po VŠ. Keď prišli deti, už to bolo iné.

syslik81
7. okt 2023

rozhodne detstvo ... orodit dieta sice krasne a nezabudnutelne ale prilis kratke-potom nastanu starosti ..vychova choroby puberta etc ... kym ako dieta som nemusela nic :D

lasona
7. okt 2023

Obdobie VS bolo to naj.. za mňa tehotenstvo a materstvo najhoršie....ten kto vymyslel ze je to najkrajšie obdobie ženy asi bol na praskoch🙈🙈ale to som ja

pralinka25
7. okt 2023

od 15 do 25 rokov. cize stredna a vysoka skola. nic na svete sa tomu uz nikdy nevyrovna.

laurita285
7. okt 2023

Po VŠ, veľa voľného času, dostatok peňazí, vo fit kondícií, bez reálnych povinností a problémov.

babababka
7. okt 2023

Byť babkou je to naj,naj,najkrajšie a najplnšie.Aj materstvo bolo krásne,ale starorodičovstvo je to čo ma fascinuje,každú hodinu.Byť s vnučkami je to naj.Uvidíte aj vy,keď budete babkami,je to úúúplne iná dimenzia.❤❤

iv007
7. okt 2023

U mna to bola cerstva 18-ka, maturitny rocnik. Mala som super kamosov, brigadu, chodili sme na festivaly, zivot bol gombicka. Odvtedy len same povinnosti a nahanacky..

295anicka
7. okt 2023

Obdobie strednej školy a leto 10 rokov dozadu keď som v týždni chodila na brigádu a cez víkend do Tatier stále s inou partiou ❤️

maranta_leuconeura
7. okt 2023

To co zijem teraz 😊 sme par bez zavazkov, mam dobru pracu aj dost penazi aby sme si mohli aj zivot uzivat. A tesim sa ze mame spolocne zaujmy a ze nenariekame stale ze nemame deti, ale zatial ten cas vyuzivame pre seba. Zaroven uz som ,,dost stara", mam po 30, tak nemam zo seba take komplexy, pochopila som, ake je zenske telo krasne, aj ked nema dokonaly tvar a uzivam si to kazdy den. A tiez som pochopila ze ano, zasluzim si muza ktoreho mam, takze mu nemusim sliedit v mobile alebo ho sledovat ci ma milenky. Zaroven ak by nas vztah skoncil, dokazem sa o seba sama postarat aj sa financne zabezpecit, citim sa ako samostatna bytost, nie som len manzelka.

marsmykkok
7. okt 2023

U mňa detstvo bohužiaľ nie, pekné bolo obdobie tak 18-20 a 25-28. Problémov mám celý život nad hlavu, ale to sú asi obdobia kedy som sa cítila najlepšie.

ivik4
7. okt 2023

Detstvo 💁‍♀️
A z dospelosti asi tiez rodicovska (hoci syn bol strasne narocny) lebo po nej je to kolotoc

ankare
7. okt 2023

Asi keď som bola tehotná s 1. dieťaťom. ❤️

ankare
7. okt 2023

@babababka chcem Ťa za starku mojim deťom. Staré mamy mojich detí to vôbec tak necítia ako Ty. 😔 prajem Ti veľa zdravia, nech si Ťa vnucatka ešte dlho užijú vo fit kondícii ❤️

rebrambora
7. okt 2023

Ja to mam zase uplne opacne. Detstvo bolo nieco strasne, tehotenstva takisto a obdobie s detmi fajn, ale nic co by ma nejako extremne tesilo.
Obdobie po skole kde som bola len sama a patricne som si to uzuvala a zaciatok vztahu s muzom, ked sme este deti nemali. Len my, vela prace a zabavy.

galganka
7. okt 2023

Od 19 vyššie. 🤷‍♀️

tiezjedna
7. okt 2023

nemôžem označiť jedno obdobie za najkrajšie... mala som krásne detsko; krásne bolo aj obdobie po narodení všetkých troch detí; spomínam si aj ako veľmi som bola nadšená a hrdá, keď po niekoľkých náročných rokoch začala moja firma stúpať hore. Krásne obdobia zažívam často aj teraz, či doma, keď vidím, že mám všetkých pokope a je nám dobre, alebo aj keď vyletíme a ukazujeme deckám svet. Dnes už ozaj môžem s čistým svedomím prehlásiť, že žijem krásny život a aj keď bolo svojho času veľa držkopádov a kotrmelcov (a nejaké určite ešte prídu), tak by som nemenila vôbec nič.

sheila121
7. okt 2023

Na vysokej škole 🙂 oooooooch to boli časy 🙂 nič neriešiť len prednášky a blbosti 🙂

terezka1947
7. okt 2023

...bezstarostné detstvo,odkedy si pamätám,do cca 10r.
Toto bolo najkrajšie 😊
Nevravím,že s deťmi nebolo a nie je,aké je to iné.

martinka13
7. okt 2023

Každé obdobie zatiaľ bolo niečím pekné a výnimočné. Detstvo úžasné, bezstarostné. Stredná a vysoká škola tiež v podstate bez starostí, zábava, žúry.... Po svadbe nový život, vlastný príjem, sloboda v zmysle cestovania, budovanie bývania. Potom prišli deti, tiež čarovné obdobie. Teraz sú už o niečo väčší a zas ten pocit väčšej slobody, viac si užívame. Takže neviem vybrať len jedno obdobie. Úžasné je každé, keď sme všetci zdraví. To je alfa omega v živote.

slniecko5
7. okt 2023

Jednoznačne 40+.
Zneme úrodu dobrých rozhodnutí rokov medzi 30-40.
Kým neprídu zdravotne problémy, samozrejme..

buberova
7. okt 2023

Asi od 18/20 a ešte trvá 🙂

mimikarol
7. okt 2023

Stredná škola. To bolo to najlepšie obdobie. Veľmi rada na to spomínam

slovakboy
7. okt 2023

Stredná škola - nie samotna škola, ale priateľstvo a šport v tom obdobi, potom vysoká škola. Úplne naj obdobie bolo po svadbe. Asi 10 rokov. Potom sa to postupne začalo kaziť.

katulienkax
7. okt 2023

@babababka ano pokial sa vnucence zadaria a su ok, ale kebybsi mala vnuca adhd, autistu . Atd by bolo inac

beata_k
7. okt 2023

Pred detmi. Ziadne zhon, stres. Iba klud a pohoda 😆