Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tehuľky po IVF na jeseň 2009. Pridajte sa

rosienka
12. dec 2009

ahojte kocky

rada by som tu privitala vsetky tehulky zo vsetkych kutov, ktore otehotneli tuto jesen pomocou umeleho opodnenia, aby sme spolu prezivali toto nahderne obdobie a podporovali sa do dalekeho leta 🙂

tak baby po stimulkach sem sa! 😎 a podavajte spravy ako pokracujete a ako vam bruska rastu 😵

rosienka
autor
24. feb 2010

ahojte, dlhsie som tu nebola, lebo dost robim a nemam nic zvlastne nove

tiez som zistila, ze s peknymi teho vecami je dost tazko, v H&M sa cosi najde, odtial mam gate, ale C&A je dost hrôza. Asi budem musiet cez internet nieco splasit, i ked ja si to radsej vyskusam, lebo som zistila dost velke rozdiely vo velkostiach. Niektore su mi akurat tie velkosti co som nosila predtym, niektore si musim aspon o cislo väcsie kupovat...ono je pravda, ze som pribrala nie len do brucha, ale aj do zadku a stehien ☹ a to väcsinou tehu-gate nezohladnuju 😠

romy- super, ze mate vsetko OK, ja uz sa neviem doskat 11.3. ked bude ten velky UTZ a uvidim moju malicku 😵 Este stale necitim kopanceky, ale dufam ze uz coskoroooo

lucia.kl
25. feb 2010

ja som bola v C&A predvčerom a po dlhom čase sa mi tam pačili texasky a aj sukňu som si kupila, ked som tam bola pred dvoma mesiacmi tak nič moc,

romy01
26. feb 2010

ahoj rosienka, neboj uz kopanceky ucitis kazdu chvilu. Ja som prve zacitila v 18 tt - ale to bolo skor take steklenie, neboli to take buchance ako teraz. No uz vtedy som si bola ista ze to je ono. Teraz je to sranda lebo uz dva dni pororujem ze to je aj vidiet, nielen citit. Normalne ked krpec kopne tak sa mi na tom mieste urobi taky kopcek - no trba to len sekundu - proste kope ako karatista

lucia.kl
27. feb 2010

s tymi kopancami a pohibmi je to u každeho inak, ja mam asi kludne deti ale citim len občas a aj to sa musim velmi sustrediť, akurat dnes rano mi mm dal ruku na bruško a vtedy jedno babo koplo, normalne to bol zažitok,

jana
28. feb 2010

ahojte, po dlhsiej dobre sa ozyvam.
Minuly tyzden som bola na utz a normalne som bola sklamana. Ono je asi naozaj najkrajsi utz okolo toho 12 tyzdna. Ako pekne boli vidno nozicky rucicky aj pekne pomerala doktorka ale ja som tam skor videla takych malych mimozemstanov. No a jedno babo je hrozne aktivne stale a to druhe take pohodove, zdvihlo rucicku a dokina hovori ze aspon ze nam zamava 😀. Dalsiu kontrolu mam az o mesiac co ma prekvapilo bo niekde som citala ze dvojtehu by mali mat castejsie, ale vsetko je v poriadku tak asi staci no a som sa pytala hned na morfologicky utz a ona ze samozrejme ze ho budeme robit. Tak som ostala prekvapena bo som si myslela ze ten robia len niektori doktori a tak to povedala akoby bolo uplne samozrejme ze sa bude robit. Tak neviem ze ci je to teraz povinne alebo co 😖.
Inac ten cas tak rychlo leti .. teraz si pamatam ked sme to oznamili rodicom a odvety uz 2 mesiace presli. Tak baby drzte sa nech je vsetko v pohode, ved teraz by sme mali byt v tom najlepsom obdobi 😉. papa

lucia.kl
28. feb 2010

jani, aj ja chodim na kontrolu raz za mesiac, ak maš všetko v poriadku, tak netreba chodiť častejšie.
ten morf. utz sa robi povinne, pri ňom sa zisťuje, či ma babo všetko ako ma mať, pomeraju mu nožičky, ručičky, obvod bruška, hlavičky a tak dalej. no pomeral toho hodne 🙂

jana
25. mar 2010

ahojte baby .. co noveho? my uz mame potvrdene pohlavie jedneho babatka tak dufam ze na dalsom utz sa predvedie aj druhe babatko.

vanesska
25. mar 2010

cafte,

jana... jej takze vy mate uz jedno babo iste ze je chalan...
no my sme tiez boli na morfo utz min.tyzden vsetko doki pomeral a pokukal babo je v poriadku a zodpoveda presne tomu 20tt len akosi bolo natocene zboku takze sme pohlavie nevideli... skusime buduci mesiac...
ale doki nam necakane urobil aj 4D utz a to uz bolo o inom malinke krasne spinkalo rucka na tvari...uplne v klude ani sa nemrvilo hoci rano a vecer lieta po celom brusku tak teraz bolo kludnucke ale nakoniec predsa len pomavalo ruckou takze sme mohli viediet aj tvaricku no ale potom si caplo rucku spat na tvar a dovidenia 😀
ale sme sa z toho vytesovali stale si to pozeram je to fakt uzasne ze uz to je ozaj maly cloviecik 😵
vcera dokonca mm prvykrat citil kopanceky konecne sme vystihli chvilku ze si stihol dat aj ruku na brusko pockali sme a prisli dva kopanceky sa smial ake to je zlate...
a vy ostatne ako ?

jana
25. mar 2010

vy uz tak citite kopanceky? no ja stale nic ☹ ako citim ze nieco sa deje ale aj ked si dam ruku tak nic necitim. Ale je vsetko v poriadku, tento tyzden sme boli na UZT aj moj mm bol so mnou a ked dokina povedala ze toto je chlapcek mu normalne aj slzy vybehlli. A on pritom hrozne tuzi po dievcatku. Myslim ze to dost prezival. My na 3D pojdeme az v aprili, tak som zvedava veru ze ake to bude.

rosienka
autor
27. mar 2010

ahojte kocky

vanes- tak este cakate na prekvapko? my mame na 95% tu nasu kocku a obaja sa velmi tesime. kopanceky zatial citim ja, mm to nevystihne, alebo su pre neho slabe a neciti ich...snad za par dni. posledne dni sa babulka hrozne rozbuntosila aj pocas dna, ledva môzem robit 🙂

jani- to fakt este s dvojkami necitis? ja som tiez v 20tt zacinala len nieco tusit, ale ista som si bola az v 21tt, lebo mam placentu vpredu, tak preto som az neskôr citila. asi mas obe placenty vpredu a dobre peruju udery. hlavne, ze ste ich videli a maju sa dobre...dufam, ze budete mat parik, ale aj dvaja chlapci je super, budu z nich kamosi 😉

jana
31. mar 2010

🙂 len pred par dnami som pisala ze este nic poriadne necitim no a tieto posledne 3 dni si to teda uzivam. Babatka maju najradsej sa predvadzat ked idem spat alebo potom rano ked cestujem elektrickou do prace. No dnes su niejake pokludnejsie, o to je to horsie bo teraz sa budem bat ze ci vsetko je ok. Ale asi su unavene kedze dnes je den tak akurat na lezanie v posteli 😉

rosienka
autor
1. apr 2010

jani- no super, tak predsa sa uz zacina rodeo 🙂 moja sa tiez kazdy den inak hybe, este nema ziadne cykly ani vytipovane hodiny

inak vcera som bola u dokyny , vsetko bolo zase v poriadku, urobila UTZ a pomerala nasu krasavicu a nic zle nenasla, vsetko je vraj bezchybne a krasne sa vyvijajuce 😵 A vypisala ma na dva dvi do tyzdna, cize robim uz len na 60% 😀 ...chcela mi dat pôvodne na 50%, ale ja som ju kvôli praci prehovorila aspon na 60%, lebo uz aj teraz sa sef netvarila nadsene...ale to mi je aj tak uz jedno, kludne to po case znova zredukujeme. Vraj som este furt ako rizokova pacientka, tak nechce so mnou nic riskovat a stres je to posledne co potrebujem. Som velmi rada, ze budem mat viac kludu, lebo uz som to dost tazko v kancli znasala, najmä ked musi clovek robit na primitiva, co si to nevazi...

vanesska
1. apr 2010

jani...takze uz mate rosambo v brusku? 😀 a kopanceky su v pohode alebo bolia niekedy?
ja som to tak vypozorovala ze vacsinou kope rano a vecer a cez den az tak moc nie...
aj ked vcera mal krpec taky celodenny kopaci maraton a dnes je celkom kludny...
ale vlastne to ani nie su nejake kopance skor take jemne stuchanceky takze to ani neboli zatial ale pravdou je ze posledne dni zacal kopkat o dost intenzivnejsie takze mozno sa to aj trochu zosilni... uf no uvidime...

rosi... to je super ze je u vas vsetko v poriadku! 😵
a s tym znizenym uvazkom to je tiez dobre ze ti dokina dala predsa len sa to zide obcas si oddychnut... ja by som poobede spala kazdy den neviem si predstavit ako by som to vydrzala v robote... 😖 normalne som rada ze som doma uz som si na to zvykla a vobec som sa este nestihla nudit... 😅

veru my zatial nevieme co to bude... mm tipuje chlapca a ja dievca takze ani my dvaja sa nezhodneme... 😅

rosienka
autor
21. jún 2010

tak to tu trosku ozivim...zistila som tu velke novinky

@jana gratulujem k Jakubkovi, nech sa drzka a dari sa mu, ked uz musel prist tak skoro na svet...je mi velmi luto Sofinky 😢

@lucia.kl gratulujem k dievcatkam, urcite si uz stastna mamina, ved pridaj nejake fotecky 😉

@rikuska21 az teraz som si precitala, ze ste prisli o babiku, je mi velmi smutno 😔 😔 😔

vanes, romy, majuska, evuliatko....my to snad dotiahneme pekne do 40tt 😉 , uz sa nam to vsetkym krati

evuliatko74
22. jún 2010

Ahojte vsetky,
my sa mame zatial celkom fajn. Cakame chlapceka - vieme to na 100 %.
Gratulujem kockam, ktorym sa vsetko podarilo 🙂 a myslim na vas baby, ktorym to nevyslo... ☹

Rosienka, no, ty to uz mas naozaj za chvilu.... Uz mas vsetko pokupene???

Vsetkym drzim palceky - tfuj, tfuj, tfuj, nech sa dari!!!!!!!! 😀

lucia.kl
24. jún 2010

na fotkach sa pracuje, tak zatial aspoň čerstvo z pôrodu 🙂 inak baby mali 45 cm a 2580g a 2360g

rosienka
autor
30. jún 2010

waw luci, tak to su totalne cerstvo vyliahnute 😵 😵 😵 a celkom pekne vahy mali 😉

rosienka
autor
30. jún 2010

evul- veru za chvilu, ani mi to este tak nepride...pokupene hej, ale pripravene este nie celkom, dnes bude mm s kamosom montovat detsku izbicku, je toho vela, asi to ani vsetko nestihnu. potom môzem zacat vpratavat a zariadovat. aj druhu postielku do spalne musime este doniest od kamosov...a veci do nemocky tiez nepripravene...ale uz zacnem 😝

Tu začni písať odpoveď...

Odošli