Tehulky s diagnózou - hroziaci potrat

jamik
6. feb 2008

Tehulky a mamicky, ktore ste, alebo ste boli tehotne s rizikom hroziaceho potretu - Abortus imminens, napiste, ako ste sa citili, co ste robili, aby vsetko dobre dopadlo, co vam kazal doktor, boli ste v nemocnici?

Ja mam podla doktora babenko velmi nizko a mam mat kludovy rezim, aby vsetko dobre dopadlo. Ja samozrejme urobim vsetko preto, aby sme sa dockali stastneho konca. Pevne verim, ze sa to podari. 🙂 🙂

Tak sa podelte o rady a opatrenia.

ludkavladko
30. apr 2017

Ahojte baby,ja mám ten istý problém,som 5tt,druhé trhu,išla som do nemocnice s dosť silným krvácaním,dali mi injekciu a duphaston,ascorutin a nejaký vitamín,krvácanie ustupovalo,išla som domov,na druhý deň sa mi to spustilo zase tak som si dala lieky a ležím,už to tak nekrvacam,len keď vstanem na vecko alebo tak troška vytečie,v utorok mám ísť svojej doktorke na kontrolu,tak len ležím bojím sa čo i len pohnúť,beriem teraz duphaston 2krat denne a ascorutin dve tabletky tri krát denné,mám hrozný strach☹☹

wierka16
7. jan 2020

Čakáme tretie bábätko aktuálne som v 15tt pracujem mám dosť ťažkú prácu v sklade ..26.12 som začala krvácať išli sme na pohotovosť dostala som injekciu Dicinone a doktor mi odporučil šetriaci režim diagnoza 0200 hroziaci potrat ...dnes som bola u lekára výsledky krvy ukázali že mám zvýšené protilátky budúci týždeň máme ďalší odber aj s manželom...myslíte že konal lekár správne keď mi nedal pn ale potvrdenie o gravidite