Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉
masoautor
27. máj 2008
dala by som si aj kapustnicu - taku vianocnu 😃 mnam
evitkamalicka
27. máj 2008
mnam kapustnica
masoautor
27. máj 2008
Evit, budeme si navzajom varit a vymienat porcie, dobre? 😃 ja by som kapustnicu mohla jest kazdy tyzden, ale mam rada polievky vsetky mozne 🙂 myslim, ze ich aj varim velmi chutne 😉
evitkamalicka
27. máj 2008
ja kapustnicu tiez mozem furt 😃
masoautor
27. máj 2008
Ty by si sa uz mohla buduci tyzden dozvediet, ci budete mat chlapca alebo dievcatko, ze? x-)
evitkamalicka
27. máj 2008
masko ano, ideme zas rovnako 😃
nelinka79
28. máj 2008
dobré ranko

babule neviete poradit nejaké bylinky ktoré sa mozu pocas tehu proti zadrziavaniu vody v tele?
evitkamalicka
28. máj 2008
ahojky tehulky
masoautor
28. máj 2008
evitkamalicka
28. máj 2008
ahoj masko
masoautor
28. máj 2008
Cau Evit, vcera mi bolo tak zle, zase som vracala a vecer som sa uplne zlozila |-| 😞
evitkamalicka
28. máj 2008
chuda moje, snad ti to uz coskoro prejde
masoautor
28. máj 2008
Tak strasne ti zavidim, ze ti je dobre a ze uz si v 23. tt. :-N
Tiez dufam, ze za chvilu sa z toho dostanem.

Ako sa mas ty?
evitkamalicka
28. máj 2008
masko aj tebe to rychlo zbehne a co nevidiet budes v polovicke...ja sa mam super, fakt sa citim vynikajuco
masoautor
28. máj 2008
citis pohyby? 🙂
evitkamalicka
28. máj 2008
masko hej citim a riadne, mame riadne aktivne babo, aj manzel citil konecne pred vcerom riadny kopanec, lebo ho babo dovtedy nejako vobec nechcelo kopnut
masoautor
28. máj 2008
to je krasne x-)
masoautor
28. máj 2008
Som si pozerala tvoje brusko - celkom ho mas velke, tak som spokojna, lebo aj mne poriadne rastie - som jednoznacne tehotna. Niektore baby v tom case ako ja maju ploche brusko 🙂
evitkamalicka
28. máj 2008
a kedy das brusko do albumu?
masoautor
28. máj 2008
Neviem, zatial som este nemala chut sa fotit, raz ma muz fotil, ale tvarila som sa hrozne, lebo mi bolo zle |-|
Ked sa mi polepsi, tak sa odfotim 😉
evitkamalicka
28. máj 2008
oki, budeme cakat na fotocku 😉
masoautor
28. máj 2008
som sa tebou inspirovala a dala som dnes rano namocit fazulu (sosovicu som nemala) takze na veceru bude fazulova kysla 🙂 a ked budem vladat a nebude mi zle, tak sa zmozem aj na palacinky 😉
evitkamalicka
28. máj 2008
mnamky 😃
masoautor
28. máj 2008
ktovie, co na to povie moj zaludok - vcera odmietol bolonske spagety :-p
nelinka79
28. máj 2008
ahojte konecne mi v praci opravili scan a tak som do albumu pridala som zo 16tt 😃
evitkamalicka
28. máj 2008
nelinka pozerala som, krasne mimi x-)
nelinka79
28. máj 2008
za dva týždne budem mat dalsiu fotecku uz sa tesim ... inak ako prezivas tie teplá? ja som mrtva lebo v kancliku mam tak teplo ako vonku :-p
evitkamalicka
28. máj 2008
ja budem mat fotecku buduci tyzden, zase mame s maskom rovnako poradnu 4.6. 😃 ja som tiez mrtva, vsetky okna pootvarane a ani listok sa nepohne
nelinka79
28. máj 2008
u nas doma menia dnes okna takže u nas sa aspon okná hýbu 😃 ... Som zvedava kolko zvadne pospratavat MM lebo ja musim chystat svadbu na piatok a ked bude treba este aj upratovat.. 😞 tak som zvedava do kolkej dokazem fungovat..
elenamarek
28. máj 2008
ahoj babenky 🙂 chcela som si urobit album ale neviem pridat foto neporadite dik,ja idem sblaznit od horka vnutri mame 29stupnou byvame hore.v noci som ani nevedla spat

Začni písať odpoveď...

Odošli