Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

takco
9. jún 2008

mery si nasla dve// 😵 😵 😵 😵

maso
autor
9. jún 2008

juchuuuuuuuuuuuuuuu, uz som jej napisala 🙂

evitkamalicka
9. jún 2008

jeeej to fakt, to je super 😀

maso
autor
9. jún 2008

kolko nas uz je dohromady aj s Majkou?

evitkamalicka
9. jún 2008

masko ja, ty, nelynka, sonicka, elenka, mery takze 6 ak dobre ratam

maso
autor
9. jún 2008

hej, aj ja som tak pocitala 🙂 super, tesim sa, zrejme sa to uz zase pohlo dalej ... cakam este jednu tehulku 😉 ved dlho bolo ticho ...

evitkamalicka
9. jún 2008

masko aj ja som rada, ze sa to rozbieha...nevies co je s nelynkou? dlho tu nebola

maso
autor
9. jún 2008

neviem, dufam, ze je ok 😕 mozno nema pristup k PC .... snad sa coskoro ozve

evitkamalicka
9. jún 2008

dufam aj ja, ze je vsetko ok

nelinka79
9. jún 2008

ahojte babule ... nebojte mame sa dobre 😀 ... len ked chodim k lekarovy a na cvicenia tak mi tie dni potom v praci chýbaju a mam toho vela. k tomu svadby tak by som sa potrebovala naklonovat 😀 .
v stredu idem k doktorovy na kontrolu a vo stvrtok na 3D ..uz sa tak tesim ale hlavne dufam ze prcek bude otocený tak ako treba..

takze ako som citala uz k nam pribudla aj mery juuuuupiiiiiii .... gratulujem

evitkamalicka
9. jún 2008

nelinka ahojcek

nelinka79
9. jún 2008

evit ahoj 🙂
ako bojujete vy?

evitkamalicka
9. jún 2008

my super, v brusku mame chlapceka...sa nam konecne predviedol v plnej krase...kuk do albumu 😀

evitkamalicka
9. jún 2008

nelinka vo stvrtok idem na ten test na cukrovku co musis vypit tu sladku gebuzinu, tak som zvedava ako to zvladnem

nelinka79
9. jún 2008

evit kludne si do toho vytlac aj dva citrony to vysledok neoplyvni a aspon sa to bude dat vypit..

tak gratulujem k adamkovi ja som zvedava co to bude... vy ste chceli dievcatko dobre si pamätam 🙂

evitkamalicka
9. jún 2008

nelinka nam to bolo jedno, ja som len mala pocit na dievcatko, ale velmi sa tesime z chlapceka ja az tak ze som aj pomaly zabudla vystupit z autobusu ked som sla od lekara 😀 😀 😀

maso
autor
9. jún 2008

mam nieco nove: prave som vracala, takze este asi nie som uplne za vodou ☹

Cau Neli 🙂

evitkamalicka
9. jún 2008

masko ono to postupne uz prejde

maso
autor
9. jún 2008

v tej chvili, ked zvraciam, tak mam pocit, ze umriem ☹ strasne velakrat ma napina ... teraz mi je uz lepsie ... aspon tak 😅

nelinka79
9. jún 2008

masko ahojky .. neboj ono to prejde .. kamoske byvalo tak zle a okolo 14tt jej to preslo tak dufam ze to coskoro prejde aj tebe..
tak keby nam povedal ze to bude chlapec tak hadam manzel od radosti aj odpadne ... ale zas ja mu stale hovorim co si zamiesal to ma 😀

evitkamalicka
9. jún 2008

no ved manzel uz ide dnes druhy raz zapijat Adamka 😀 😀 😀

maso
autor
9. jún 2008

🙂 to je krasne, my by sme tiez chceli chlapceka 😵

nelinka79
9. jún 2008

evit 😀 😀

evitkamalicka
9. jún 2008

no co uz s chlapmi, ale este predtym som mu nakazala urobit nakup a potom moze ist, chcem vecer robit francuzske zemiaky lebo sme s Adamkom dostali strasnu chut na ne 😅

maso
autor
9. jún 2008

ja si prosim jednu porciu francuzskych ... mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

to co mi doslo pred chvilou zle, to bolo z tych jahod (cez vikend sme mali jahodovu brigadu - spracovanych 50 kg) a teraz mi prisla jedna babka ponuknut, ci nechcem kupit ... skoro som ju ovracala 🙄 😀 )

evitkamalicka
9. jún 2008

masko posleme vecer

evitkamalicka
9. jún 2008

ja som sa minuly tyzden tiez prezrala jahod a nebolo mi prave najlepsie, ale negrckala som

maso
autor
9. jún 2008

ja by som si dala lososa, co pripravuju v Ikei - z toho mi este nebolo zle 😉 je to zdrave a jediny losos, ktoreho zjem 🙂

sonicka07
9. jún 2008

ahojte tehulky. veru,super sprava,ze nas je zas o jednu viac.
masco,mne vobec nebyva zle,len niekdy mam nechutenske stavy,ako vcera. vobec som nevedela,co by som jedla. potom som si nakazala wrap,to je taka kukuricna placka, my si to robime s kuracinkou,so zeleniou atd. no a ked to dal predo mna,tak mi to uz nechutilo. jedla som len obycajny salat.
ale dnes som si nakupila ovocie-ceresne,jahody,banany, manzel mi navaril slepaciu polievku,tak som spokojna.
uz som pisala do novej nadeje,ze zajtra mam dalsie sono. som tak skoro ani necakala. citim sa uz lepsie. len sa stale bojim,ze sa to krvacanie zopakuje,mam soky kazdy krat na zachode. ked si predstavim,ze este 30tyzdnov strachu.... urcite minimalne zosediviem. najradsej by som posunula cas 😉

nelinka79
10. jún 2008

dobré ranko babule ...