Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

sisipetka
13. jún 2008

Evitka neboj bude dobre, aj ked troska dietka, ale pre Adamka to urobis. Inac mne cele tehu nerobili ziadne testy na cukrovku..hm...

Nelinka, moja sestra sa vola Karla a oslavuje vzdy, ked ma meniny Karolina - lebo ona ma smolu a v slovenskom kalendari nie je 😀 😝 Takze budu raz oslavovat spolu 😉

evitkamalicka
14. jún 2008

sisi lenze ta dieta co mi vravela diabetologicka, to je doslova hladomor, skoro nic nemozem jest

sisipetka
15. jún 2008

Evitka a to co nesmies vsetko jest? Ved babatko potrebuje vyzivu 😒

evitkamalicka
16. jún 2008

sisi nesmiem ovocie, nesmiem ryzu, nesmiem mucne jedla, nesmiem sladke, nesmiem pecivo, nesmiem ovocne jogurty, nesmiem polievky a omacky zahustene mukou...mozem len cistu vodu, maso varene na vode, varene zemiaky a mliecne vyrobky len biele a nizkotucne

nelinka79
16. jún 2008

dobré ranko 😀

evit neboj všetko bude v poriadku.. ked bude treba ja si vypýtam zoznam veci co jedla manzelová teta a ona si vdaka strave nemusela pichat inzulin.
vidim ze ste zmenili znacku kocika?

evitkamalicka
16. jún 2008

neli ja tu dietu drzat nemienim, pytala som sa sesternice ta je sestricka a povedala mi ze taku prisnu dietu nedrzia ani diabetici co si pichaju inzulin, staci ked vynecham sladkosti a cukor a to aj robim

nelinka79
16. jún 2008

evit vyhybaj sa potravinam ktoré obsahuju vela cukru sice stravis viac casu v obchode s citanim co ktorá obsahuje ale zas za tu namaju to stoji..

evitkamalicka
16. jún 2008

ved jasne, cukor obmedzim uplne

sonicka07
16. jún 2008

evitka,takze ziadne cukriky? no co uz,nejak to uz vydrzis do konca. ved to uz mas za par.
nelinka,gratulujem k dievcatku. manzel tusim chcel pilota,ze? ale myslim,ze taka princeznicka sa mu urcite vryje do srdiecka a bude z nej uplne hotovy.

nelinka79
16. jún 2008

soni .. manzel chcel pilota ale uz povedal ze mala bude pilotka tak on si to prisposobi ako treba 😀

maso
autor
16. jún 2008

caute baby 🙂

maso
autor
16. jún 2008

Neli, gratulujem ku Karolinke, aj ked ste chceli tusim Daria, ze?

Evit, to ma byt teda dost prisna dieta, co ti urcili. Drzim palce, lebo aj ked budes dietovat po svojom, nie je sranda sa obmedzit, ked clovek na to nie je zvyknuty.

My by sme mohli vediet za dva tyzdne (2.7.), co cakame. Neviem sa dockat 😵

Inak, aky vikendik mate za sebou?

elenamarek
16. jún 2008

ahoj babenky 🙂 Evit drz sa.ja mam zas vysoky cholesterol.lieky na vysoky tlak mi dat nemozu pretoze mi zistili ze mam kolisavi,a na ten sa robia vysetrenie len ked nieje zena tehotna,takze tak.doktor sa potesi ja uz sa neviem dockat kedy mi povedia co to bude ale najskor asi az na 3D.

maso
autor
16. jún 2008

Elenkia, ja som mala este v zime vysoky cholesterol, ale som ho stiahla 😉 pogoogluj a budes vediet, ako sa stravovat, alebo to ries az po tehotenstve.

nelinka79
16. jún 2008

ja som mala celkom v pohode vikend.. vyberala som farby pre byt a detsku lebo ideme v piatok malovat 😝 potom som triedila detské vecicky pre Kaju. Svagrina mi u nich vytiahla velké vrecia a ja som si vyberala .a potom oznacovala aby som vedela co kde vratit..

maso
autor
16. jún 2008

😵 ake prijemne cinnosti 🙂

my sme boli u svokrovcov a u mojej babky a este na ceresniach 😀 ,mnamky ... samozrejme ja som oberala len zo zeme, co som dociahla 😀

evitkamalicka
16. jún 2008

tak sme tu zas, sme si troska pospinkali

nelinka79
16. jún 2008

evit to spinkanie a oddychovanie ti zavidim ... ja sa tu premaham ako sa dá ☹

evitkamalicka
16. jún 2008

neli a preco nejdes na PN? aspon by si si troska oddychla

maso
autor
16. jún 2008

ja som tiez stale ospala ... ☹

nelinka79
16. jún 2008

evit musim zaucat tu mladu a nebudem tu v stredu a piatok tak sa premaham ako sa dá..

evitkamalicka
16. jún 2008

nelinka a co mas dovolenku?

elenamarek
16. jún 2008

Nelinka,mna uz by to bavilo triedit pre babulku,ja som vsetko schovala dievcenske na poval asi 5 vriec pre dievcatko,chlapcenske mam asi 20 specialnych boxoch.nechcem aby som nelutovala ze nebude babenka tak teraz sa snazim nemyslet na dievcatko aby mi to vyslo moj muz sa smeje asi zblaznim ked mi to vyde.Zuzi ja sa niak teraz s vysokym cholest.nezapodievam ale istotne nieco pozrem,stale mam niake vysetrenie ked nie so mnou tak s malym logopedicka teraz nastastie este idem v stvrtok a potom 4.7.mam krv na triletesty,16.7.logop.23.7 poradna tak to bude take kludnejsie uz sa normalne tesim.

nelinka79
16. jún 2008

evit v piatok si zoberem dovolenku a v stredu idem cvicit tak si urobim volno 😎

elen my sme chceli chlapceka ale musim priznat ze normalne som sa potesila ze je to dievcatko.

elenamarek
16. jún 2008

Nelinka bud rada,ja som tak strasne chcela dievcatko a mam chlapca.dievcatka su vzacne aspon v mojom okoli su sami chlapci.asi sa stym tazko vysporiadam ked bude chlapec mat troch chapov doma a dalsie miminko mi neodporucaju tak skoncime pri dvoch,pravdaze najhlavenjsie je aby boli zdrave deticky ale aj tak si chcem splnit sen mat babulku

evitkamalicka
16. jún 2008

v nasej rodine su same baby, tak sa tesime ze cakame chlapceka a sesternica tiez porodila pred dvoma tyzdnami chlapceka sice v 32tt ale je nadherny, vobec nevyzera ze by prisiel na svet o 2 mesiace skor, kuk do albumu

maso
autor
16. jún 2008

Uz som pozrela albumy, aj tvoje aj Nelkine 😀 som nevedela, kto to je v tom tvojom 😀

elenamarek
16. jún 2008

evit aj ja som sa zlakla ze uz si porodila,je zlatunky je velky na 32tyzden?

evitkamalicka
16. jún 2008

elenka meral 41cm ked sa narodil

maso
autor
16. jún 2008

je zlaty ... a ma nadherne oci 😵 vsetko je v poriadku? hovori sa, ze lepsie narodit sa v siedmom ako vo osmom ...