Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

evitkamalicka
25. jún 2008

nelinka skus si ich vylozit vyssie, napr. ked lezis tak aby si ich mala vyssie ako mas hlavu...mne nastastie nepuchne nic

nelinka79
25. jún 2008

to skusam ale ked som v praci do 17tej tak mi je to prd platné ked dojdem domov a mam ich jak baloniky zatial teda len chodidla a tam by to mohlo ked uz aj ostat...

evitkamalicka
26. jún 2008

zeny kde ste?

elenamarek
26. jún 2008

ahob babenky je mi do placu,vnoci co sa tu prehnala ta smrst nam zlomilo strom a ten padol synovi na ihrisko zlikvidoval mu domcek co sme mu kupili aj s prislusenstvom za 18tis.tak som zufala.clokovek horko tazko nasetri aby dietatu vybavil dvor s hrackami a za 5minut je vsetko fuc, a to nehovorim jak to vsade vyzera vsetky kochliky rozbyte no hroza ani sa mi nechce hovorit

maso
autor
26. jún 2008

Caute baby,

Nelka, co najviac si nohy vykladaj.

Elenka, je mi velmi luto, co sa vam prihodilo ☹ u nas to tiez bolo, normalne som sa bala. Rodicom vyvratilo tri ovocne stromy a jednu marhulu plnu este nedozretych marhul zlomilo. Znicilo im vsetky rajciny a papriky. U nas na parkovisku rozbilo celne skla na styroch autach a odkialsi k nam privialo strechu, ktora zlomila jeden dost velky strom. ☹ Verim ti, aj mne by bolo do placu ☹

elenamarek
27. jún 2008

ahoj Masko,nam roztrhlo foliak,tiez to bola marhula tak nalozena ale jasne este zelene.ale to neni nic mamina byva pod nami a nechala pustenu pracku ja pridem z obchodu a 10cm vody vsade vytopilo ju tak som sa nezastavila do 20h a potom vyplo elektrinu dalsia burka bola som zufala ani sa osprchovat ani nic

sonicka07
27. jún 2008

elenka,to teda vie nasrat... prepac za vyraz. to musela byt riadna burka. citala som o tom na bleskovkach.
nelinka,mala by si to povedat lekarovi,aby to nebol priznak pre-eklampsie-vysokeho tehotenskeho tlaku. je to velmi nebezpecne. ale poradit ti inak neviem. spytaj sa lekara. ja mozno na to pridem nejak intuitivne,ked budem v tvojom stadiu 😉

maso
autor
27. jún 2008

Caute baby,
Elenka, ako citam, tak vy ste to mali "uchvatne" aj vdaka pracke 😒

Inak sa mate ako? Ja sa dnes chystam urobit tekvicovy privarok a hovadzym maskom - prvykrat, tak drzte palce. 😅

evitkamalicka
27. jún 2008

ahojky, ja som akurat dozehlila detske vecicky co som vecer prala

elenamarek
27. jún 2008

ahoj babenky 🙂 Nelinka neboj tiez som nadavala aj plakala.Zuzi ani nehovor.inac babetko poslucha,este nekope,ale tie horka mi nerobia dobre.drzim palceky ja nevarim, manzel je kuchar casnik a ked nieco urobim tak ma skrityzuje tak si robim len pre seba kuriatko a synovi chuti,ale moc toho neviem niak mi to nejde

evitkamalicka
30. jún 2008

dobre ranko 🙂

maso
autor
30. jún 2008

ahojky Evit 🙂 neviem ako ty, ale ja sa uz neviem dockat stredy 😀 😵

evitkamalicka
30. jún 2008

masko ja tiez, len neviem ci mi bude teraz robit ultrazvuk, kocik uz inac caka v detskej na Adamka, kuk do albumu

elenamarek
30. jún 2008

ahoj babenky 🙂 zuzi daj vediet co to je,potom.moja kamoska bola na 3d a mala smolu je 23tyzdni a babeno bolo tak otocene ze to nezistili a celu pol hodinku sa nechcelo otocit,mna mi porazilo ja do oho davam take nadeje.asi sa objednam tak aby som bola aspon 22tyzden.je babeny v tescu su nadherne vecicky zlacnene o 70% kamoska si tak nakupila,ja budem musiet skocit len nemam kedy

maso
autor
30. jún 2008

Evit, idem kuknut kocik 😵

evitkamalicka
30. jún 2008

masko utekaj 😀 😀 😀

maso
autor
30. jún 2008

kraaaaaaasny, to je implast bolder? 😵 😵 😵

Elenka, ja pojdem totiz na 3D dvakrat, tak sme sa s dokim dohodli, chcem mat istotu, ze tentoraz bude vsetko ok 😔 prvykrat pojdem v 18tt. a druhy v 25tt. v stredu idem na klasicky, ale aj tak sa neviem dockat 😵

evitkamalicka
30. jún 2008

masko eee, je to novinka na trhu cronos a my sme ho vystihli za uvadzaciu cenu,ale ani potom nebude velmi drahy...stal nas 6700,- a potom bude okolo 10-11 000

maso
autor
30. jún 2008

to vazne???? 😕 to je super cena 🙂 podoba sa na implast, tak preto som myslela ... idem ho hned popozerat na webe 😉

sonicka07
30. jún 2008

masco,drzim palceky v stredu. hned daj vediet,ako to dopadlo. mam volno,tak to tu budem sledovat. a chcete aj vediet pohlavie? ja stale neviem,ci chcem vediet. aj ano,aj nie. tak asi uvidim podla okolnosti.

maso
autor
1. júl 2008

Cau Soni, asi chceme vediet pohlavie, ja sa uz totiz neviem dockat, chcem vediet, na koho sa mozeme tesit 😀 chceli by sme asi toho chlapceka, ale pomaly sa zaciname vytesovat aj z toho, ze to bude mozno dievcatko, aj vcera v Tescu som pozerala dievcenske vecicky 😵
Zajtra budes musiet byt ale trpezliva, objednana som az na 19:40 😀 ale urcite sa potom ozvem 😵 😵 dufam, ze to bude vidiet 😵

Inak, neviete, ktorym tyzdnom zacina piaty mesiac? 😅

evitkamalicka
1. júl 2008

masko 5. mesiac zacina 17tt+6

elenamarek
1. júl 2008

ahoj tehulky 🙂 mne sa tie mesiace nak nezdaju potom 9 mesiac jak keby ani nebol od 40tt,zuzi drzim palceky zajtra.a hlavne nech dovolenka dobre dopadne a pekne pocasie na kolko ides?no ze maju v tescu nadhernu kolekciu mne sa strasbe pacia veci s klokancekom chystam sa ist si tam kupit tu bezovu deku s klokancekom len kym tam pojdem ju predaju,a tie satecky su su krasne,poslednu dobu sa mi cenovo aj kvalitova tesco pozdava ja som sice kupovala vsetko H&M a C&a ale zacala som aj tesco a uznavam ze su kvalitovo aj cenovo velmi dobry

evitkamalicka
1. júl 2008

elenka ved 9. mesiac nie je od 40tt...9. mesiac je od 35tt+5 do tych 40tt

elenamarek
1. júl 2008

aha tak tomu uz chapem ja som to brala ze to je napr.17+6takze az od 23,asi mi to horko neroby dobre dik ze si ma upozornila co mam knizky niikde to neuvadzaju vsade len tyzdne takze uz som v 5mesiaci dobre

evitkamalicka
1. júl 2008

elenka ja mam taku tabulku, tak ju dam do albumu hned, tak si to tam kukni 😉

evitkamalicka
1. júl 2008

vlastne uz ju v albume mam davnejsie, tak kukni

elenamarek
1. júl 2008

Evit normalne zavidim uz to mas za par,uz mas vsetko nachystane? tych par tyzdnov ubehne ani nevies jak.

evitkamalicka
1. júl 2008

elenka hej uz mame v podstate vsetko uz chyba len par drobnosti ako kozmetika a tak

elenamarek
1. júl 2008

ja som si tiez napisala,este kozmetiku ale chcem ju kupit tesne pred porodom,ale potrebujem len borovu vodu tie stvorceky z gazi olejcek a detsky kupel kozmetiku budem pouzivat nivea pri syncekovi som pouzivala bubchen ale aj nivea sa mi osvecila ostatne mam pokupene este asi kupim naiky mali cumlik od 0mesiacou a kefku na avent flasky to bude asi vsetko co budem potrebovat,inac kocik je zlatucky a za super cenu dobre si kupila