Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

sisipetka
7. aug 2008

Evitka troska nestiham - vela prace, ale nestazujem sa, aspon rychlo ubieha cas 🙂
Citim sa v posledne dni dost unavena, spim aj 10 hodin denne a rano vstavam akoby ma celu noc bili 😅 Uz potrebujem asi dovolenku - sice len pred tyzdnom som na jednej bola, ale ta nepomohla 😝
A Tebe to uz pomaly odpocitava, ze? Neboj vsetko zvladnes, dolezite je, aby si si kontrolovala, ci Ti malicke stale kope...lebo v tom poslednom tyzdni uz nema moc miestocka. Ale lepsie by bolo, keby ste do zvladli uz 38tt-39tt - drzim palce - a neboj porod zvladnes, len nanho nemysli. NA mna ked prisli kontrakcie, tak som sa normalne tesila, ze uz to bude - stihla som sa aj osprchovat, umyt hlavu, oholit, dat MM veceru, pripravit mu nieco pod zub do tasky do porodnice 😉 Len koniec uz nebol pekny, ale to vas niktoru urcite necaka - budete mat krasne a zdrave deticky, len nestresujte a uzivajte si to 🙂

maso
autor
7. aug 2008

Ahojte baby 🙂
Vcera som bola na morfologickom utz a isla som odtial cela vytesena, podla merani, ktore su mimochodom uplne idealne, sa posuvame o tyzden dopredu 😉 videla som Branka, ako vyplazoval jazyk a cuckal si palcek 😵 😵 a za chvilu dosiahneme pol kila 😀 Velmi sa tesim, ze je vsetko v poriadku (toto obdobie ma po tom, co sme predtym prezili, trochu desi a dufam, ze coskoro to bude za nami ... )

sisipetka
7. aug 2008

Zuzka tak to je krasne 🙂 A nemysli na zle obdobie, kedze mas potvrdene, ze Branko je v poriadku a este k tomu aky betar, ked vyplazuje jazyk 😉
Pekny vecer tehulky nase 🙂

sonicka07
7. aug 2008

zuzi,tak to je krasa. branko-potvorka mala. chapem,ze mas obavy,ale neboj,tentokrat to dopadne absolutne perfektne.
inak mne sa zda,ze zacinam citit pohyby, hlavne vecer,ked si liham do postele. akoby mi podskakovali creva...
tak neviem,ci to je ono,ale mam to uz treti den a nezda sa mi,ze by to bolo travenie.
ale je mi to skor neprijemne ako prijemne,taky divny pocit, mozno preto,ze je to nezvyk.
ani som nemohla vcera zaspat,lebo som to stale citila. ale zas som mala taku suprovu naladu,ze babenko je ok. paradny pocit.
petka,dakujeme za prianie pekneho vecera. to iste vsetkym buducim tehulkam!!!!!!!!!! aby ste sa co najskor vsetky pridali k nam. papa

nelinka79
8. aug 2008

ahojte
masko to je super ze Branko je v poriadku.... nasa Kaja sa zase stale drzi za hlavu ako jej tationo 😀

evitkamalicka
8. aug 2008

ahoooooooooj 🙂

nelinka79
8. aug 2008

ahoj evit ....este upratuješ?? 😀
mna ta moja teroristka nenechala v noci spat tak teraz som v praci ako omacka 😝

evitkamalicka
8. aug 2008

neli uz nie...kedy sa chystas na matersku?

nelinka79
8. aug 2008

az 8 septembra mozem ist na matersku a ja by som uz najradsej ostala doma a oddychovala..

maso
autor
8. aug 2008

Caute baby, Peti dakujem za povzbudenie, dufam, ze nebude trvat dlho a pribudnes k nam 🙂

Soni, postupne si zvyknes a budes mat z tych malickych stuchancekov ten najkrajsi pocit, aky tehulka moze mat 😵
Neli, vasa Kajka ma asi starosti, ked si chyta hlavu 😀 😀 ale matersku mas za par, aj ked verim, ze by si si najradsej vylozila nohy a vegetila. Ja som zatial este dost akcna, robievam od 10. do 19. hod a predtym este doma nieco varim alebo upratujem, takze je toho dost a ked mi skoncili oslavy narodenin, tak budem mat zase meniny, tak uz zase vymyslam, co pripravim na jedenie pre gratulantov 😀
Ale posledny augustovy tyzden ideme na taku mensiu dovolenku, ideme k mojmu dedkovi na chatu a budeme robit vylety k rodine (blizko mam rodinu ja aj MM) a budeme si robit zivansku a opekat 😀 uz sa tesim 🙂

nelinka79
8. aug 2008

masko ja tiez este dost veci zvladam ale ked mam taku noc ako dnes ze ma stale budila tak som jak omacka celý den. ja mam este akcie do 18.septembra takze pracujem jak včelicka a k tomu hladame nové byvanie..

maso
autor
8. aug 2008

jasne, ved ja to chapem, niekedy, ked sa pozriem vecer na svoje opuchnute nohy, tak mam dost 😅
ale od septembra polavim ... 😉

nelinka79
8. aug 2008

mne zatial nohy napuchnu co som rada lebo sa nam pokazilo auto a tak zas chodim peško 🙄

maso
autor
8. aug 2008

skus sa najst v tom nejake pozitivum, akoze sa vela prechadzas 😀 ... ale nie, nevysmievam sa, myslim to v dobrom 🙂

nelinka79
8. aug 2008

ja viem 🙂 ja si hovorim ze tolko kolko chodim pesi v tehu som nechodila ani predtým...

maso
autor
8. aug 2008

okrem plavania su prechadzky vraj najlepsie 😉
Neli, kolko si zatial pribrala?

nelinka79
8. aug 2008

masko zatial je to 10 kg 😉 ci je to vela alebo malo tak to vobec neriesim. lebo kade chodim jem hranolky s tatarkou alebo cestoviny s bryndzou tak to je potom tažko.....

evitkamalicka
8. aug 2008

ja uz mam +12 kg, hruza 😠

maso
autor
8. aug 2008

ja som zatial +7 az 8kg, tak uvidime, ale myslim, ze ani jedna z nas nie sme extrem 😉

evitkamalicka
8. aug 2008

ja dufam ze do 15kg sa zmestim

maso
autor
8. aug 2008

a bryndza? ja ju jem niekedy denne 😀 😀 a hadajte co okrem ineho bude na zajtrajsej oslave? Na mise budu kralovat paradajky plnene bryndzovou pomazankou 😀 😀

evitkamalicka
8. aug 2008

no tak bryndzu a tvaroh mozem aj ja denne, akurat si idem robit tvarohove rezance a zajtra nejaky tvarohovy kolacik 😅

nelinka79
8. aug 2008

tusim tehulky si velký žruti bryndze 😀 😀 ja celkovo syry a mliecne vyrobky jem stale.. a veceer sa dorazam nanukom

evitkamalicka
8. aug 2008

tak nanuky mam aj ja v mraznicke 😀

nelinka79
8. aug 2008

evit 😀
ja som si povedala ze pokial to zmaknem do 16kg tak som dobra ale ved uvidime co nato kaja...

maso
autor
8. aug 2008

Aj ja mam taku nejaku hranicu 16kg.
Ja si myslim, ze priberam aj zo syrov, lebo aj tie mi chutia ... niekedy si dam tesne pred spankom celu parenicu 😀 aspon mame dost vapnika, nie? 😀

sisipetka
8. aug 2008

caute kocky, strasne sa mi paci ako sa podporujete v priberani 😀 😀 😀
Nebojte ja som mala do 40 tt + 18 - to boli neoficialne....kedze som to ratala, az ked som dostala tehu knizku 😝 Ale celkovo mi nabehlo asi 22 😀 A nebolo to az take hrozne 😝
A ste pekne vsezravky - mnam, ja by som tiez "zrala" vsetko, ale potrebujem zvysne kila schudnut do plaviek 😀

Tak sa pekne drzte, papkajte nech deticky su zdrave a vahu si nevsimajte, pri miminkach pojde raz-dva dole 😉

nelinka79
8. aug 2008

sisi a hadam si teraz nebudeme od ust utrhat 😀 😀 konecne sa mozme bez vycitiek napapat hocikedy a hocico bez toho aby nas trapilo kilo navyse 😀 ja osobne si to uzivam /a hlavne ked MM musi teraz schudnut lebo na konci septembra ide na zdravotné testy kvoli praci / a papam všetko...

sisipetka
8. aug 2008

Neli takze papas nielen za Kajku ale aj za MM 😀
...robis dobre, daj si....Medzi mnou a MM bolo vzdy cca 26 kg rozdiel. V 40tt to bol rozdiel 0 kg. On "somarik moj" schudol a ja pribrala 😀

nelinka79
8. aug 2008

no bohuvdaka nam keby sa mala vyrovnat vaha tak by som musela pribrat este nejakých 16kg co dufam uz nebude. jemu teraz varim dietne a minule sa ma opýtal ci mu viac nedam 😎 ale kedze musi schutnut tak ho chudaka terorizujem a vecer mu uz nic nedovolim jest len v pripade nudze zeleninu. uz vidim ako mi to vratit ked dokojim 😅