Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

nelinka79
22. sep 2008

ahojte babule ako sa mate?

Evit este si Kondervajco? 😀 mne uz sa skoro týžden objavuju falosne kontrakcie a niekedy to pekne boli.. dufam ze uz ma nasa slecinka nebude dlho trapit..

maso
autor
22. sep 2008

Caute baby,
Evit, drzim palceky, ako vidim, uz sa to asi naozaj blizi 😀
Neli, ty este nejaky tyzden dva vydrz 😀 ci myslis, ze Evitka to rozbehne a chyti sa aj Karolinka? 🙂

Elenka, pozrela som obidva albumy, Alex nevyzera, ze je taky akcny, vyzera ako anjelik 😵 a na to 3D sa skus pozerat tak, ze aspon je vsetko v poriadku 😉

Soni, tak vy budete mat prekvapko 😉 ale poviem ti, je to dost blbe v tom Irsku 🙄 ale budete v napati az do konca 😉 ty by si si co vlastne zelala?

Ja som zase nejaka prechladnuta, to mam asi z toho, ze mi je stale teplo, niekedy mavam normalne navaly a potim sa, potom asi staci, ked ma trochu ofukne 😒 vcera som lezala len doobeda, lebo sme potom boli na oslave, ale dnes poslusne lezim, aj ked teraz som ubzikla ku compu 😀 a vecer chceme skocit do kina 😉

Drzte sa babule!

maso
autor
22. sep 2008

A Soni - aj ja mam dost velke brusko, ale maly je tiez vacsi tak to asi aj preto 😉

sonicka07
22. sep 2008

zuzi,ja si velmi zelam dievcatko,ale samozrejme rovnakou mierou sa potesim a budem lubit aj chlapceka. ale to uz mam tak od dectva,ze vzdy som chcela babu.
ja sa citim ok,len vcera sme boli na navsteve a kamaratka je tiez tehotna,ma termin za 7 tyzdnov a je riadne nachcipana. predtym mala zas zapal mocoveho mechura,ledva sa z toho dostala a teraz toto. dufam,ze som teda od nej nic nechytila.
ja mam akurat problem rano,vzdy ma chytia krve v lytkach,vraj je to nedostatkom magnezia. inak som v poho,aj tlak sa nejak ustalil. vidim ze aj ty mas viacero terminov. mne nikto teminy neupresnoval. dufam,ze sa narodi tak ako ma,lebo muz si zachvilu musi nahlasit dovolenku na ten moj termin,vlastne na dva tyzdne po nom,takze ked budem prenasat,tak nebudem moc rada.

elenamarek
22. sep 2008

Ahoj babenky 🙂 Soni presne rovnaky mam problem rono dostanem taky krc do litka ze idem zblaznit,ale o tom magneziu som nepocula vydis musim sa opitat dokiho za 2tyzdne ja idem buduci tyzden v piatok na 3skrining k mojmu dokimu tak uvidim co bude snad uz mala bude mat1kg.Jasne Zuzi hlavne ze je zdravucka a dufam ze aj bude.Sonicka drzkaj sa hlavne prec od nascipanych ludi ja som uz tiez bola nastastie mi to preslo.

mery.maja
23. sep 2008

Ahojte,

to s tym krcom do lytka to mavam aj ja ale väcsinou ked sa v noci skopem a mam hole nohy zatial sa mi to stalo dva krat takze som to doktorovi ani nespominala.
Dnes som bola na tu cukrovu vodu-nebolo to az take strasne dalo sa to zvladnut,hrncek to bol riadny ale inak ok.Najviac ma asi ubijalo ze som tam musela 2 hodiny cakat a ten cas isiel tak strasne pomalicky 😝 😝 som rada ze som sa nepozvracala 😉 😀 😀

elenamarek
23. sep 2008

ahoj Mery to cakanie je otras,mas pravdu hlavne ze to mas za sebou 🙂

mery.maja
23. sep 2008

no hej teraz uz len dufat ze bude vsetko ok,zajtra nas caka to 3D sono tak som ako na ihlach ci je vsetko v poriadku.Vcera som si dala taku slabu kavicku lebo ma bolela hlava a dnes je babo nejake lenive myslite zeby to mohlo byt sposobene aj tou kavou?ale zase to by muselo byt hyperaktivne keby na vine bola kava,nie?

nelinka79
23. sep 2008

mery ja pijem kavu celé tehu a nepozorujem na malej nejaké zmeny... ja si robim rano 3 v 1 a ked si dam aj poobede tak to je taká ja tomu hovorim zmychané ponožky 😀 proste uplne slabu.. neboj babu to vobec neuskodi. Dve denne také slabe sa mozu..
ozaj co je s evit??? ze by uuuuuužžžžžž?

evitkamalicka
24. sep 2008

ahojte...tak sme doma z poradne a konecne sa aj u nas nieco zacina diat, som otvorena na 2cm, krcok uplne spotrebovany a dr. sa so mnou vo dverach lucil s tym, ze ak nahodou do tyzdna neporodim, tak sa o tyzden vidime...a zas som mala blby tlak, tak mi hned zobrali aj krv na predoperacne ak by nahodou bolo treba cisarsky

mery.maja
24. sep 2008

Nelinka tiez pijem tu 3v1 a obcas ked je hnusne pocasko ze ma z toho boli hlava tak si dam tiez taku slabu obycajnu ,dufam ze je vsetko v pohode lebo som taky stresmen co sa tyka ohladom babenka,obcas ked je lenivec a nekopne ma cely den tak hned sa bojim co sa deje 😝

Evitka takze este v tom horsom pripade budes tyzden cakat?a co mas vysoky tlak?alebo nizky?

evitkamalicka
24. sep 2008

mery vysoky

nada.hope
24. sep 2008

ahojte babenky, no evitka teda adamko už asi pomaly ale isto začne vykukovať na svet 😵 😵 neverím, že ešte budeš kinderko na budúci týžden v stredu 😵

mery.maja
24. sep 2008

aha vysoky...hmm to som ja nikdy nemala ja mam skor problemy s nizkym tlakom.Tak dufam ze nebudes musiet na cisarsky...predsa len po klasickom porode sa ze vraj zena rychlejsie dostane opät do formy

maso
autor
24. sep 2008

Caute baby,
vidim, ze je tu dalsia, co ma za sebou test na cukor 🙂 ja som akurat dnes volala ohladom vysledkov a som v pohode, takze tehu cukrovka ma obisla 😀 tesim sa. Co sa tyka krvnych testov, mam trosku nizke zelezo, tak budem uzivat tabletky.

Evit, ja mam jemne zvyseny tlak, tak dufam, ze sa to udrzi 😅

Inak, co sme sa bavili o pohlaviach, so spoluziackami zo strednej, co sa stale stretavame, tak jedna ma chlapceka, ja cakam chlapceka a dalsia tiez caka chlapceka a este jedna nevie, co caka. Ale sranda, ze sami chlapci. 😀

Mery.majka, vy by ste sa mohli dnes dozvediet pohlavie, nie? 😵
A ako sa mas ty, Nadka?

Evit, drz sa, dufam, ze budes rodit normalne, a keby aj nie, myslim, ze to zvladnes, hlavne, ze budes mat uz Adamka 😵 😵

mery.maja
24. sep 2008

Zuzi ahoj no snad by sme sa aj mohli dozvediet ale neviem neviem ci bude spolupracovat 😀 😀 ale pokial budem vidiet ze je v pohode ze vystraja tak mi je jedno co to bude 😉 u nas je to tak 50:50,ale my si myslime ze to bude tiez chlapcek lebo manzel mi povedal ze som opeknela 😀 😀 no neviem neviem ci to tak je,ale aj plet mam velmi dobru nemozem si stazovat takze asi to bude chlapcek

nada.hope
24. sep 2008

Zuzka ajoj, no máme sa dobre, akurát som stále doma na pn-ke a už mi pomaly ale isto začína švitoriť, predsalen je to na mna dosť mať za den iba tri hodiny vychádzky 😠 😵 , ale na budúci týžden 30 máme poradnu a uvidíme čo povie pani doktorka a či nás pustí do robotky. No a na budúci týžden v stredu 1 ideme na 3D tak dúfam, že sa maličké nebude hanbiť a ukáže nám čo skrýva medzi nožičkami, pojde so mnou aj moj manželík, už teraz je ako na ihlách. Ale podla mna to bude chlapček, jednak všetky tie chute a odpor ku všetkému sladkému, okrem kakaa a vraj tak ako Majka ja ja som opeknela, tak dúfame.
Zuzka dúfam, že ty pekne ležkáš, tak ako ti doktorko nakázal, ja viem je to vyčerpávajúce hlavne ak si bola doteraz aktívna, ale na konci tohto ťa čaká vytúžený Branko 😵 😵 😵 😵

mery.maja
24. sep 2008

ahojte takze nase sa hanbí o 106...takze sa nam zase neukazalo,ale aspon sme videli ze je v poriadku srdiecko bije takze sme spokojní 🙂

sonicka07
24. sep 2008

majka,takze zas nic? aj si platila,alebo nie? tak to je na zlost. a budes sa snazit este zistit,co to bude,alebo sa nechate prekvapit? bol tam ten isty lekar?
nadka,drzim palce bud.tyzden. hadam ty budes mat viacej stastia na 3D.
inak s tym opeknenim- odvtedy co som prisla spet z sk,mi to tiez kazdy hovori. az ma to uvadza do rozpakov. ja dufam,ze sa da aj opekniet a cakat dievcatko 😉 tak uvidime, ako to s tymi babskymi recami naozaj je. ale mne teda chuti sladke dost.
evitka,tak prijemne otvaranie 😎 urcite to uz teraz pojde rychlo. myslim na teba kazdy den a drzim palceky. manzelova znama vcera porodila druheho chlapca simona dokonca o tyzden prv a na svoje meniny. tomu sa hovori oslava.

evitkamalicka
25. sep 2008

dobre ranecko

mery.maja
25. sep 2008

Soni veru zase nic 😒 manzelovi som povedala ze to bude asi baba lebo sa hanbí 😀 tak uvidime.Bol tam ten isty doktor ale mal celkom dobru naladu,vsetko nam poukazoval chrbticu,hlavicku,pravu lavu komoru srdiecka,ladvinky skratka absolutne vsetko.Boli sme tam mozno nejakych 15 minut,videli sme bit srdiecko,vsetko nam povedal a mali sme to zadarmo.
Uz sme sa znovu ani neobjednavali ved naco mozno nam to povie nas doktor pri prehliadke a ked nie tak budeme mat prekvapko 😵

elenamarek
25. sep 2008

ahoj babulky 🙂 Evitka,stale nic?

takco
25. sep 2008

ahoj tehule 😉 prosim pridte k nam poplut mame tam jednu nestastnu snazilku ,tak ze ste vsetky do nohy zajtra u nas a plut o stosest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀

maso
autor
29. sep 2008

No caute baby, tak kde ste vsetky? 🙂

evitkamalicka
29. sep 2008

masko servus

elenamarek
29. sep 2008

ahoj babenky 🙂 jak vydim Evit este 2v1,kocka to si mala fakt zle vypocitane,alebo sa malinkemu tak moc nechce s tepluckeho bruska 🙂 ja ledva fucim mne je najlebsie ked lezim a sedim ked chodim mam bolesti tak mam klud na lozku v piatok sa na mna pozre doky aj mi vezmu krv,strasne sa bojim ze malinku uz nedokazem dlho nosit mam vydrzat nech je tam co najdlksie ale vcera tie bolesti boli strasne

evitkamalicka
29. sep 2008

elenka vypocitane som to mala dobre, aj presne viem kedy bola ovulka

elenamarek
29. sep 2008

Evitka tak potom sa mu v brusku paci,ale uz by doktor nemal dlho natahovat podla mna.

evitkamalicka
29. sep 2008

elenka no ved uvidime co bude v stredu na poradni ak dovtedy neporodim

mery.maja
29. sep 2008

Elenka ake bolesti mavas??je to az take zle? ☹