Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

sonicka07
14. okt 2008

evitka,aky je to pocit zrazu byt bez bruska,bez kopkania babetka... citis sa tak ako pred tehu? mas este nejake kila navyse?
a co malinky,poslucha,nie si velmi vycerpana?
uz sa neviem dockat,ked budem maminka ako ty. nikdy som si viac nepriala aby cas letel rychlo tak ako teraz...

evitkamalicka
15. okt 2008

sonicka mam este +3,5kg ale to je uz pohoda....este furt mam taky zvyk ze hladkam brusko a cakam kym niekto v nom kopne 😅 ...vycerpana zatial niesom lebo maly je dobrucky

maso
autor
16. okt 2008

Caute baby, aj ja si teraz prajem, aby cas isiel rychlo, ale z druhej strany chcem toho tolko este stihnut, kym sa maly narodi ... dnes nam prave vymienali okna, zajtra sa chystame zacat malovat, no vyzera to tu ako po boji 😀
Tento tyzden som malemu kupila pancusky, podarilo sa mi zohnat aj uplne malicke 😀

Evit velmi ti prajem, aby Adamko zostal taky dobrucky 😉 😵 a ako sa onho starate, mas na to nejako talent, alebo ste taki, ze sa pomaly ucite? 🙂 Myslim, ze my dvaja budeme zo zaciatku dost neohrabani ... 😀

elenamarek
16. okt 2008

Zuzi,ja som dnes kupila krasne s hrosikom v Lidli za 59sk,ruzove s pasikmi na zadocku hroch,mali 50/56.62/68boli aj krasne chlapcenske

evitkamalicka
18. okt 2008

masko no mne to uz ide celkom sikovne a manzel sa tiez snazi, sice mu to ide troska pomalsie, ale je zlaty...nejako mi to doslo samo

dala som do albumu ako vyzera moje brusko 2 tyzdne po porode

maso
autor
23. okt 2008

jeeej, Evit, som pozrela tvoje brusko po porode 😀 ale paci sa mi ta fotka, kde si s malym, ta tmava 😵 mas ju aj pri nicku 😉
ja mam totiz trochu obavu, ze mi maly bude pripadat taky krehucky ... preto som sa pytala 😅

evitkamalicka
23. okt 2008

masko neboj, dostanes sa do toho

sonicka07
28. okt 2008

nelinka,ozvi sa nam! uz sme netrpezlive,co je s tebou.
pozdravujem vsetky tehulky aj novopecenu maminku.

elenamarek
29. okt 2008

Ahoj babenky niak tu je tichucko 🙂 Sonicka,drzkaj sa,jak sa citis?,asi by si mala len leskat,lech babetko este par tyzdnikou ponosis v brusku,ina som isla pisat malinku mozno mam predtuchu a bude to babenka 😀

sonicka07
29. okt 2008

elenka,diky za tu malinku! v pia idem na sono,mam na jazyku sa spytat,ze co to bude,ale zas na druhej strane je to uz len 10tt,tak sa asi nechame radsej prekvapit. to uz tolko vydrzim. len nech je v poriadku. citim sa dobre,len ma dnes nejak hlava boli. ale uz dve noci som dobre spala,tak som rada.
a ty si v poriadku? uz sa citis lepsie? budes rodit prv alebo este nevies?

elenamarek
29. okt 2008

Sonicka, ja som stale chora ale uz len kasel,ale v noci som mala strasne bolesti bola som nachystana do nemocky keby nieco,ale dnes je to ok,buduci tyzden mam poradnu tak uvidim co povie,termin mam na 25decembra ale cisarok sa robi skor,asi podla toho ci budu komplikacie,mala je znovu priecne takze bude nadcseny,uz bol rad,ze ma aspon nozicky dole a hlavicku hore,inac strasne mi kope tam jak ma slezinu

sonicka07
29. okt 2008

elenka,a ake bolesti si mala? nejake kontrakcie? no,ja som zvedava,ci sa to moje neotocilo. bolo uz hlavickou dole. uvidim v piatok,ked pojdem na sono. mna tiez male kope hlavnw pod rebrami na lavej strane,ale zatial sa da,nie je to nic hrozne. uz to nejak musime dobojovat. tak sa drzkaj. pa

sonicka07
5. nov 2008

kde ste,tehulky?

nada.hope
7. nov 2008

zabky kde ste? co uz vsetky rodíte? nelinka este nema malivku? neviete niekto o nej? a ako sa mate ostatne 😵 😨

nada.hope
7. nov 2008

Halo mám novinku o Nelinke, písala mi a mám vám všetkým oznámiť radostnú novinku 😵 😵 😵 😵 😵
malá Karolinka sa narodila cisarskym 24.10 o 13:05 a miery 3650g a 50 cm ... 😵 😵 😵 😵

Ked sa trochu zabehne tak príde na konika aj s nejakými fotečkami maličkej.
Gratulujeme Nelinka, budte zdravucke a drzkajte sa. 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
7. nov 2008

jeeej gratulujerm 😵

maja.ka
7. nov 2008

ahojte 🙂
Nelinke gratulujem ku Karolinke, nech sa im dari........... 🙂 😀

elenamarek
8. nov 2008

ahoj babenky 🙂 Nelinka,Gratulujem malinka riadny cvalik na dievcatko,aj dost velka,hlavne nech sa vam dari tesime sa na fotecky 🙂

elenamarek
8. nov 2008

teraz sme na rade mi so Zuzkou ta sa tiez dlho neozvala,neviete co s nou je?

takco
10. nov 2008

nelinka gratulujem a zelam zdravie a stastie ,vam obom, 😵 😵 🙂

maso
autor
10. nov 2008

😀 😵 😵 😵 Nelka gratulujem aj ja 😵 nech sa Vam dari a tiez som zvedava na fotky 😉

inneska
11. nov 2008

ahojte babule...len tak snorím po koníkovi a čo som to nenašla? 😉 môžem sa k vám pridať, ked už som tehulka? 😀

nada.hope
11. nov 2008

ineska jasne, že sa vobec pýtas, ved uz si nasa 😀 😵 😉

inneska
12. nov 2008

hm..je tu nejako pusto dnes 🙂

evitkamalicka
12. nov 2008

veru v poslednom case je tu mrtvo ☹

sonicka07
26. nov 2008

tehulky z novej nadeje,spojte sa! vlastne uz ste niektore maminky,tak asi by sme mali zalozit novu temu-maminky z novej nadeje,lebo tych tehuliek nas je uz malo. my s elenkou zachvilu rodime a potom nadka a majka a potom dlho dlho nic a az inneska.

bay
14. jan 2009

Nejak to tu tusim zamrelo?? 😒 😖 Halooooooooooooo, konecne sa sem prebojujem a tu ostane ticho??? 😠 😠

evitkamalicka
23. jún 2009

halooooooooooooooooooooooooooooo 😠

nada.hope
23. jún 2009

som tu....................... 😀 😀 😀 😀

skybaby
23. jún 2009

tak aj som tu teda 🙂 a nie ze by som evicku a nadku vyhadzovala ale ved vy ste predsa uz mamicky z novej nadeje 🙂