Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

maso
autor
21. apr 2008

🙂 tak to je super, klobuk dolu, lebo zelezo chyba naozaj vela tehulkam ... 😵
ja papam petrzlenovu vnat, tam je vela zeleza, tak si ju pcham do kazdeho salatu 😀

evitkamalicka
21. apr 2008

masko ja sama sa divim, ze som taka zdrava

maso
autor
21. apr 2008

ak ti to nie je blbe, tak ake mas cislo? zhruba ... alebo posli IP
Evit a kolko si uz pribrala?

evitkamalicka
21. apr 2008

masko ani sa nepytaj, uz mam +5kg, hruza

maso
autor
21. apr 2008

Evitka, ja som v 24 tt. v minulom tehu mala + 10kg 😝 tak myslim, ze si v pohode 😀

evitkamalicka
21. apr 2008

no ja som velmi zvedava kolko priberiem, ale uz kaslem na to, hlavne ze mimi bude zdravucke a snad to kojenim zhodime

evitkamalicka
21. apr 2008

masko a ty si uz nieco pribrala teraz?

maso
autor
21. apr 2008

Jasneeeee. 🙂 Ide v prvom rade o mimi.

Ja som zatial nepribrala, drzim si svoju "super" vahu (este som neschudla z minula a uz ani neschudnem) ale po tej predoslej skusenosti som opatrna, preto dufam, ze mi nebude permanentne nanic a nebudem jest kadejake blbosti ako to bolo vtedy. Ked som v pohode, tak bez problemov papam kazdy den ten jeden salat, ako som pisala. Vtedy som do seba pchala hlavne pizzu (teoria: pytalo si to babatko, nie?)

evitkamalicka
21. apr 2008

ja som si prave dala tiez masko so salatom bez zemiakov

maso
autor
21. apr 2008

🙂 vzorna mamina

evitkamalicka
21. apr 2008

masko snazim sa aj ja obcas zdravo ak sa da a hlavne sa neprezierat

maso
autor
21. apr 2008

a beries kyselinu?

nelinka79
21. apr 2008

takže zas som tu na chvilu.. mne vobec nechuti zelenina a ovocie ale cez vikend som dohovarala mimi a ze musime papat vitaminy lebo nas doktor vyhresí.. tak som si nabalila do prace ovocie a zeleninu .. musim prcka ukecat lebo fakt nic také nejem ..
ja som zatial pribrala +3 kg ale co už ved kojenim sa to schudne.. 🙂

danka24
21. apr 2008

baby vy ste mali po ovulke vytok taky vodnaty biely..???

elenamarek
21. apr 2008

ja milujem salaty,cely zivot,nejem ani tucne ani sladkosti a nabaluje sa to ani neviem jak,ale to je tym ze ked som mala 48kg som len sportovala a skoro nic nejedla,a jak som spoznala manzela to som len priberala a tehotenstvo do 45kg,moj organizmus to nezvladol preto ma caka zasa rizikove len teraz mam tolko kolko som rodila nesmiem priberat a drzim sa len mam malo pohybu

evitkamalicka
21. apr 2008

masko neberiem, lekar mi doporucil len do 12tt, do konca prveho trimestra som este brala aj calibrum babyplan a od druheho trimestra beriem calibrum mami, ale to mi doporucil len tak kazdy druhy alebo treti den 1 tabletku, nie ako pisu na obale 2 tabletky denne

elenamarek
21. apr 2008

evitka a kolko si brala tablet do 12tyzdna ja berem denne 1,ano mam vodnaty vytok Danka

evitkamalicka
21. apr 2008

elenka 2 denne

nelinka79
21. apr 2008

evit ja beriem len jednu a striedam to s kyselinou ...

evitkamalicka
21. apr 2008

neli mne lekar predpisal nejaku silnejsiu kyselinu listovu, to som brala 2 tabletky denne + 1 tabletku calibrum mami, takze 3 tabletky denne

evitkamalicka
21. apr 2008

preklep myslela som calibrum babyplan 😅

maso
autor
21. apr 2008

Ja beriem len jednu tabletku kyseliny. Doki povedal, ze Calibrum nemam brat.
A kyselina je znacky Jamieson (dufam, ze tak, ze som to nepoplietla)

nelinka79
21. apr 2008

evit zrovna som volala doktorovi ohladom NT a sestricka mi povedala ze oni také vysetrenia nerobia ani neposielaju tehule nikde ze staci to vysetrenie v 16tt.. tak ja teraz neviem už vobec..

loss
21. apr 2008

maso ani mne nedoporucali jest Calibrum ale na zaciatku tehu som jedla kyselinu,duphaston a vit.E

maso
autor
21. apr 2008

Diky Loss 🙂

elenamarek
21. apr 2008

no to ste ma sokli ja berem calibrum baby.5mesiacov

nelinka79
21. apr 2008

elen ja som ho jedla do augusta aj kyselinou a presne o týžden mi konci prvý trimester tak to zmenim na GS mamavit ...

maso
autor
21. apr 2008

Ja som to prve tehu brala tiez a neskor aj calibrum mami. Neviem, vtedy mi doktor tiez vravel, ze nemam brat nic, ani kyselinu ale neposluchala som (brala som to tak, ze on je staromodny a nic take neschvaluje) ale teraz poslucham vsetko, co mi povie (uz mam ineho dokiho, moderneho 😀 )

elenamarek
21. apr 2008

uvidim volala som manzelovi nech kupi cistu kys.listovu a budem to striedat a opitam sa doktorky ked pojdem na 1krat,chcela som ist v 8 tyzni len treba sa objednat robi 2krat do tyzna 1hodku,a prisla som nato ze som stratila karticku poistenca tak musim zbehnut vybavit novu mam len europsku

maso
autor
21. apr 2008

ked si vo vseobecnej, tak myslim, ze ti ju daju na pockanie