Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

evitkamalicka
15. apr 2008

jeej super uz mame temicku....tak nech tehulky pekne pribudaju

maso
autor
15. apr 2008

Nelka sa ma pytala na to, co treba mat do porodnice ... kazdy ma vsak iny nazor. Ty si prichystas vsetko, co mas napisane v zozname v albume?

tribitka
15. apr 2008

maso, ani nevieš aká som rada, že si zase tehu..... 😵
držím ti veeeeeeeelmi silno palčeky..... 😉 😉 😉

maso
autor
15. apr 2008

Jeeeej, dakujem Tribitka, dufam, ze tentoraz dobojujeme do stastneho konca, pozdravuj ostatne baby 🙂

evitkamalicka
15. apr 2008

masko asi nie celkom vsetko co je v tom zozname, to je podla mna prehnany zoznam

maso
autor
15. apr 2008

No ved prave 😀 preto sa pytam 🙂
Ja uz si presne nepamatam, co som mala kupene a v akych velkostiach, lebo sme to vsetkon odlozili, ale urcite menej oblecenia. Predpokladam, ze kazdy navsteva nejake oblecko prinesie a predsa nie je problem dokupit. Urcite tam mam ale supravu s cislom 5O. Mne sa nepaci, ked to mavaju babatka velke a maju vyhrnute rukavy 😅 tak radsej mam aj nieco take male.

evitkamalicka
15. apr 2008

ved prave ze kopec veci ti aj rodina a znamy podonasaju

maso
autor
15. apr 2008

a plienky klasicke budes pouzivat?

evitkamalicka
15. apr 2008

zatial som rozhodnuta ze ano, no uvidime ako to pojde v praxi...a ty?

maso
autor
15. apr 2008

ja neviem ... asi nie 😅 ale ja mam este vela casu rozhodnut sa 🙂 svagrina balila syna takto: pamperska, normalna plienka a postolky - teda zo zaciatku - tak budem asi aj ja

nelinka79
15. apr 2008

cafte 😉 tak už som tu aj ja ...

evitkamalicka
15. apr 2008

masko mne to tiez nejako tak niekto vysvetlil o tom baleni, ale no ved uvidime

nelinka vitaj

deina
15. apr 2008

Maso, gratulujem, to je skvele, ze si znova tehotna. 😵 😵 A este to bude aj krasny vianocny darcek! 😅 Drzim palce, velmi, velmi. 😉

nelinka79
15. apr 2008

ja zatial hram hrdinku ze budeme aspon prvý mesiac pouzivat obycajné plienky ale MM mi uz povedal ze naco si idem pridavat starosti a nech davam pampersku a nato obycajnu plienku .. asi to už v praci rozoberali hehe

masko mas v obchodiku body ktoré sa dá celé rozopnut? tak z predu?

tribitka
15. apr 2008

maso, ja tiež malé na noc balím tak ako tvoja švagriná, ale dávam na pampersku dve plienky a poštolky....

maso
autor
15. apr 2008

Dakujem Deii, som si pozrela znovu tvoj aj Tribitkin fotoalbum - babatka Vam rastu ako z vody 🙂 do krasy 😵

Neli, ja mam v obchode len tehu veci 😀 nie babatkovske 😉

No co sa tyka tych plienok ... uvidime ... ale dik Tribitka 🙂

dididi30
15. apr 2008

tribitka ahoj....ako sa ma malinka?? nemas nejake nove foto od nej, to by bolo super 😉
pekny dnik..

tribitka
15. apr 2008

dididi, nové fotky mám, ale kábel z foťáku do počítača som stratila a nemám čas kúpiť nový.... 😠
dnes sme boli na celkovej kontrole s malou na odd. patologických novorodencov, záver je taký, že malá je v 100% poriadku, všetky testy, neurologia, interné vyšetrenie, odbery, uzv mozgu, obličiek atd. dopadli velmi dobre, malá je vraj ešte popredu ako by na svoj vek mala byť.... 😵

nelinka79
15. apr 2008

masko aha vidis ja som ti tam hned pridala tovar .. 😉

dididi30
15. apr 2008

tribitka to je super, tesim sa s tebou, ze ti robi taku radost, babule su silne a prekonaju vsetko 😉
velka bojovnicka 🙂
aj ju kojis, ci davas umele??.......ja som tiez balila,pamperka, latkova plienka a postolky, teraz som si kupila take postolky co do nej netreba plienku.....

maso
autor
15. apr 2008

🙂 to nevadi

tribitka
15. apr 2008

dididi, ja som malú kojia len mesiac.... vraj sa mi nevytváralo mlieko, kedže som ju rodila cisárskym a prvykrát som ju videla po dvoch týždnoch a k prsníku mi ju priložili po troch.... 😠
to sú čo za poštolky??? 😵

dididi30
15. apr 2008

tribitka ja som mohla moju kojit ale ona nechcela, teda vracala mi , ani umele nechela a do teraz ho nepije, takze tak....nic si z toho nerobim....inak to je sila ju tak dlho nevidiet, ale hlavne ze je to uz mate za sebou 🙂
postolky?? no ako ti to vysvetlit....niekedy sa balilo len do toho....plienky a na to take gumenne gate co sa viazali snutrkou alebo na nejake cvoky, joj neviem ti to tak dobre vysvetlit, ale to su take gumenne gate aby drzala plienka a nepremokla na oblecko, asi tak 😀
l

jankapo
15. apr 2008

No maso, no teda, ja som "stestim bez sebe"... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Tfuj, tfuj, tfuj....to je kraaasa.
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak velmi budem na vas mysliet, dufam ze sa coskoro zrusi tema "nova nadej" a vy sa sem vsetky do nohy presuniete...
Tak sa len drzkajte.... 🙂

sisipetka
15. apr 2008

Ahoj Zuzka,
tak som Ta konecne nasla 🙂 Strasne moc ma to potesilo a tesim sa s Tebou a hlavne vela stasticka a nech to uspesne dobojujete.
Ja este pockam na posledne vysledky co budu o 3 tyzdne a na konci maja hups na to a dufam, ze coskoro sa tu ku vam pridam.
Nelinka, Evitka pozdravujte tiez babatka v brusku 🙂

evitkamalicka
16. apr 2008

dobre ranko 🙂 😀

loss
16. apr 2008

ahojte blahozelam obom tehulkam a zelam krasne a vesele tehulkovanie 😵
evi postielka je pekna 🙂

evitkamalicka
16. apr 2008

lossik ahojky...vcera sme ju skladali 😀

loss
16. apr 2008

pekna a kolko stala?
videla si moju?

evitkamalicka
16. apr 2008

lossik stala 2100,- takze celkom dobra cena...hej videla, krasna 😉