• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Telepatia medzi mamou a dieťaťom. Existuje?

8. septembra 2009 
Říká se tomu prý "myšlení alá bratr a sestra", ale o tom, že by můj manža byl i mým bratrem fakt nic nevím :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je emocionální spojení - to se děje vždycky, když s někým jsme hodně, vnímáme stejně, myslíme, člověk si všímá druhého, napojuje se na jeho zvyky, myšlení, rytmus atd atd. Mozek si pamatuje i to, co si ani neuvědomujeme, vyšle nějaký signál. Pak se to projevuje jako instiknt, telepatie. Děje se to jen mezi emocionálně spřízněnými lidmi. Nikdy ne mezi dvěma cizíma.
Když jsem měnila byt, půl roku jsme se s paní domlouvaly, volaly si, ona váhala, já byla na nervy. V jednu chvíli jsem si žekla, že ji zavolám, zvednu telefon a ona se mi tam ozvala, že mi právě volá. Tak jsem jí měla plnou hlavu, že jsme zvedly telefon v jedné vteřině.
s děckem je to to samé: navíc tu funguje hodně zkušenost: jak ho nemám na očích, je ticho, kutí něco nekalého, předjímáme, co se může stát, možnosti, odhad. :sweat_smile: . Matky toto mají mnohem víc vyvinuté, protože používají víc emoce, neverbální komunikaci, kterou potřebujeme v komunikaci s nemluvnětem. tohle propojení mozků nám jde mnohem líp než chlapům. I s mužem se nám to stává - spíš ale jednosměrně ode mne k němu
:unamused:
Já před domem tuším, že si určtě nevzal tramvajenku, protože má jinou bundu než včera a hekticky se oblékal při odchodu, on se ohradí, že ho mám za debila a na zastávce zjistí, že ji fakt nemá :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, stava sa to, nielen v rodine, ale ako vravis kubaka, medzi ludmi, s ktorymi sme v spojeni :slight_smile:

minule som v knihkupectve natrafila na knihu, ktoru som pred rokmi citala Marlo Morganova: Poselstvi od protinozcu
http://www.martinus.sk/?uItem=26329&z=blog-schwarczova je uzasna, asi si ju este raz precitam a vrele odporucam :slight_smile:
8. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok