icon

Téma, ktorá s vami najviac rezonuje a chceli by ste s tým pomôcť

avatar
nikinikiniki17
17. dec 2020
Strana
z2
avatar
bluka2
17. dec 2020

@mirkaz156 tak potom fakt ostava asi už len posťažovať si na koniku...

avatar
danica2711
18. dec 2020

@nikinikiniki17 "predsa len pomoc", pekná formulácia, takže prioritne o pomoc nejde. Takú širokospektrálnu pomoc cez net si ani veľmi neviem predstaviť, príliš to zaváňa šarlatánstvom. Pomerne širokospektrálnu pomoc môže poskytnúť psychológ, psychiater, odborník na rodinné právo a pod. vďaka svojmu vzdelaniu, ale ty máš len "skoro 10 rokov a x kurzov a stretnutí s vplyvnými ľuďmi" a "vieš, že by si vedela pomôcť". To je pre mňa veľmi slabá kvalifikácia, hlavne ma zaujali tie stretnutia s vplyvnými ľuďmi, tie ti fakt pomôžu k chápaniu ľudskej duše! Takže za mňa, kto verí, že táto téma je tu preto, aby si niekomu pomohla, môže kľudne kupovať zázračné hrnce od šmejdov

avatar
makova333
18. dec 2020

@nikinikiniki17 a co problemy su nejaky hit, ze teraz fici toto a zajtra bude v kurze nieco ine? Ludia maju odjakziva problemy vztahove, pracovne, ekonomicke, psychologicke... Ale ty chces zistit, co ich teraz trapi najviac🙈 A chces pomahat bez kvalifikacie pretoze uz si v tom odbornik, lebo sa stretavas s vplyvnymi ludmi a mas kurzy... No a teraz tu o cervenej ciapocke.

avatar
makova333
18. dec 2020

@mirkaz156 ty mas strach spravit radikalne riesenie. Treba si sadnut s muzom a dohodnut sa, ze ak sa to nebude riesit budes nutena odist, lebo to nezvladas. Potom si sadnut so svokrom a obaja mu povedat, ze ak nebude respektovat pravidla dom predate (samozrejme, toto mozes riesit, ak ste 100% vlastnikmi, nie ak ste spravili kravinu v style, ze ste si zobrali hypo na cas domu a prerabku) a jemu kupite garzonku, ktora bude na vase meno a nebude vas zaujimat, kde da zvierata. Treba si urcit manitely. Ale ako pisem, toto je mozne len ak ste 100% vlastnici domu. Ak nie ste, tak rozvod alebo rozdelenie BSM (cisto z ekonomickych dovodov), muz nech si necha hypo (treba suhlas banky), ty do prace a kupit byt alebo ist do podnajmu. Pripadne, ak sa da rozdelit dom na dve bytove jednotky a vo svojej nech si robi co chce. A smer psycholog, ktory ti pomoze dat psychicku do poriadku.

avatar
karmen118
18. dec 2020

@mirkaz156 a nemôžete si dovoliť nejakú pani na upratovanie, nech po ňom upratuje? Je to jedna z mála možností, čo vám ešte ostala.

avatar
mirkaz156
18. dec 2020

@makova333 obávam sa že skôr môj muž nechce robiť radikálné rozhodnutia lebo keby je na mne už som tu neni... ja som sa sem anie nechcela sťahovať ale tak zo začiatku to ako tak ,,klapalo,,. potom nastal zlom...Asi je najvyšší čas o tom vážne podiskutovať... Ďakujem za názor. Asi budeme musieť obaja s manželom popracovať na radikálnych riešeniach a vedieť sa vážne a poriadne postaviť za seba a za našu rodinu 😬

avatar
mirkaz156
18. dec 2020

@karmen118 aj to ma napadlo ale v čase korony o tom nie som veľmi presvedčená 🤷

Strana
z2