Testy na vodičák

vanessa12345
23. mar 2024

Ahojte, mám doma učebnicu na vodičák učím sa za z nej. Nejaké tipy ako si to lepšie zapamätať alebo niečím si pomôcť aby mi išlo lepšie učenie?? Ďakujem

anavixy
23. mar 2024

Nezapamatas si to najlepsie z testov? testynavodicak.sk

vanessa12345
autor
23. mar 2024

@anavixy neviem, je to lepšie ako kniha?

anavixy
23. mar 2024

Aku mas knihu? Nam teda instruktor vravel ze knihy su zbytocne, ze su casto neaktuálne, aj ked teda tie zakladne a technicke veci sa asi az tak nemenia.. materialy z prednasok teorie vam nedali alebo tam len knihu pouzivate? Na tej stranke testynavodicak je aj taka beozura kde su vsetky nove otazky z testov pokope (malo by to byt udajne uplne rovnake znenie otazok ako v skuskovych testoch, maximalne mierne pozmenen znenie) a potom este su testy na stranke ministerstva, tam su presne ale nahodne generovane (teda nie v takom poradi, zlozeni otazok ako origi na skuskach). Tak aspon nam vravel instruktor 🤷🏻‍♀️

miska1997
23. mar 2024

@vanessa12345 ja som sa učila priamo na stránke ministerstva (testy) a v autoškole sme mali dobryvodic.sk platené v rámci kurzu u nás..

nika1971
23. mar 2024

https://www.minv.sk/?testy každý deň si rob aspoň 10 testov zo stránky....takto sa to naucis

patka06
23. mar 2024

stiahni si apku Autoškola a tam sa testuj stále dookola alebo testy zo stránky v linku vyššie
Na 100% lepšie ako kniha

vanessa12345
autor
23. mar 2024

Dobre ďakujem

figurka1985
23. mar 2024

Ahojky. Ja som robila skúšky pred 3 mesiacmi. Učila som sa len z apky-autoskola. Tam v nastavení sa dá dat-nove testy po novom. Generovali mi to vždy nové šaty, dokonca som si po zaplatení nejakého smiešneho poplatku mohla robiť testy zo zle zodpovedných otázok. Tak som bola pripravená naozaj na 100 percent. A aj som tak urobila skúšky. Držím prsty.
Je to taká modrá ikonka-autoskola.

martinals
23. mar 2024

@figurka1985 prosím ťa vedela by si sem hodiť screen tej apky (ikony) je ich tam viac. Veľmi pekne ďakujem. Odhodlala som sa robiť vodičák po 40tke a lepšie sa mi bude učiť takto cez apku než z knihy 🙂

patka06
24. mar 2024

@martinals dcéra sa učila z tejto, skúšky mala v septembri

martinals
24. mar 2024

@patka06 veľká vďaka ❤️

figurka1985
27. mar 2024

@martinals je to tá apka, čo práve poslala patka screen. Presne ta. Inak ja som urobila vodičák teraz v 38-ke. Keby že ma muž nedozenie, tak ktovie,či by som sa niekedy odhodlala. Čím staršia,tým opatrnejšia. Ale je to skvelé, nebyť odkázaná na niekoho. Silno držím prsty.
Tu apku si určite zaplat-stalo to pár eur. Ale naozaj sa oplatilo. Ja som bola parádne nadupana. Presne tie testy nahadzovalo&resp. Otázky,ktoré generujú na skúškach.

martinals
28. mar 2024

@figurka1985 super, ďakujem veľmi pekne za radu a hlavne za podporu 🥰. Aj u mňa je to tak podobne 😄