Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tetovanie na ruku

pimpulienka
28. aug 2012

Momentalne velmi zvažujem dat si na ruku z vnutornej strany decentny napis, ktory by mal pre mňa samozrejme motivacny a hlbši vyznam. Nemam žiadne, no momentalne preživam dost naročne obdobie a verim, že by mi dodalo viac sily..Čo si o tom myslite? Mate aj vy nejaky napis na tele? a odporučate nejake kvalitne tetovacie studia? Vďaka

domin85
28. aug 2012

Ahoj, ono treba si poriadne rozmysliet co si kam das, lebo je to naveky. Ja osobne mam dve tetovania, obe celkom decentne, nelutujem (a nie je to pol roka co ich mam 😉 Dlasia vec: ja som terbars prve si nechavala tzv. "docasnym tetovanim na 3-5 rokov a mam ho bez poskodenia uz 10rokov :D
A druhe mi robili v Bratislave, ak chces napisem ti do IP 😉

pimpulienka
autor
28. aug 2012

Ďakujem už som napisala 🙂

gabrielapatrik
28. aug 2012

Ja mám decentné a strednej velikosti na chrbte rsp. na pravej lopatke, som rada, že mám tetovanie, alel ľutujem čo som si vybrala a veru druhý krát by som si to fakt premyslela dôslednejšie...

pimpulienka
autor
28. aug 2012

@gabrielapatrik nejaky vzor? Ja aj preto nechcem, skôr napis s vyznamom pre mňa

trish31
28. aug 2012

@pimpulienka pokial robis na mieste,kde to nevadi,preco nie.Ja mam predpisany Dress code takze ja to mat nemozem.Paci sa mi to vsak moc.

pimpulienka
autor
28. aug 2012

@trish31 ak.smiem vediet kde robiš v akej oblasti?

gabrielapatrik
28. aug 2012

@pimpulienka Ja som si dala meno syna a okolo také vzory + kvety. Lenže ak by som vtedy vedela, že to fakt vôbec nebolí zvolila by som úplne niečo iné. Na ruku som chcela, ale potom som si to rozmyslela, lebo som to chcela na mieste, ktoré mi nemusí byť vždy vidieť, ani len keď je leto. na ruku som nechcela kvôli nejakej budúcej práci, mohlo by to prekážať,a lebo podobne...

pimpulienka
autor
28. aug 2012

@trish31 zas si nemyslim, že by decentny napis v praci vadil. mam aj malilinky piercing v nose maximalne jemnulinky. Ešte neviem, čo ma po rodičovskej čaka aka oblast..

trish31
29. aug 2012

@pimpulienka ja som v zdravotnej poistovni

pimpulienka
autor
29. aug 2012

@trish31 aha. to ano

Tu začni písať odpoveď...

Odošli