Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Topfest - aký názor máte na tento festival?

11leni11
28. jún 2019

Ahojte žienky, aký máte názor na Topfest? Ten môj chce silou mocou ísť, ale ja mám z toho strach.

mirola
28. jún 2019

A coho konkretne sa akoze bojis?

diewcatqoo
28. jún 2019

@11leni11 ahoj, z coho konkretne mas strach? 🙂)

diewcatqoo
28. jún 2019

@11leni11 topfest je ladeny skor tak do rockova, tak ak mas strach z toho, tak neviem... ci z coho? 🙂 mam pochodene metalove festaky, kopec metalovych koncertov, pri ktorych si niektori neznali tukaju prstom na celo a oproti ktorym je topfest fakt slaby odvar, a nie, nejedia tam deti, neohadzuju sa s masom, nehryzu netopierom hlavy, ani tam nie su satanisticke orgie 🙂

0silvia0
28. jún 2019

@11leni11 no je nejaká nová fóbia? Strach k festivalov? 😲

lindusss2016
28. jún 2019

@11leni11 no ja by som sa bala jedine toho, ze by ma ten program unudil k smrti 😂 inak celkom asi nechapem otazku, coho by si sa tam mala bat ty (ak sa teda nejedna o vyssie spominanu fobiu)

11leni11
autor
28. jún 2019

@mirola všetkých tých fetakov a ozranov, predsa teraz človek nemôže nikomu veriť čo druhému spraví.

gastanka32
28. jún 2019

@11leni11 na festival vacsinou chodia dobre naladeni ludia a idu sa tam zabavit a nie niekomu robit zle alebo zneprijemnovat zivot. Osobne by som sa viac bala chodit vecer niekam na ulicu, do mesta a nie na takuto akciu 🙂

lindusss2016
28. jún 2019

@11leni11 bola si uz niekedy na fedtivale alebo to mas len z pocutia o tych fetakoch?

11leni11
autor
28. jún 2019

@gastanka32 moja mama aj svokra si myslia, že nás tam niekto zabije.

11leni11
autor
28. jún 2019

@lindusss2016 ešte som práveže nebola

lindusss2016
28. jún 2019

@11leni11 fuha... no a kedy uz na topfeste niekoho zabili? Ale ako vidim, pekne ta zblbli, no co uz, stsrsia generacia, ale ty by si tomu fakt verit nemusela

lindusss2016
28. jún 2019

@11leni11 a kolko mas rokov?

mirola
28. jún 2019

@11leni11 ti najvacsi fetaci a ozrani na festival nechodia, lebo na neho ani nemaju. Nehovorim, ze sa tam nebude pohybovat kadejaky lopkar, ale to vyriesis jednoducho, ze si das 20 eur do vacku na drink a ostatne veci nechas peclivo uchovane inde. Navyse bola som na xy festivaloch a bitku som tam este nezazila. Najhorsie co som stretla boli grcky kade tade po trave sem tam daky ozran na zemi, ale to k tomu patri.. no stress

11leni11
autor
28. jún 2019

@lindusss2016 Ja mám 20, priateľ 27, spolu sme tri roky, takže to problém nie je, len to čo som spominala.

gastanka32
28. jún 2019

@11leni11 ach jaj, tak po takychto reciach sa tvojmu strachu ani necudujem. Absolutne to neries, kto co hovori. Bola som na nejednom festivale a poviem ti, ze uzila som si zakazdym kopu srandy, zabavy, oddychla som si a priniesla som si z tade kopu zazitkov 😉

lindusss2016
28. jún 2019

@11leni11 no problrm je to, ze mas 20 a veris tomu, ze akonahle vytrcis paty z domu, tak ta niekto klofne. Ked som mala 20, tak ma od festivalu nemohol odhovorit nikto, chvalabohu sa ani nikto nesnazil. Ale toto mi pride ako reci babiek z dediny, ze vas tam zabiju fetaci 🙄 ty kks. Myslim si, ze keby si spravila anketu, kto uz bol na nejakom festivale, tak by si zistila, ze skoro kazdy a nikoho tam nezabili

diewcatqoo
28. jún 2019

Ze vas tam zabiju fetaci a ozrani.. ja umrem :D chudak chlap by chcel ist na slasha a ty mu das taky argument preco tam neist :D
Ja mam 2,5r syna a buduci rok planujeme ist s malym na Brutal Assaut. Vobec sa nebojim, ze nas tam niekto zabije a verim, ze tam bude viac cudnych zjavov ako na topfeste.
Zena, si mlada, uzivaj zivot.. neries taketo hluposti, ktore ti tlaci do hlavy starsia generacia. Naozaj je vacsia sanca, ze ta niekto zabije na opustenej ulici ako na feste.

zooeynka
28. jún 2019

@11leni11 urcite chodte a urobis si vlastny nazor na festivaly. A potom o tom porozpravas mame aj svokre.

dopolbokaodrata
28. jún 2019

@11leni11 hm, tam som chodila keď som mala okolo 17, a žiadni fetaci ani in podobní ma tam nezabili. Ale keď sa bojíš, choďte radšej do cukrárne.

lindusss2016
28. jún 2019

@diewcatqoo fuha, tak slasha by som si kukla aj ja 😍

ave17
28. jún 2019

Chodila som od 16 rokov-do 25 rokov ,šéfovci aj neskor v práci vedeli, že v tie dni proste dovolenkujem 🙂 a som tu, žijem, nikto ma nezabil, neznasilnil, len mam plno vtipných zážitkov, nesprávaj sa ako stará babka a ži preboha... 🤔

diewcatqoo
28. jún 2019

@lindusss2016 co som videla plagaty, tak tento rok by mal byt slash na topfeste.. takze mozes ist namiesto zakladatelky temy :D

sashabb
28. jún 2019

@lindusss2016
@diewcatqoo ano, dnes od 22.00hod. už som skoro tam 👏

sashabb
28. jún 2019

@11leni11 a k svokre a rodičom len tolko, že viac feťákov nájdeš na obyčajne diskotéke ako na nejakom rockovom alebo metalovom koncerte 🙈🙊

monika225
28. jún 2019

Nemáš sa čoho báť ,bola som pár krát práveže ľudia si tam veľmi priateľský určite choďte

lindusss2016
28. jún 2019

@diewcatqoo no keby mam 20 ako zakladatelka a nemusim vecer uspavat dvoch ceckofilov, tak tam cakam uz teraz

diewcatqoo
28. jún 2019

@lindusss2016 ved to.. dievca ma 20 a namiesto toho, aby si uzivala zivot, bude babkovatiet. A potom, ked bude starsia a odist od deti nebude take lahke, mozno aj bude lutovat, ze si neuzila taketo veci, ked mohla 🙂

kvetinka75
28. jún 2019

moja dcéra bola v 17tich s kamarátkou a nikomu sa nič nestalo. Prepadnúť ťa môžu aj pri dome. Nerieš kraviny, hlavne keď ideš aj s manželom či priateľom? Zmiatla ma tá svokra tam.

11leni11
autor
28. jún 2019

@kvetinka75 priateľ, asi som mala napísať priateľova mama :D

veronika4495
28. jún 2019

Tak ľudí stretneš aj na ulici rôznych popravde pri takých tisícoch ľudí je asi menšia pravdepodobnosť ze sa niečo stane práve tebe ako keby ideš sama po ulici 🙂 bola som ešte dávno už je to možno aj 6 rokov dozadu ale mali sme zajednane ubytovanie lebo som asi moc náročná na hygienu :D bolo dobre len teraz už sa mi nepáčia kapely aké tam sú my sme išli kvôli 30 second to Mars a bola som s kamarátkou len ty to máš o to lepšie že tam máš chlapa ktorý ťa ochráni keby niečo nestresuj a užívaj si kým môžeš 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli