Topfest - aký názor máte na tento festival?

11leni11
28. jún 2019

Ahojte žienky, aký máte názor na Topfest? Ten môj chce silou mocou ísť, ale ja mám z toho strach.

lindusss2016
28. jún 2019

@kvetinka75 pri dome ju neprepadnu, sak vybehne mama a da im papucou po hlave 😂

11leni11
autor
28. jún 2019

@lindusss2016 😂😂😂😂

kvetinka75
28. jún 2019

@lindusss2016 jáj, 😂

kikulienka94
28. jún 2019

panebože, radšej seď doma na riti, až nikomu nekazíš festival zdutým ksichtom a obavami.
Na topfeste som bola minulý rok s partiou a okrem miliona mravcov okolo stanu, a toho že na IMT smile sme stáli hádam v Ilave to bolo super. Ale festivaly nie sú pre každého, na to musí mať človek "náturu". Neriešiť, či sa dva dni nemoze osprchovať lebo sprcha nejde, že o dva stany vedľa je párik, ktorý práve objavil čaro sexu a o stan vedľa spí cirkulárka :D

arcticcode
28. jún 2019

Neboj sa, metalisti sice vypiju, ale nefetuju ani nedroguju. To narkomanov by som sa skorej bal na dajakej pohode a podobnych akoze koncertov.

0silvia0
28. jún 2019

@11leni11 ved zoberte ako ochranku tu nadejnu svokru🤪
Keď nepôjdeš, daj vedieť, pôjdem s tvojim chlapom ja, dám ti na neho pozor, neboj, aj tak som vo veku nádejnej svokry, takže ti ho nepreberiem a rock a metal zboznujem😁

magnolia555
28. jún 2019

@diewcatqoo teraz som tehotná, ale presne na toto sa raz teším, keď razmalej kúpim malé slúchadlá, až mi ta m neohluchne a vyrazíme na festak 🤘 my chodíme na pod paru do ČR.

renimac
28. jún 2019

Ja som už asi fakt stará, lebo v Tvojom veku by som bola najradšej na všetkých festivaloch sveta, akurát mi ich nemal kto zaplatiť 😂. Zabijú ťa skôr blbé a ustrachane reči ľudí, ktorí nikde neboli, ako festival 😉. Skús a urobíš si názor sama.

renimac
28. jún 2019

@arcticcode fetaci na Pohode? Ale no tak 🙂. Ale asi nie som objektívna, uznávam, ja ten festival milujem 😊. A verím, že budú aj moje deti. Drobcovi sa minulý rok veľmi páčilo.

magnolia555
28. jún 2019

@diewcatqoo teda chodili sme aj inam, ale za posledné roky už len na pod paru, ale aj brutal je ok 👍

timilv
28. jún 2019

Ja mám pochodených festivalov (nielen na Slovensku) až-až a žijem 😂 Nikdy nám nikde nikto nechcel ublížiť, dať drogy do pitia, ani nás neokradli, atď... Za mňa však môžem povedať, že Topfest bol z jedných najslabších čo som bola. Je to síce už asi 5-6 rokov dozadu čo sme tam boli, ale známi boli aj minulý rok a hovorili, že sa tam veľa za tie roky nezmenilo. Ale ak sa Ti páči hudba a budete dobrá partia, prečo to neskúsiť 😉

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
29. jún 2019

@11leni11 ahoj, tak co, boli ste? Prezili ste? Nezabili vas?

0silvia0
29. jún 2019

@diewcatqoo 😂😂

11leni11
autor
30. jún 2019

@diewcatqoo neboli sme :(

lindusss2016
30. jún 2019

@11leni11 ach jaj a preco? Len sa nadalej vsetkeho boj, mlada baba a ten tvoj ta rychlo opusti...

11leni11
autor
30. jún 2019

@lindusss2016 lebo som sa nechala ukecat tými všetkými rečami. A ľutujem, že som sa nezdvíhla a nešla

lindusss2016
30. jún 2019

@11leni11 tak si ho mala poslat s kamosom... boze moj, no na tvojom mieste by som nevahala ani chvilu. Posledne leto pre otehotnenim som bola pracovne na takmer vsetkych vacsich festivaloch na slovensku a bolo super, skvela atmosfera uplne vsade (a to sme boli aj na Hip hop zije), uplne super sme sa bavili, nikomu sa nic nestalo. To mi nechces ani len zo srandy povedat, ze si sa ozaj bala aby vas nezabili 🤦‍♀️

11leni11
autor
30. jún 2019

@lindusss2016 nikto nemal práve čas. Takže nemal s kým ísť. Ja ani nie, ale rodičia bohužiaľ áno.

lindusss2016
30. jún 2019

@11leni11 @11leni11 no ale snad ti v 20 nezakazuju chodit na festivaly?!

0silvia0
30. jún 2019

@11leni11 uvedomuješ si prosím ťa, že sa správaš ako malé decko? Mamenka s tatenkom na teba urobia bu bu bu a ty sa zlakneš a poslúchneš ako 5-ročná, chudák tvoj frajer 😕

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindusss2016
30. jún 2019

@ptmt1011 haha presne, ja som kazdy jeden piatok odisla a vratila sa v nedelu... v 20 som uz zacala byvat sama, tak to som mala festival uz vkuse 😂 ale tak ja si zas myslim, ze v normalnom zdravom vztahu ti rodicia pochopia, ze "decko" je uz dospele a musi si zot vlastny zivot

abbey1
30. jún 2019

@11leni11 Neblbni a nepočúvaj takéto reči ľudí okolo seba. O chvíľu tu bude od teba téma, že sa ideš zblázniť zo svokrinej povahy, ktorá vám riadi život. Máš 20. Nie 2!!! Kedy chceš žiť podľa seba.
Pamätám si svoju mladosť a mám doma 19 ročnú dcéru.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindusss2016
30. jún 2019

@ptmt1011 no ja tiez neviem odist od deti, kedze este aj kojim a v noci sa mladsi budi a ma potrebu sa pricucnut. Ale tak damu mu cas max do 3 rokov a potom uz smola 😂 hadam sa to dovtedy ukludni nejako aj same. Dcera ma teraz 3 a ona by uz v pohode pochopila, keby jej poviem, ze idem prec a ma spinkat iba s tatom. Ale zas to je druha vec, ze by som chcela ist s muzom a to je bez sance, nemame ich komu nechat 😐

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
30. jún 2019

@ptmt1011 my sme tiež tak fungovali, keď sme chceli ísť na kofolu, tak len s deťmi a tam, kde sa mohli nejako prebaviť a zahrat. brali sme to ok, porozprávali sme sa večer doma, keď zaspali...
Teraz sú deti veľké, môžeme si chodiť kam chceme, lebo deti už s nami dávno odmietajú niekam chodiť. Takže neboj, ešte pár rôčkov a dočkáte sa aj vy s mužom aj s @lindusss2016 😁

lindusss2016
30. jún 2019

@ptmt1011 no my tu ani nikoho nemame, moja aj muzova rodina je v cr, takze nechodime bez deti absolutne nikam. Minule dosla svokra a boli sme spolu sami v lidly a v nayi 😂 tak sme sa rehnili, ze brutal rande