• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

25. mája 2010 
babuľky, ďakujem :slight_smile: . Dejna, som zvedavá, ako to budeš zvládať s oboma drobčekmi. To, že to budeš zvládať, o tom nepochybujem :sunglasses: . Mirka, aj ja už som uvažovala nad cvičením, ale to by som chodila do mesta a to by bolo minimálne dve hodiny, ak nie viac...ale teraz ešte čakám na nejaké tie vyšetrenia a potom sa uvidí. Ale to už bude marec a isto aj viac slniečka :dizzy_face:

to s tým sánkarom je strašné a smutné :pensive:

inak skoro som zabudla, Filipko sa dnes tvári akože nič nebolo - takmer normálne papá a po teplote ani náznak (len podľa môjho "testu")
13. feb 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
biatlon veľmi nemusím, ale môžeš priebežne podať info :wink: medaila určo poteší :dizzy_face:
13. feb 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kvôli takým zraneniam nemusím sánkovanie, boby a nehovoriac o skeletone :confounded: kto toto mohol zaradiť na olympiádu? veď tam ide stále o krk, a to doslovne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

tak už máme to zlato isté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som taká šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ika išla teraz spať, asi chcela vidieť ten závod :dizzy_face:
13. feb 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
švédky sklamali, neboli ani v prvej desine... nemky tiež pohoreli :wink: a to nám vyhovuje :grinning: :grinning: :grinning: nemusia všetko "zožrať" veď majú toľko titulov a medailí a ešte budú aj ďalšie preteky, tak tam si môžu niečo ešte uchmatnúť. Ale nebolo by zlé, keby aj kuzmina ešte zabojovala. Veď teraz musí byť riadne medailovo napašmaná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. feb 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no šak, keď mamina kuká, ona bude spať? :grinning: :grinning:
super, prvá medaila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bože, ale je to fakt strašná tragédia, taký mladý chlapec :pensive: na ruskom programe ukazovali celý záznam, ako vyletel z tej dráhy :confounded:
13. feb 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veď to... po minulých rokoch už veľmi nedúfam, že by bola medaila z hokeja :unamused: takže aspoň takto to treba nahnať :wink:
13. feb 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy..tak já jsem dneska ale úplně vyplivnutá :cry: :cry: :cry: Miška šla spinkat až 22:30 :unamused: nevěděla jsem už co s ní..to už je čtvrtý den :frowning2: akorát že dneska nespala od osmi do devíti ale vůbec naposeld venku..

jinak mám příšernou depku :frowning2: mám pocit že na mě všechno padá že jsem na všechno sama, tatka se může kdykoliv sbalit a jít se odreagovat ale co já?? já nic..furt jsem s Miškou pořád si hrajeme a tak a já bych potřebovala aspon na chvíli vypnout :pensive: :pensive: je to děs.. dejna jak ti závidím že tu máš kamarádky :sweat_smile: :sweat_smile: co uá bych za to dala mít ty svoje taky tady..vykecat se s bezdětnýma a pokecat s maminama.. tady jsem ráda že znám aspon někoho s dětma a je fakt že o jiném se moc ani nebavíme..chtěla bych vypadnout aspon na hodinku ven na čaj a vypnout hlavu...fúúúúúúúúúúúú fakt ale tento týden na mě padla taková krize po cělých těch osmi měsících...ne že by mi nějak vadilo být s Mišutkou, jsem s ní ráda..hrajeme si a děláme blbiny ona už pěkně opakuje a začíná mluvit říká a dělá pápá a když chce vzít tak říká hap nebo ap podel toho jak se ji to povede a když něco chce tak na to ukazuje a dává mi najevo že to chce..rozumíme si krásně a je to všechno super, ale orčitě mi rozumíte jak to myslím..

uffff

omlouvám se za román ale nějak si němám komu postěžovat :sweat_smile: :sweat_smile:

teri jsem taky moc ráda že už je malý oki :wink:
a olympiádu zatím neřeším :slight_smile:
a jaro no kdyby už začalo včera tak by udělalo nejlíp....jůůůj jak já tuto zimu trpíííím :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inffi: aj olympiáda je odreagovanie a keď to nesie medaile, tak tým duplom... inak neviem si predstaviť, že by ika nechodila k babke... ty tu máš iba svokru a to nikdy nebude ako tvoja mamina :confused: verím, že ti to občas vrazí na mozog :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inffi :frowning2: ty to máš o to ťažšie, že si v zahraničí, ďaleko od rodina a priateľov... to je ozaj veľmi náročné na psychiku, hlavne keď je človek stále doma... :pensive:
13. feb 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. feb 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne teraz momentálne chýba ku šťastiu najviac ten pocit, vyblázniť sa so sofi niekde v snehu , alebo aj tak doma... musím si stále dávať pozor, aby ma neudrela, nekopla a samozrejme, že aj nevládzem toho toľko... a tiež mi trošku ľúto letnej dovolenky :sweat_smile: pôvodne som chcela, aby sme šli toto leto niekam, k moru aj so sofi a užili si prvú dovču v trojici... no budeme si musieť ešte chvíľku počkať a pôjdeme potom už 4 :wink:
13. feb 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inffinity, vidím, že máme podobný problém :fearful: . Ale ja sa aspoň nemusím strachovať, keď teraz chodím na kadejaké vyšetrenia, čo je s drobcom, lebo manžel sa postará. Inak my už máme aj s manželom dohodu, len sa musia poriešiť tieto zdravotné problémy, budem mať nejaké to popoludnie len pre seba :sunglasses: . Aj Ty by si mala urobiť nejakú dohodu s tým svojim, uvidíš, keď už bude mať malá okolo roka, už sa nebudeš o ňu toľko báť, určite už aj teraz je to iné, ako keď bola celkom maličká :wink:

inak my olympiádu zatiaľ nesledujeme, lebo vo všeobecnosti sa ten náš televízor moc nedá pozerať (kvôli anténe). Naposledy sme tuším niečo pozerali na Vianoce :sweat_smile: :confused: :grinning:
13. feb 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inffi, onedlho malá podrastie, začne loziť, džavotať a vystrájať hneď bude kopec "zábavy" :sweat_smile: v lete ju budeš už naháňať po vonku :grinning:
13. feb 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri: no tak ja som TVmaniak :sweat_smile: viem, že to nie je nič moc, ale každý máme nejaký ten zlozvyk :wink:
13. feb 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika, aj u nás fičí telka :grinning: :grinning: ale niekedy ju púšťam kvoli sofi a reklamám :grinning: keď chcem ostrihať pazúriky a podobne :grinning:
13. feb 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ika si púšťa tv sama... ona ho nepozerá, ale musí ho zapnúť... teda sleduje tiež iba niektoré reklamy :dizzy_face:
13. feb 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj sofi si vie zapnúť a prepnúť, ale radšej pred ňou skrývam ovládač, lebo pár krát už "vypeckovala" zvuk na 75 - 80 bodov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ika, keď sme ešte bývali v meste, tak mi telka bežala takmer nonstop, ale zvykla som si. Ale ja si tú tv závislosť nahrádzam za počítačom :confused: akurát hrám hru :sweat_smile:
13. feb 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna, však aby aj mimi no.2 z toho niečo malo...to mi pripomenulo jeden vtip

že prečo prd smrdí? Aby aj hluchý z toho niečo mal :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri dohoda by byla fajn jenže u nás to zrealizovat půjde horko těžko přítel chodí z práce až 16:30 a to se tak za půl hodky po té vracím s miškou domů z venku a to není už moc pak čas abych měla volno..leda pátky to chodí ve 14h ale i tak, co budu dělat? půjdu se sama ven projít?S kým se dohodnu s někým z vás a zas to bude jen o dětech.. :frowning2: jak píšete mám to o to těžší že tu nikoho neznám.. :frowning2: ale co už dala jsem se na boj tak budu bojovat ( asi zase uteču do Ostravy :grinning: ) co jiného :wink: jinač tayk bych chtěla chodit cvičit..na spining bych chtěla jen nevím jestli je to vhodné když ještě kojím..co myslíte..
13. feb 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inffi - to je super nápad :wink: aerobic ťa nebaví? keď sa dám ako tak po pôrode dokopy, tak musím striasť už konečne zo seba kilečká, takže asi aj začnem chodiť sem do vitalisu :wink:
to je pravda, keď si v lete sadneme spolu na lavičku my dve, tak budeme zas len o tých plienkach točiť :grinning:
13. feb 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já už to vidím před domem na pískovišti :grinning: :grinning: :grinning: aspon že někoho mám tak blízko :wink: ale ano i na aerobic chodím ráda..tý jo ani se mi nechce počítat jak dlouho jsem se sebou nic bnedělala :unamused: se normálně stydím.. :sweat_smile: po porodu jsem byla tak akorát no začínám nějak nabírat :angry: :angry: čokolády se nevzdám tak už jedině pohyb..ale kdyby se někdo našel kdo by chodil semnou cvičit třeba od 18 do 19 to by mohl tatínek doma zvládnout s Miškou a já bych se odreagovala a měla i pohyb :sunglasses: :sunglasses:
13. feb 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jinač včera jsem stihla přidat jednu fotku tak kuk :wink:
13. feb 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inffinity, s tým fitkom je to dobrý nápad, tam by si sa aj s niekým mohla zoznámiť, s dákou "nemamičkou", alebo aj mamičkou, ale takou, čo má staršie dieťatko a to je potom o inom :wink: . Neskúsila by si na začiatok niečo miernejšie, napríklad ten aerobic, alebo normálnu posilku? Ten spinning je fakt makačka (ja som unavená, len na to pozerám :sweat_smile: a ja na stacionárnom vydržím z určitých dôvodov len cca 15-20 min.)

inak ma napadol ešte jeden...

Starší manželský pár sedí v kostole, ona sa nakloní k manželovi a hovorí:
- Potichu som si prdla, čo mám robiť?
Manžel na to:
- Vymeň si baterky v načúvacom prístroji :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inffinity, no Miška je už aká veľkáááá a aká zlatáááá :sunglasses:
13. feb 2010 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri kde ty na to chodíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já jsem na spining chodívala 2x týdně takže časem bych se do toho dostala a někdy je aerobic větší makačka než spin.. no uvidíme ale sama se nikam nedokopu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. feb 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri díky :slight_smile: roste jak z vody PS: už se zkouší zvedat na kolínka šikulinka moje :slight_smile:

jinak holčiny jdu se spršnout a do postele jdu využít chvíli klidu a jdu si zalyžovat s kačerem donaldem :grinning: :grinning: :grinning: jo jo čtete dobře :wink: mám na mobilu perfektní hru no je to sranda jak cip.. (jak se říká u nás v ostravě :wink: )

tak dobrů nocku :slight_smile:
14. feb 2010 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inffi, miška je veľkačka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tiež je taký vlasatec :wink:

ja som sa chystala chodiť cvičiť aj pri sofinke, ale nejak zo mňa išli tie kilečká pekne samé dolu (a ja jem čokoládu na tony :grinning: ) v lete som bývala dlho vonku, potom do toho svadba a zrazu som bola zasa tehu :grinning: takže som ani nestíhakovala :slight_smile: ale teraz sa už určite musím dať do formy, tretie mimi neplánujeme... a ak predsa len, tak určite až omnoho neskôr :wink: ako drahý povedal, na staré kolená, na maznanie :grinning: :grinning:
14. feb 2010 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok