• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

25. mája 2010 
ahojte som rada ,ze uz dali tu zvysenu matersku uz som na nu cakala.dufam ,ze nezatvoria nemocnicu bolo by to strasne.
15. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inffinity, ja som to tak ani nemyslela, že by si Mišku chcela niekam strčiť a ísť flámovať, ale že keď bude trošku väčšia, tak sa ju nebudeš až tak báť niekomu nechať, ako sa bojíš teraz :wink:

felixko, veď keď budeš znova na materskej, tak si môžeš nechať Ninku doma tiež :wink: :dizzy_face:

kkiikkaa, tak to si super, že si stíhaš aj požehliť, keď si sama doma. No a super, že všetky kilečká navyše sú fuč. A papať sa teraz neboj, lebo potrebuješ kvôli mliečku :wink:

dejna, super, že máš cukor OK, aspoň si si mohla vychutnať koláčik a colu :sunglasses:

no s tou nemockou ste ma teda moc nepotešili, zajtra zavolám, ale asi sa ma týka aj to zrušené vyšetrenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :angry:
15. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute , ja len naskok, lebo moja opcka mi tu vyskakuje na rukach....
kika-ja ti takto neskoroooo ale srdecne blahozelam k babatinku, budte zdravucke a drzkajte sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my sme uz chvalabohu skoro uplne zdravi, nastatstie uz vsetko ustupilo, uz aj nostek mame celkom fajn bez soplikov :slight_smile:
tak sa majte krasne,pekny vecer a dik vsetkym za cenne rady o prikrmovani, ste zlate :wink:
15. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna super že sa cukor popravil a čo sa týka tej nemocnice, vraj dnes bola plná sbs-károv a ešte neviem koho a tí vraj dávali pozor aby doktori vyšetrovali fakt len akútne stavy. no katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ika bola minulú noc hore od 24h do 4h a aj ráno stále mrnčala :frowning2: :confounded: dnes večer začala kýchať, tak som vytrlea noštek a dala kvapky. Teplotku nemá zatiaľ, našťastie (ťuk-ťuk) Tak uvidíme zajtra :unamused: A myslela, že dnes bude spať ako zarezaná, no už bola raz hore a plačkala :confused:
15. feb 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tej nemocke? nemám slov... obyčajný človek môže aj skapať, a to priamo na nemocničnej chodbe :angry: :angry: :angry:
15. feb 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a češi majú bronz :dizzy_face: v klasickom lyžovaní na 15km
15. feb 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika - a čo hovoríš na naše hokejistky? :confounded:
15. feb 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj sofinka trošku soplíkuje, ale som aj "rada", lebo už pár dní v noci chrapkala, asi mala hlieny zaseknuté, tak sa jej dnes konečne pustili :sweat_smile: zatiaľ dávam len libenar a vytieram noštek, nech idú mršky von... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes som videla v meste ikušku s tatinom :slight_smile:
15. feb 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak s tou našou nemocnicou to ide fakt stále viac dole vodou....
Švagrinka bude budúci mesiac rodiť. Máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v Partizánskom?
15. feb 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alicc, kedy ideš na poradňu? zisti v nemocke, čo a ako... či máme hľadať inú pôrodku alebo čo? :confused:

inak som si dnes vygooglila pôrodku piešťany a hneď sa na mňa vysypali 2 veľmi negatívne príspevky :confused: :frowning2:
15. feb 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sssimi, vraj PE je momentálne totálne preplnená, nie som si istá či ju vezmú (mám to od dôveryhodného zdroja).... my spadáme pod NR, takže asi bude musieť tam... resp. bánovce - no nič moc :unamused:
15. feb 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ľudia moji, no Filipko dnes jedol iba ráno - o 6-tej a počas dňa málilililinko niečo zobkal :confounded: . Vypil ale dosť čajíku a kúpila som mu aj džús a aj ten pil...zajtra musím ísť so sebou po doktoroch, aj keď ten dohodnutý termín na endokrinológii padá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ak sa to s drobčekom nezlepší, tak v stredu isto pôjdeme k dr. Inak v noci papal 1x :confused:
15. feb 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem do poradne v piatok tak sa povypytujem lebo mne by mali už pomaly robiť aj predoperačné vyšetrenia tak neviem
15. feb 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napísať, že ten termín ASI padá, ešte skúsim ráno zavolať :rolling_eyes:
15. feb 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teri, a nejdú mu zúbky?

alicc, veď práve, ja idem na poradňu o týždeň a tiež ma už asi pošle na predoperačné - ak mi ich bude mať kto urobiť :confused:
15. feb 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna, ja Ti neviem, už ich má 16, mali by ešte teraz nejaké ísť :confused: ? Nebabrala som sa mu v puse :grinning:
15. feb 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna: naše hokejistky? keď chcú robiť mužský šport - nech sa páči. Ale musia potom aj tak trénovať :zipper_mouth: Viem, o čom hovorím. V mojom športe majú slovenské baby na MS a ME lepšie výsledky ako chlapi :wink: :dizzy_face:

teri: a ktoré zúbky filipkovi ešte chýbajú? ike ešte očné a posledné stoličky :rolling_eyes:
15. feb 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Filipkovi už len stoličky, všade po dve :wink: . Akurát čítam v knižke, že sa volajú črenové zuby :confused:
15. feb 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj sofinke teraz nejaké idú, ale ani neviem, ktoré :grinning: nepustí ma do pusy, zato ona si tam celé dni intenzívne šmátra .. :sweat_smile:
malo by ich byť, myslím, 22 :confused:

to bol ale riadny nátresk od kaňaďaniek :stuck_out_tongue_closed_eyes: peťo to kukal, vravel, že fakt hrali "o dušu", ale skrátka na ne nemali... no podľa mňa, je tento šport u nás v plienkach, nerozumiem, prečo šli na OH :rolling_eyes:
15. feb 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna: jeden komentátor povedal, že kanaďanky by porazili aj hocktoré naše ligové chlapské mužstvo :sweat_smile: tak asi boli dobré...a z našej strany chaos :rolling_eyes:
15. feb 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna, tuším 24, malo by to byť deliteľné 4, na každú stranu rovnako :grinning:
15. feb 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, veď ja som to tak napísala, že som si nie celkom istá tým počtom:confused: ... v každom prípade, ešte majú aké zuby rásť :grinning:
15. feb 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ja viem, že to bolo tak "zbrucha" - to je teraz také dvojvýznamné v Tvojom prípade

inak teda sorry, na tému ála olympiáda sa fakt nechytám :sweat_smile:

a dnes bolo pekné počasie :sunglasses:
15. feb 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
celý týždeň sa má otepľovať, až do +10C, ale od štvrtka sú hlásené aj dažde :frowning2: :confounded:
15. feb 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri? dobre si zahrala olympiádu na počko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. feb 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drahý prišiel dnes skôr z práce, lebo sa šile konečne dať ostrihať (už vyzeral, jak habera za mladých čias :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a my sme čakali doma a chceli sme ísť spolu von so sofi na pešo... no ja som si medzitým ľahla a už som totálne odkvacla... som bola dnes veľmi unavená a nebehaná... od 6,30 som pobehovala na 3x k tej diabetologičke...potom ešte nákup v meste a už toho bolo ozaj dosť :sweat_smile:
15. feb 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika - premostenie :grinning: :grinning: počko ti vždy istí :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde je dnes inffi? :confused:
16. feb 2010 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi spí... miška ju dosť asi potrápila, ako nás ikuša :wink:
16. feb 2010 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok