Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ada11
6. júl 2009

hm...predsa zaspali 😀 😀 😀

dejna3
autor
6. júl 2009

babulky, nie, tie, čo som mala dnes - mám ešte z minulého roku 😉 tieto nové sú trošku kratšie, šmrncovnejšie 😀 😀 😀 (no, čo by ste čakali od chlapa 😀 )... ale ubezpečila som ho, že šaty sa kupujú len za prvý zúbok, lebo mal obavu, že keby ich kupoval 32, tak by ich nebolo kam uložiť 😀

ada, hej, prádlo už vyvesené 😀 😀 😀

felixko, krásna fotka v pase 😉

infinity, kukla som aj tvoju nádhernú berušku 😵 😵 😵 je sladunká, drobinček malinký 😵 užívaj si ju plnými dúškami, lebo veľmi rýchlo vyrastie 🙂

dejna3
autor
6. júl 2009

jáj, babulky, dnes som si uvedomila, že sa mi to nejak kráti 😨 už len necelé 4 týždne 😝 myslela som, že v našom prípade je to fakt len formalita, ale tuším chytám akúsi nervozitu 😀 😀 😀

dejna3
autor
6. júl 2009

mirka, sofinke želám sladké sníčky a nech už ju tie zúbky netrápia 😉

ika8
6. júl 2009

dejna: myslíš že ti privaria tú 100kilovú guľu o členok? 😕 😀

dejna3
autor
6. júl 2009

uf, no niekedy mi to tak pripadá 😀 😀 😀

dejna3
autor
6. júl 2009

aj keď vlastne sama seba nechápem, lebo je to fakt len formalita

ika8
6. júl 2009

u vás naozaj je to iba formalita a zmena priezviska 😉

ika8
6. júl 2009

ak niektorá chcete nakupovať detské vecičky v OLI-OLI, dnes, resp zajtra majú tovar 🙂

dejna3
autor
6. júl 2009

ika, neprovokuj! 😀 😀 😀

dejna3
autor
6. júl 2009

myslím, oli, oli 😉

ika8
6. júl 2009

to viem 😀

pridala som nejaké fotečky z júna, tak kuk 😉

dejna3
autor
6. júl 2009

akurát som dokukla 😉 krásavica malá zlatunká 😵 😵 😵

zohnali ste ponožtičky?

dejna3
autor
6. júl 2009

idem het, brúúú 😔

ika8
6. júl 2009

ee 😒 zajtra pôjdem do oli, pani predavačku poznám, povykladala mi kooopu nádherných vecičiek, lebo celý deň mala nejako málo ľudí a nudila sa 😕

ika8
6. júl 2009

dejna: nechcem provokovať, ale kuk: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1139397

kkkatarinkaaa
7. júl 2009

dobre ranko 😎
katinka- Nicolaskovi vsetko naj 😵 😵 😵
dejna- tak to vyzera na velmi pozorneho ,,buduceho,, manzela 😉 len tak dalej, nech mu to vydrzi 😀 😉
ika- vy uz mate doma hotovu slecnu...... 🙂 a tie capacky su kraaaasne , aj ja si na ich robim zalusk 😵

katinka0000
7. júl 2009

ahojte!

ada: anetke vsetko naj.

ika: drobec je sladucky.

katinka0000
7. júl 2009

dneska trochu pofukuje vetrik. dufam, ze sa poobede pocasie umudri a budeme sa moct kupat v bazene.

felixko
7. júl 2009

katinka ja som bola práve u doktora, ale zdá sa mi byť dosť teplo. aj my dúfame, ze sa budeme kupkať.

všetkým detičkám k ich výročníkom všetko naj, naj, naj, hlavne veľa zdravíčka 😉

sofia122
7. júl 2009

ahojte babenky.Sofinka mala uz kludnu noc zobudila sa len o 2.00hod a spala do 7.00h. a potom si este pospinkala hodinku.Moc som sa bala nevedeli sme co snou mame robit dufam,ze to uz bude lepsie.teraz ideme doktorke dat papier s pohotovosti uvydim co mi povie.ahojte

dandulik
7. júl 2009

kkkatarinkaaaaaa............ešte som stále doma.....dnes mám termín a veru už bysom rada porodila..............je to veru o nervy to čakanie.... 😨
a určite sa ti potom ozvem.....čo a ako to prebiehalo..... 😉
...dnes konečne dáme dokopy spálňu, takže malinkéééuž bude v novom....a ja si možno užijem jednú noc v tehotens.stave V NOVýCH MATRACOCH.... 🙂

pekný dník vám prajem všetkým 😉

kkkatarinkaaa
7. júl 2009

dandulik- no to som sama zvedava, kedy sa tam nakoniec do tej nemocky vyberiete.... 🙂 neboj nic, ono to pride vtedy ked to ma prist 😉 drz sa!!!

katinka0000
7. júl 2009

felixko: hej, uz zostalo teplo. obcas sa objavi mracik, ale je to v pohode. nico ide za chvilu spinkat a poobede sup do bazenika.

danuli, kkkatarinkaaa: uz sa vam to krati. ani sa nenazdate a drobci budu na svete. joj, to bude radosti!

nada.hope
7. júl 2009

Ahojte zocharecky,...............
Katinka Nicolaskovi vsetko naj 🙂
Inac tie capacky su nadherne, zeby som tiez skusila o ne zabojovat 🙂

ika8
7. júl 2009

vidím, že som vás s tými capačkami napašmala 🙂 Ale veď sú fakt nádherné 😵

dada2007
7. júl 2009

ahojte...ja len na skok....

Nicovi a Anetke všetko naj k výmesačiu 😉

kkkatarinkaaa a dandulik-držte sa baby!!!! 😉 😀 😵

ika..foto som kuki...zlatá je malá...

tak idem...čítať rozprávku, uspať a baliť...ideme ku našim...zajtra mám promócie...pa kočky, ozvem sa... 😉

ika8
7. júl 2009

dada: ó promócie! tak to bude sláva 😨 a tešíme sa s tebou... ja si svoje promocie už ani nepamätám 😅

ika8
7. júl 2009

dandulik: tak tvoj prípad mi pripomína mňa a dejnu... obe sme prenášali pár dní naviac... a obe sa teraz tešíme z našich krásnych a dobrých báb... zachvíľu budeš patriť k nám 😉 a tešiť sa zo svojho malinkého-velikého pokladíku 😀

felixko
7. júl 2009

dandulik myslíme na teba, nech všetko dobre dopadne!!!

dada aj ja sa vytešujem na dedinskom dvore, je to pre mňa ako dovolenka, ani sa mi nechce ísť domov

katinka - Ninku nemôžeme vodiť ani von, lebo keď zbadá bazén je ako zbláznená, chcela by sa ísť hneď kúpať, tak jej musíme vždy aspoň ručičky omočiť, aby bola spokojná 😀 ale je to super, lebo to kupkanie, čapotanie vo vode a teplo ju tak unavia, že potom mi aj vyše hodiny spinká a nemá problém zaspinkať. dnes nám zase zaspala už pri prebalovaní, trošku som jej hladkala nožičky a ona nevládala držať očká otvorené, taká bola chutnučká 😉