Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

katinka0000
7. júl 2009

felixko: ninka je presne taka ista ako nico. pred chvilou vysiel z bazena, napapal sa a s neterou uz isiel do ulice za detickami. to su male duracelky.

felixko
7. júl 2009

katinka presne, malé duracelky, my sme okolo 15 boli na kofču, potom sme čakali babku, išli sme do obchodu, stihal pobehať po dvore, umyť si ruky v bazéne, dva krát sa najesť a už zas fujazdila so segrami na školu vyvenčiť psov, ale cestou asi zabuvá

baby, nehlásili ochladenie? veď je stále teplo

kkkatarinkaaa
7. júl 2009

ahojte kocky,tak my sme uz doma....cele poobedie som stravila v meste.Nakupy do porodky....nech si to uz konecne mozem zbalit, aby ma to potom naaahodou nezaskocilo 😲 taka som hotova...ta horucava je katastrofen....ale ved je leto, tak co sa stazujem, nie? 😎 aj som pozerala kociariky, ale som vas nevidela...nikoho.. 😕
dada- pekne si uzi zajtrajsiu slavnost 😵

ellen
7. júl 2009

ahojte :D mna dnes to pocasie poriadne soklo, lebo som ratala, ze bude chladnejsie a dala som si CIERNE nohavice... huuu... 🙄
boli sme pre malu u babky a ked sme prisli, tak sme sa akurat najedli, napustili klasicku vanicku (bazen sa mi nechcelo fukat) a mala sa captala a captala.... potom si sadla na poharik, tak bolo trochu placu, obliekli sme sa isli sme na motorke na dzusik a ja kofolu. tak sa trosku vybehala, spravili sme mlieccko a uz aj zaspala... dnes so mnou, lebo som jej asi chybala... zaujmave, ze ako chodim do prace, tak som akasi vzacnejsia a strasne si to uzivam, ked ma to moje dieta stiska.... 😵
a teraz uz zalomila.. idem asi rozlozit ozehlene pradlo a kupila som si ihly, tak pojdem hadam aj cosi vysit, lebo uz som to davno nedrzala v rukach..

zelame vsetko dobre oslavencom, sofinke aby sa zubky predrali a mirka, ty sa drz... nam chybaju uz len spodne "ocaky", ale bojim sa, ze to bude katastrofa, preto ju dudla ani nejak nezbavujem... a uzivajte si, kym je teplucko :D

dejna3
autor
7. júl 2009

ahojte 🙂

ika, tie capačky.. 😵 😵 😵

dandulik, tak ty sa držkaj, neboj čoskoro to príde 🙂

dnešným oslávencom želáme všetko najlepšie 🙂

katarinka, nabudúce kukaj lepšie 😉 my s adkato sme boli v meste 🙂 alebo cinkni a skočíme niekam na terasu 😎

sofia122
7. júl 2009

ahojte .ja prajem vsetkym oslavencom vsetko najlepsie.aj mi sme boli pred chvylou na kofole sofinku sme okupali napapala sa a cil spinka.

ika8
7. júl 2009

mirka, ako dobre že je sofika OK 😉

kkkatarinkaaa
7. júl 2009

dejna-tych kociarov tam bolo pozehnane....to som bola so svokrou, takze asi by sme neposedeli 😖 ale neva...

adkato- bola som v unione...ta akcia platila do 30.6.09.takze uz to nestihame...co uz.
inak ja pozeram na OCKU rozlucku s Michalom Jacksonom....

ika8
7. júl 2009

jackson bol pán spevák... ale toľká pompa 😖 ... pol sveta hladuje a druhá polka kuká jeho pohreb 😖 absurdné podľa mňa 😢

sofia122
7. júl 2009

ahoj ika to som aj ja.a co ikuska ako sa ma?a o jakych topanockach ste hovorily?

ika8
7. júl 2009

mirka: ika je OK, trošku mrzutá, asi z tepla, lebo býva dosť dopotená 😒

sofia122
7. júl 2009

aj moja malinka je vzdy upotena.su zlate tie capacky.co sa pryhlasis na aukciiu?uz malinka spinka?co ste dnes robily?

ika8
7. júl 2009

aukcie sa nezúčastním. Ika teraz papala, tak ešte nespí, ale zachvíľu pôjde 😔 A dnes bola s tatkom vonku 2hoďky, potom sme prešli námestím za nákupmi a skončili u našich... klasika 😉 babka nadáva, keď sa deň neobjavíme 😀

katinka0000
7. júl 2009

dnes bola teda riadna horucava. ale nech je, ved je leto. nech si tepla poriadne uzijeme.
ja pozeram akurat jacksona na jojke. hej, bol to obrovsky spevak, neskutocne nadany, uzasny,... ale ako napisala ika, mozno to az trochu moc prehanaju.

ika8
7. júl 2009

a my sme od zajtra v športiaku ☹ Ika sa v postieľke keď sedká už stavia na kolená asi tri dni a dnes sa postavila normálne sa nohy 😒 - teraz neviem, či sa mám radovať alebo skôr obávať 😖

dejna3
autor
7. júl 2009

možno je tá rozlúčka prehnaná, ale dnes sa robia prehnané omnoho nepodstatnejšie udalosti a omnoho nepodstatnejší ľudia 🙄 mala som ho rada, asi ako väčšina, nie total zažratá manio-fanynka a ja to beriem možno tak trochu ako zadosťučinenie, za tie jeho posledné roky života, čo na neho všetci kydali špinu 😖 možno bol svojim spôsobom čudák, ale my sa nikdy nedokážeme vcítiť do pocitov a do duše tak populárneho človeka sledovaného celým svetom,,, a pritom bol zrejme vo vnútri osamelý 😔 toť môj názor, ale dosť bolo amatérskej psychoanalýzy... bol to PÁN SPEVÁK 😉

dejna3
autor
7. júl 2009

ika, takže nie do roka? 😀 😉

ika8
7. júl 2009

dejna: ☹

dejna3
autor
7. júl 2009

zvykneš si 😉 a malej sa bude určite páčiť 🙂 tej mojej potvorke tuším vôbec nevadilo, že ma nevidí... hmm, milé od nej ☹ .... ale teraz je podarená, keď otočí dozadu hlávku, vytreští okále a je celá happy, že ma zbadá 😵 😵 😵

dejna3
autor
7. júl 2009

moje poklady spia a mne sa ešte vôbec nesceee 😅

ika8
7. júl 2009

inušku som pred chvíľou uložila a dnes zaspala na prvý pokus 😉 ale každú noc sa budíme kvôli smädu, stiahne pol deci a spí ďalej 😨

sofia122
7. júl 2009

ahojte prave skoncla rozlucka s jacksona bolo to pekne jak jeho cera prehovorila.je sikovna ikuska ked sa tak zavcasu stavia na nozicky.

ika8
7. júl 2009

marka mne sa to zdá skoro 😖

dejna3
autor
7. júl 2009

ika, šikulka je, teš sa z nej 😉

sofia122
7. júl 2009

aj moja mala sa uz od pol roku snazila chodit preto som ju dala do sportiaku nemohla vydrzat v hlbokom.

dejna3
autor
7. júl 2009

sofinka neobstojí, lebo ona furt skáče, ešte jej nedošlo, že nohami sa dá aj normálne chodiť 😀

sofia122
7. júl 2009

jaj ved oni na to prydu neboj sa 😉

dejna3
autor
7. júl 2009

idem nasadiť zubnú protézu - bielu perlu, nech mám trochen svetlejšie tie moje zubadlá 😅 inokedy sa nedá, lebo celý deň musím kecať so sofi 😀

ika8
7. júl 2009

malo byť mirka a nie marka - prepáč 😝