• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

25. mája 2010 
aku protezu mas na bielenie zubou?
7. júl 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic sa nestalo.ja sa nehnevam.dnes malinkej kupila krsna satky su zlate a moc nestali.
7. júl 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v tescu maju nejake zlacnené vecičky a aj v kauflande sa dá :wink:
7. júl 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v kauflande som este nigdy nekupila malej veci.ano v tesku maju zlacnene,ale taku velkost co ja potrebujem su vypredane.nad DM maju tie satky po 45sk.skus tam pozriet maju tam teraz dobre veci aj dobre ceny.
7. júl 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teraz ani nič nezháňam, okrem žltých ponožiek :sweat_smile:
7. júl 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
taký gél - biela perla, dáva sa to do násadky, čo si vyformuješ podľa svojich zubov... 2x30min. denne, čo ja nestíham, tak večer mávam dlhšie... je to v pohode, je tam aj gél, ak by náhodou zuby zcitliveli, už som to mala pred pár rokmi a výsledok ma viac než milo prekvapil :wink:
7. júl 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika :grinning: zafarbi, nenájdeš :pensive:
7. júl 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna: tak ty chceš byť super pekná nevesta :confused: :grinning:
7. júl 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna: musím nájsť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musim koncit idem uz spat neviem ako bude sofinka spinkat cet noc.dobru nocku detickam prajem :pensive:
7. júl 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aspoň super :grinning:
7. júl 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobrú, mirka :pensive:
7. júl 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú...
7. júl 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tom oli oli nemali tovar... možno zajtra
7. júl 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj sme tam boli kuk, ale nič, hehe - chvalabohu :grinning: ja tam už budem chodiť asi len bez peňaženky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj v tom disney-ku, čo je pod krajčík - elektro, by mali mať tovar, jesenné vecičky :wink:
7. júl 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj a ty čo ešte chceš??? svadobné pre sofi??? tie už isto spichla svokra, že? :wink:
7. júl 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škoda že sofi ešte nechodí, to by bola paráda :dizzy_face:
7. júl 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola by to najkrajšia družička :wink: :wink: :wink:
7. júl 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika, veď to aj bude :wink:
a šaty má herečka objednané z tej istej firmy, ako ja :slight_smile: ale veru máš pravdu - zháňam bolerko, tenučké, resp. háčkované, ak by bolo chladnejšie, lebo šatky má bez rukávov :wink:
8. júl 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
keby už chodila, mohla kráčať pred nami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. júl 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takto bude na rukách, no aj tak si myslím, že hviezda bude ona, nie ja :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kokso, to jaký lejak z ničoho nič :fearful:
8. júl 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, dúfam, že potom hodíš aj foto :slight_smile:
8. júl 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasnačka :wink:
8. júl 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už idem hodiť sprchu a spať... dobrúúúú :pensive:
8. júl 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oka, dobrúúú :pensive:
8. júl 2009 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

včera som tu nebola, lebo muž okolo 19,00 doniesol stráááášne veľa hríbov - 2 väčšie košíky a 2 kartóny /od kureniec/ :confused: :confused: :confused: toľko hríbov som nevidela už dávno pokope :confused: a to išiel až poobede na hríby, len škoda, že nesvieti slnko, tak sa budú dlhšie sušiť a nemôžem ani na balkón vešať prádlo, lebo všade máme sitá :grinning:
včera mala Anet 11 mesiačikov, tak už len mesiac budeme mať doma dojča :wink: ozaj, máte niektorá robené profesionálne fotky detí ? :wink: ak áno, kde ste si ich dali urobiť a za koľko? :wink: ja by som ich veľmi chcela, len tie ceny sú neprijateľné :angry:

dejna, malinká bude určite krásna, len to nepreháňaj aby nebola krajšia ako nevesta :wink: :grinning: ale to by si jej hádam aj odpustila, nie? :grinning: ale je to zaujímavé, mať vlastné dieťa na svadbe :wink: a tie fotky so Sofi budú nádherné, snáď sem nejakú hodíš :wink:

ika, tak žlté ponožky, ja mám jeden pár ešte nový nenačatý, ale to by určite boli Ikuške malinké :wink:

ja akurát rozmýšľam, že čo s vecami, ani nie tak s oblečením ale veci ako hrazdička, chodítko, hracia deka, kolotoč a pod.., či to mám popredať alebo pre istotu nechať :grinning: , ale zaberá to dosť miesta...ach..kebyže aspoň brat čaká, ale keď sa nemajú k ničomu...táto mládež :grinning: no teda on ani nie je tak ultra super mladý, mám 32 rokov ale švagriná len 25 tak ona má ešte čas :wink: a tých veci po 2 deťoch je tiež dosť, ale väčšina ladená dievčensky / čo dá asi logiku/ :wink:
8. júl 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem za podporu..................... :slight_smile: to čakanie ide na nervy............. :slight_smile:
8. júl 2009 o 10:16  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dandulik: ja som to tiež tak prežívala a chcela som aby už bolo po TOM a boli sme traja :wink: aj ťa objednali už s taškou do nemocky? ja som mala v pondelok termín a povedala dr, že keď to nepríde samé, tak mám prísť v piatok s taškou. Ale aj tak ma ešte v piatok nechcela, ale ja som sa už odtiaľ nenechala vyhodiť... raz povedala že s taškou a basta :sweat_smile:
8. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok