Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
28. júl 2009

idem aj ja už do hajan, tak dobrú 😔

sofia122
28. júl 2009

tak to dobre spapala moja by to naraz vobec nespapala to by mala aj na pol dna.tak to ti bude dobre spinkat.

nada.hope
28. júl 2009

aj aj sa poberiem,.................... ved aj zajtra je den dobru noc a nech tie nase deticky spinkaju az do rana 😵

sofia122
28. júl 2009

dobru noc prajem vsetkym aj nasim ratolestiam 😉

felixko
29. júl 2009

ika ja som malej rozmixovala slivkový kompót, ale recept nemám ani ja, pozri na nete, určite nájdeš 😉

sofia aj ja som skúšala dať malej na noc UM, či neprespí dlhšie, vypila 120ml + ešte si cucla môjho mliečka, ale neprespala noc absolútne, bola hore ako vždy 3 krát

sssimi ja som dala nastreliť Ninke ušká ešte na pôrodnici. a prečo odsávaš mliečko? máš veľa, ale sa malá nevie prisať?

sssimi
29. júl 2009

Ahojte!

Felixko. Malá mi v noci prespí okolo 6 hodín a včera ráno som mala tak naliate ciciky, že ma až boleli, tak sa bojím zápalu... A keďže som už zápal mala som naň náchylnejšia, tak pre istotu odsávam a mliečko skladujem v mrazničke. Už mám litrik len neviem kde ho pomíňam 😅 Aj laktačnú krízu sme prekonali zatiaľ bez neho a do konca mesiaca by som ho mala minúť...

felixko
29. júl 2009

sssimi to je super, že máš toľko mliečka, ja som mala vždy tak akurát, ale tiež sa mi stávalo, že keď malá dlhšie nepapala, myslela som, že mi prsia explodujú 😀 . teraz by nemohla jesť dva dni, aby som mala taký stav 😀 , že by som musela odstriekať a to sa u nás tak ľahko nestane, lebo keď je hladná máš vidieť, ako sa po mne driape a odhrňa mi tričko, len aby sa mohla najesť 😉 .

bubinko83
29. júl 2009

ssimi,ale čim viac budeš odsavat tym viac sa ti bude mliečka tvorit ,takže neviem či je to ten najlepši napad no nechcem sa ti do toho moc starat.Je to na tebe.Ak by si ale potrebovala pomoc je tu na fore pani s menom annag ona je laktačna sestra pravdepodobne a mne velmi vždy pomohla nech som mala akekolvek problemy s kojenim.Prajem vela štastia s kojenim.Je to super,mne to niekedy aj chyba.

inak baby vonku je hic,maleho vzala sestra na prechadzku a už sa maju čoskoro vratit tak čakam s obedom.Hlava ma boli jak hovado a mam dostat tie naše ženske veci 😠 tak sa tešim.Na kupko tento tyžden nehrozi ist.Ale nevadi pojdem na buduci tyžden,ved Filipkovy to je jedno. 😉

teri topanočky maju aj na juhu pozlacnovane v OC-juh v zdravotnych pomockach.Ja som kupila minuly tyžden malemu take topanočky sandalkove. 🙂

dandulik
29. júl 2009

sssimi......ked ja ešte neviem rozoznať, kedy ju bruško bolí, ked tak narieka...alebo čo jej je????ale velké bolesti mávať asi nemože, to by asi bol riadný plač..ona plačká len- tak trošku.....aleinak je dobrunkáááá 😉

sssimi
29. júl 2009

Bubinko ja viem, ale radšej odsajem ako by som mala zápal chytiť... No a neodsávala som celý júl. Malá stíhala všetko papať. To len keď náhodou dlhšie nepapá, tak sa mi moc nalejú... A večer som odsávala už len preventívne ak by zase dlhšie pospinkala.

Dandulik najviac bolieva bruško okolo 17tej hodiny a zistiť sa to dá takto: Položíš jej ruku na bruško dlaňou dole a poklep na ňu prstami druhej ruky. Ak to vydá taky dunivý zvuk tak ju bolí bruško.

janka5861
29. júl 2009

Ahojte 🙂,ordinuje prosim Vas tento tyzden Síleš ?Dik

teri3
29. júl 2009

mirka, tie jogurty mávali v Kauflande normálne medzi jogurtami na hornom regáli, bývajú také trošku väčšie (175g) a trošku drahšie (okolo 17 korún). Ale však nevadí, aj keď dáš iný, môj Filipko pre istotu nechce žiadny 😝 😕

bubinko, tak som kúpila také pekné sandáliky. Ja som pozerala asi pred mesiacom na tom juhu a mali to tam dosť vybrakované tie pozlacňované. Ale akurát pozerám, že Ty píšeš to OC juh. Ja som vtedy pozerala v lekárni. No a to majú všetky topánočky pozlacňované? Lebo o nejaký mesiac už budeme kupovať zatvorenú topánočku, tak by sme tam behli. Inak vďaka za tip. Tuším si spomínala, že Ti tam robí svokra, alebo mamina, však?

inffinity, bola si dnes v meste? My sme sa stretli so sofiou122, Ikou8, dejnou a nada.hope. Aj sme pozerali hlboký červený kočík, ale sme nevideli 😕

nada.hope
29. júl 2009

Teri predtym, nez som sa stretla s vami som bola s inffinity 😉

bubinko83
29. júl 2009

teri neviem,ale myslim že tam mala len take otvorene sandalkove topanky.Ale ja som si vybrala, lebo ja som chcela ešte otvorene.Nerobi mi tam svokra ani mama 😲 Možno niekto iny ti spominal.Ja som mala cely den frei segra bola s malym.Potom som ho dala spat okolo štvrtej a asi o šiestej sme išli na zmrzku do kauflandu.Ja už ani nemam skym kočikovat.Chodi vela mamičiek do mesta poobede? Neni tam moc teplo? 😒

bubinko83
29. júl 2009

dejna už sa tešim ked budeme byvat na novom budeme skoro susedky a možme chodit spolu na pieskovisko 😉

dejna3
autor
29. júl 2009

ahojteee 🙂

bubinko, aj ja sa teším 🙂 a budeme chodiť spolu s inffinity, s ktorou sme susedky, ale ešte sme sa nestretli 😀 😀 😀 po svadbe to hneď napravím 😉

babule, ja keby doma nemám zrkadlo, tak neviem, kde mi hlava stojí 😝
už nech je po tom... a nech už mám aj všetky doklady vybavené 😝

inffinity
29. júl 2009

Ahojte holky 🙂

Nadi, tak proto jsme tě viděli asi půl hodiny po tom co už jsi utíkala jít teprve 🙂 my jsme šly za tebou ale ty jsi nabrala turbo, tak jsem na tebe ani nevolala 😀

Janka Síleš ordinuje dneska jsem u něj byla na kontrolu 😎

Holky tak si představte, Michalinka nemá ještě ani dva měsíce a už má vlastní pas 😀 😀 😀 😎

Dejna až budeš mít klid tak se dohodneme vždyt to není normální 😠 😠 😠 bydlíme jen přes stěnu a netrefíme na sebe 😒 😒

bubinko a kam se budete stěhovat? jsem ráda že budu mít i já další novou sousedku 😵 😵

inffinity
29. júl 2009

halo haloooo kde ste kdooo 😲

nada.hope
29. júl 2009

DEni ahoj no presne si to dnes vystuhla, niekedy nestretnes nikoho a niekedy sa vsetci zjavia naraz. 😀
Ninka bola dnes straaaaaaaaaaasne vystavena z poobednajsej prechadzky okupkala sa napapala a presne o 20,00 zaspala......................chudatko moje male pogrckane 😀 😵

nada.hope
29. júl 2009

Vies co som si prave precitala na nete? existuju vraj menstruacne pohariky, som cumela jak blazonko,...............nemate niektora skusenosti alebo nejake referencie?
Deni Miska uz spinka?

inffinity
29. júl 2009

Nadi jo jo Miška už spinušká usnula okolo 20:30

jo a jak ty poháriky fungujou jako k čemu to je?

Jiank já jsem z té procházky taky nějaká vyštavená svým způsobem jsem dneska byla celýd en venku 😀 obědvala jsem před hodinou, takže večeret budu asi zítra ráno 😀 😀 😀 jo a přišly jsme domů po 18h 😎 😎

teri3
29. júl 2009

bubinko, ako kakal Filipko po novom mliečku? Tak som si to s tou maminou či svokrou asi pomýlila 😅 .

nada, tak jedna moja kámoška si ten menštruačný kalíšok objednala a nevie si to vynachváliť, ale ja zostávam verná "klasike" 😒 😉 😉

dejna, vydrrrrrrž, už to máte za pár 😉

katinka0000
29. júl 2009

ahojte baby!

som tu par dni nebola. co mate nove?

nas nico mal vcera taku divoku noc. bol hore asi 20-krat. jedenkrat chcel dudlik, inokedy stacilo, ked som ho pohladila po hlavicke, inokedy som ho musela pretocit na druhy bok. stale mrncal. neviem, co mu bolo. dufam, ze dneska to bude uz lepsie.
dnes bol cely den na spapanie. na plavani sme mali spolocne potapanie (cize aj ja aj nicolasko). bolo to neskutocne zabavne (nielen pre nica ale aj pre mna). vecer bol taky rozblazneny, ze zaspal az pred desiatou. jasil sa ako blaznivy.

ake mate plany na vikend?

katinka0000
29. júl 2009

dejna: ako svadbicka? vsetko 100 % nachystane?

dejna3
autor
29. júl 2009

no už to máme "za pár", tak prezradím: hostinu si robíme súkromne, tzv. záhradnú párty, ale hlavné stoly sú pre riziko nepriaznivého počasia nachystané v dome, všetko si robíme sami: varíme aj obsluhujeme (teda vlastne máme na to dohodnutých známych praiteľov, ktorí sa takto o nás postarajú)... čiže kvôli tomu je práve tento týždeň najväčší frmol... robia sa nákupy, požičiali sme stoly, stoličky a riady ... preto je teraz úplne najviac roboty - oproti klasickým svadbám, kde sa už príde na hotové 😉 ale my sme takú svadbu chceli odjakživa a s tým všetkým sme rátali

takže katinka, na 100% to bude až v piatok večer 😀 😀 (dúfam 😅 )

inffinity
30. júl 2009

Dobré ranko, tak jak jste spinkali? 🙂 🙂 🙂

kkkatarinkaaa
30. júl 2009

ahojte dievcence...

prave so bola odviest kamosku na bus....bola ma pozriet, este zo skoly, z vychodu 😵 jaj ale bolo fantasticky.Taka bola natesena z toho mojho bruska 🙂 Teraz idem poupratovat a na obed pride zasa sestra , sice len dozajtrajsku rana sa zdrzi, ale aspon sa po dlhooooooom case uvidime..

dejna- tak vy uz ozaj finisujete, tak este pevne nervy do soboty a neboj nic-po tom vsetkom si uz len vydychnes a uvidis, ako rychlo to ubehne...ten svadobny den 🙂

tak ma to aj mrzi, ze ste takmer vsetky z mesta a ja ked budem uz kocikovat malicku, tak by som to mala takle blbe teperit sa kocikovat do mesta 😒 ☹ no skoda...hm.

inffinity- krasne fotocky si dolozila do albumu 😵 Michalka je chutnucka 😵

simi-ty si uz hotov askusena mamina 🙂 😉 hadam sa potom do toho vsetkeho dostanem aj ja...ale uz sa na to velmi velmi tesim 😵 na buduci tyzden v stredu idem na poradnu k Silesovi a v stvrtok uz aj do nemocky za dr 🙂 konecneeeee

Dandulik, Simi- v utorok sa narodilo babo dalsej ,,nasej spolucvicitelke,, Lenke Chlapovicovej, mozno si ju poznala, neviem 😕 Ma chlapceka 🙂

tak ja idem teda poupratovat a varit a cakat navstevu...krasny dnik vsetkym, majte sa pekne, papa

inffinity
30. júl 2009

Katarinka a odkud jsi že to máš do města daleko? Třeba bysme s holkama pak mohli společně změnit trasu a jít někde směrem k tobě a na půl cestě se potkáme..teda pokud to není moc daleko 😉

felixko
30. júl 2009

ahojte,
dejna držííííme palce, nech všetko dobre dopadne 😎

infinity - kkkatarinka bude asi niekde z dediny, to by sme mali riadnu diaľku do tej polcesty 😀
ty bývaš niekde pri Srdiečku?

bubinko, kde sa to všetky sťahujete? aby som vedela, kde máme hladať nový byt?

inffinity
30. júl 2009

felixko my bydlíme naproti starému cintorínu 🙂 hned vedle dejny 😀
a u nás ve vchodě je volný byt 2pokojový,ale bude v původním stavu a asi s dluhem na městě je na něj vypsaná soutěž..