Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

nada.hope
4. sep 2009

Mne tie niektore temy pripadaju ako keby sa niekto nudil a pytal somariny a zakladal aj take temy o nicom 😅 😒

nada.hope
4. sep 2009

Inac zavinac dnes som musela zlozit kolotoc, nech ho tato opravi, mala ho polamala, ani neviem ako sa k nemu dostala 😅 😅 😅

ika8
4. sep 2009

no čitala som tú tému a poviem vám, skoro som odpísala, ale príspevok by asi zmazali... čo sú blbé??? 😝 nechápem, veď je 21.storočie 😖 😕 😝

ika8
4. sep 2009

idem kuk nachvíľu breda pitta... tiež sa o niečo snažia 😀 😀 😀 aby z toho niečo nebolo 😅

dejna3
autor
4. sep 2009

nadi, sofi tiež polámala kolotoč 😠
ja kukám film na mare

dejna3
autor
4. sep 2009

a kde je brad pitt? na dnes nemám program, až od zajtra 😅

dejna3
autor
4. sep 2009

nadi, a ako dlho budeš vegetiť na dovče? 😉

inffinity
4. sep 2009

Ahojte holky, já koukala na nově Angelinu Jolie 🙂

Nadi, ta špatná zona klidně může být..my jsme taky u nás doma měli postele já nebo brácha blbě a bylo to poznat ja je naši přestěhovali 😉

inffinity
4. sep 2009

a to už jsme byli větší, co teprv takové mimčo 😉

ika8
4. sep 2009

dejna: na prime od 20h je troja

ika8
4. sep 2009

inffinity: u más je to určite v neschopnosti skľudniť svoje telo, jednoducho, keď hýbeš rukami a nohami, nezaspíš 😵 a tak je to s ikou a určite aj s ninkou 😵

katinka0000
4. sep 2009

dejna: no tak ta tema na mk nema chybu. moja jedna kamaratka si tiez myslela, ked zostala tehotna, ze spermie zo seba vysprchuje sprchou. a to bola fakt dobra ziacka a uplne normalna baba. sme na nu este s jednou kamoskou zirali, ze o com to toci.

nada.hope: nas nico zaspaval uplne sam do 6 mesiacov. po 6. mesiacoch akoby utalo. v postielke nechcel byt ani za zivy svet. a to sme mu postielku prehadzovali do vsetkych kutov izby, lebo som si myslela tiez, ze ci nie je v nejakej zlej zone. vobec to nebolo tym. donedavna spinkaval s nami v postely, co sa nam s manzelom velmi pacilo. ale uz nam je trom tesno, tak teraz ked zaspi (to je tak do 5 min.), ho prelozime do postielky a je to o.k.

katinka0000
4. sep 2009

kazde dieta je ine a kazde dieta potrebuje nieco ine. niektorym detom nerobi problem pomaly uz od narodenia zaspavat vo svojej izbicke. ja by som to nedokazala, ale nikoho za to nesudim. ked to tak dietatku vyhovuje, preco nie.
ine deticky potrebuju zaspavat s rodicom v objati, tak mu to treba dopriat.
krasne to napisala annag aj felixko. 🙂

dejna3
autor
4. sep 2009

katinka, vysprchuje spermie? 😕 tak to je tiež výbornééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

neviem, či sa to týka zaspávania našich dietok, ale na tých "zónach" je určite niečo 😉

dejna3
autor
4. sep 2009

katinka, súhlasím s tým príspevkom, ale treba vedieť odhadnúť čas, kedy už to nie je o potrebe dieťatka, ale skôr o zvyku, či vrtošivosti 😒 ja mám v pamäti živý príklad na zaspávanie môjho brata, tam to rodičia včas nestopli a vážne si na seba "uplietli bič" 😝

ika8
4. sep 2009

a keď sme pri takejto téme, my sme sa zasmiali, keď nám jedna kámoška hovorila, že sa rozprávala s jednou nešťastnou babou, lebo nevedela či nie je tehu keď "to" zhltla. my sme skoro popadali v bare zo stoličiek a smilali sme sa ako sprosté celý večer 😀 😀 😀

dejna3
autor
4. sep 2009

ika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to som ešte nepočiúla, že aj v žalúdku narastie bábätko 😀 😀 😀 😀 😀

dejna3
autor
4. sep 2009

teraz ma napadlo: ako by ho asi potom porodila? 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ika8
4. sep 2009

asi si myslela, že sa to nejako premiestni na správne miesta... 😀 😀 😀 anatómia za pětset 😀 😀 😀

dejna3
autor
4. sep 2009

ika, tróju mi drahý zatrhol, že som to už videla 10 krát 😝 (akokeby nechápal, že kukám na pitta a nie na tróju 😅 )
a zajtra mi zas zatrhne pirátov z johhnym, lebo bude futbal 😠 😠 😠 😠 😠 😠

dejna3
autor
4. sep 2009

mňa totiž napadol " iný" spôsob, keďže by išlo zo žalúdka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inffinity
4. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

ika8
4. sep 2009

dejna: jáááj, mám asi dlhé vedenie 😝 😀 😀 😀

ika8
4. sep 2009

no dokukla som tu sudnu sieň... že tri roky 😠 v jednotke ...koľko žien by sa pobilo o to dieťatko ☹

dejna3
autor
4. sep 2009

a to ju po roku pustili a odišla do kláštora... čo už... život si pos.rala 🙄

dejna3
autor
4. sep 2009

inffinity, miška už spinká? 🙂

ika8
4. sep 2009

viem, videla som to do konca 😖 ja tomu neverím stále... v dnešnej dobe taká zaostalosť 😖 a neinformovanosť... a podľa mňa vedela, že je tehu, len si to nechcela pripustiť a bála sa matky a babky... ale čo si myslela, že sa "to" nejako vyrieši samé? 😠 ja byť prokurátorom, tak obviním a odsúdim aj matku za nereálnu výchovu 😝

dejna3
autor
4. sep 2009

kokso, máš pravdu, tá jej mati by si tiež zaslúžila 😠 odmalička jej s babkou hustili do hlavy primitivizmy

inffinity
4. sep 2009

dejna..jo jo dneska jsme trošku netradičně bojovali...bolelo ji bříško a tak ještě v 21:30 plakala a snažili jsme se kakat...ale už se ulevilo a hajušká 🙂

dejna3
autor
4. sep 2009

inffi, a fenyklový čajík jej nepomáha?