• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

25. mája 2010 
Ahojte ja som manzela poslala pozerat futbal hore k mojim rodicom a ja pozeram prime :wink:
5. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas dobre nadi mas cil klud
5. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nno hej zehlenie som nechala na zajtra rano,.........................
5. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
onečne niekto :sweat_smile:

ale práve sme dali gooooool :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
konečne... malo byť :sweat_smile:

nadi, to máte super :slight_smile: to u nás je aj svokor, lebo máme veľkú uhlopriečku :pensive: :grinning:
5. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nastastie zajtra nemusim varit dnes sme mali take mensie posedenie u maminy na jej 50tku tak budeme aj zajtra u nej jest.dnes mi sofia za celi den spala iba pol hodinku tak uvydim ako bude spat :wink:
5. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no sofinka dnes super zaspala 2 x poobede v postieľke a to dokonca napriek vŕtaniu a búchaniu :sunglasses:
5. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti nezavidim dejna
5. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som večer dopiekla kura a už nič nezostalo, lebo chlapi pojedli pri telke... takže zajtra varím nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si mala dobre ked ti tak sofinka spinkala.moja nejak nechce spavat cez den.a potom je mrzuta
5. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dejna kura pre dvoch? to je u nas pre manzela :grinning: :grinning: :grinning: ...............
No ja som manzelovi povedala, ze moze zostat doma a ja dam obraz v obraze teda pol na pol a ze jedna polka bude jeho a on hned no urcite tam nic neuvidim, tak ma co chcel , ja som ho nevyhanala, ale futbal pozerat som odmietla, tak tu popijam cerveny strik a pozeram telku.
5. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Ninka uz vylucne zaspava iba v spolocnosti mna alebo dnes prvy krat s manzelom, staci si s nou lazkat a soinuska.......neviem ake to bude ked zasa pojdem do prace :sweat_smile: :sweat_smile:
5. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa mas
5. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Mirka ale pit sama,........to zavana alkoholizmom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nada, to mala byť akože "pochutina" nie hlavná večera :stuck_out_tongue_closed_eyes: --- čo už zajtra robím asi rezne a ryžu
ja by som drahého aj poslala, keby bolo kam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a je 2:1 pre nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie nadi nezavana.je to len taky odychovy poharik
ahojte!

nasi tiez pozeraju futbal, ale my mame doma 3 telky. mna osobne ale telka nebavi, tak mi je to jedno.

aky ste mali den? my sme dnes zavarali broskyne, bola nas navstivit kamoska s frajerom z PD. mali sme na plane, ze pojdeme do bojnic do ZOO, ale nico spal az do 16:00, tak sa nam to uz potom neoplatilo.

dneska u nas spinka neter, tak jej idem robit spolocnost. :slight_smile:

vsetkym prajem krasnu nedelu!
no super ja som vedela, ze tu niekto bude priebezne sledovat a informovat..... :grinning: :grinning: :grinning:
ja zajtra tiez budem robit rezna asi urobim plnene morcaie so sunkou a syrom v cesticku :wink: :wink:
5. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nadi, aj by som si dala s tebou, nech nepiješ sama, ale mala som paralen, pobolievala ma poobede hlávka :pensive:
5. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes ta hlava cely den bolela aj mna, ale akonahle sme s Ninkou vysli okolo piatej von tak to preslo......
5. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidíš, to bude asi tým, že my sme dnes vonku neboli
5. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bola sice zima, ale musi si malicka pomaly zvykat, ze nebude iba scvietit slniecko a ona bude mat iba kratke gatuse :sweat_smile: :sweat_smile:
Inac neznasa obliekanie aj vase zlaticka su na tom podobne?
5. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som aj bola a nepomohlo nic asi vedela,ze je oslava
5. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne mi to mame kto s koho bud ja vyhram,alebo sofinka tak to mame zaujimave
5. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mam problem uz sa blizi manzelova 30 a ja neviem co mu kupit poradte, necham sa inspirovat............dakujem :wink: :wink: :wink:
5. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nadi, ja som sa normálne tešila na leto, že nebude treba sofinku toľko obliekať :sweat_smile: lebo u nás sú to boje :angry: ona sa dokonca raz po očkovaní rozplakala u dokiny kvôli tomu, že som jej dala čiapku na hlavu---- a sestrička s dr. sa smiali, že pri injekcii ani "necekla" a za čiapku nariekaaaa :sweat_smile:
5. sep 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO ciapka je tiez nas nepriatel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aké má záľuby? skús sa inšpirovať tým smerom... ja som drahému kúpila (mal v júli 30) fototašku a bol z nej taký vytešený :wink: (samozrejme som vedela, ktorá sa mu páči)
5. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Dejna u nas to bude tazsia zalezitost, moj je skor sportovo zalozeny teda hlavne posilnovna je jeho druha frajerka, ako vzdy hovorieval :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas tazke
5. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok