Trápia ma malé prsia.

hannah00
11. júl 2019

Ahoj mam taky problém a neviem co s tým. Menzes už mám skoro 3 roky, a prsia mi nerastú vôbec. Odvtedy co mam menzes mi nenarástli skoro vobec. Moja sestra co ešte nemá menzes, tak ich ma pomaly väčšie ako ja a to je o 3r mladšia. A spolužiačky, čo dostali menzes o 2 roky neskôr ako ja, sú na tom z prsiami lepšie ako ja. Bojím sa že mi už nenarastu keďže sa ešte skoro vôbec nezvacsili. Čo môžem robiť..? Mam 173cm a 66kg a pribrať sa mi nedá

terina25
11. júl 2019

😲🤦‍♀️

moonlight1210
11. júl 2019

@hannah00 a kolko mas rokov?

ivkazba
11. júl 2019

Moja zlatá, niektoré ženy majú mega kozy a niektoré doslova žiadne. S tým sa treba zmieriť alebo si zarobiť na implantáty.

amelia000
11. júl 2019

@hannah00 fajcis? Pribrat sa da len mas nespravnu stravu.

fialka1318
11. júl 2019

@hannah00 babenka tomu sa hovori genetika..ty si nezdedila tak nemas...nemozes mat velke prsia len preto ze si to prajes..ja mam prsia Ecka a segra ma len Acka a to preto lebo ja som zdedila geny po otcovej strane kde maju velke prsia vsetky zeny a ona ma prsia po maminej rodine...ani moja mama nemala nikdy prsia vacsie ..mala acka a ked otehotnela sa jej zvacsili na bcka 🙂 mna by absolutne netrapilo ake mam prsia a radsej by som brala mensie lebo z velkych boli chrbtica a si nevies predstavit ako a aj zle sa spi..

1aduliatko1
11. júl 2019

Ja mam 31 a nenarastli mi 😂😆 muzova 14 rocna dcera ma vacsie 😉😆

katie253
11. júl 2019

@hannah00 tiež som mala malé prsia -A, veľmi dlho, aj sestry majú malé prsia, prežili sme aj blbé narážky a tak. Teraz mam 33 a prsia mám B, niekedy C a som spokojná. Takže sa ti to môže úplne v pohode upraviť časom. A keď počúvam ženy, čo majú D-F , tak som rada že som mala vždy také malé prsia. Takže nič si Z toho nerob 😉
Užívaj si život, ten nie je O prsiach, ver mi ❤

janulka1802
11. júl 2019

A načo chceš pribrať? Nemyslím že to potrebuješ prsia sú genetická záležitosť môžu sa zmeniť zväčšiť tehotenstvom a nemusia ja mám dve známe čo mali obrovské a dali si zmenšiť kvôli chrbtici

simona92101
11. júl 2019

Myslim ze si mladunka na to aby si riesila prsia,mas este dost casu na to aby ti narastli.

rik01lulaka
11. júl 2019

Tak tak, ja si chcem odrodit este detičky, odkojit a sup na zmenšenie...😊
@janulka1802

1aduliatko1
11. júl 2019

Ak ta to ma cely zivot trapit, mozes si ich dat spravit. Na to ja nemam odvahu, tak som sa zmierila s mojimi 😉😆

lucka12399
11. júl 2019

@hannah00 mozno ti nenarastu ani.. nie kazdy ma velke prsia .. ale aj bez velkych 🐐🐐 mozes byt pekna😀 neviem ake to je .. mozno by ma to tiez hnevalo ze mam male .. ale ja som bola obdarena az velmi.. a ver mi, je to hrozne 😀 aj ked som chudsia, vzdy ked si dam volnejsie tricko tak vyzeram ako gula lebo ma prsia zvacsuju.. celkovo tazko sa mi lezi, mam problemy s chrbatom, ked beham musim si prsia drzat aby mi nevybili zuby, narazky na ne pocuvam uz od zakladnej dakedy ma to az hneva a co sa tyka toho kupit si normalnu podprsenku ktora vyzera pekne a je aj pohodlna je daco nemozne..😀
Ja chapem ze ty nechces dudy obludy.. ale hladaj + v tom co mas .. lebo trapit sa nad tym ti nepomoze .. a casom si kludne prsia mozes dat spravit.. v dnesnej dobe to je nič

marca12
11. júl 2019

Ani ja nemam nic moc a volakedy ma to velmi trapilo. Nauci sa mat rada samu seba,taku,aka si a maj rada aj svoje mensie prsia. Casom sa s tym vyrovnas a ktovie mozno este narastu,vytvaruju sa.

0hena0
11. júl 2019

@hannah00 mensie prsia su viac sexi a vo vyssom veku to ocenis... Spomenies si na nase rady 😊

galioska
11. júl 2019

@hannah00 veď prsia sú genetika a iné veci, nie podmienené menzesom😉
A čo máš robiť? No nič, vydas sa aj s malými 😃🙈

diewcatqoo
11. júl 2019

@hannah00 ach, jaj, puberta :D aj ja som sa kedysi v puberte kvoli tomu trapila :D komu nebolo nadelene, ten ma smolu... alebo si mozes dat v dospelosti silikony. Ale ja som teraz taka rada, ze mi nenarastli moc.. milujem spat na bruchu, neviem si predstavit, ako sa spi zenam, ktore ich maju velke :D

simona92101
11. júl 2019

@diewcatqoo zeny s velkymi prsami na bruchu nespia 😉 mam vel.E ,od 5tej triedy nosim podprsenku,uzila som si vela posmeskov od rovesnikov,sportovalo sa snimi velmi tazko,pekne podprsenky sa na uzky obvod a velky kosik nevyrabaju..samozrejme muzom sa to pacilo,no ja som si vzdy zelala mat mensie..ked som otehotnela,bala som sa ze sa este zvacsia,chvalabohu nestalo sa 😀 manzel si sice nevie vynachvalit,no pre mna su bolestiva chrbtica a nakupy utrpenim

diewcatqoo
11. júl 2019

@simona92101 ano, to viem, ze takto nespia 🙂 mne stacilo len ked som kojila a zvacsili sa mi na velkost c, tak uz som nemohla... ;)
Len som chcela mladu utesit, ze velke prsia nie su az taka vyhra

simona92101
11. júl 2019

@diewcatqoo ono by som kazdej dala 2 kg zavazie na kazdu stranu a nech takto funguje tyzden dva a hned by si velke prsia rozmyslela 😀

6mia6
11. júl 2019

Ja mam E bežné, keď som bola tehotná mala som H a správam na bruchu celý život okrem tehotenstiev. Inak nezaspím

elementissa
11. júl 2019

Moja, bud spokojná s tým co máš, sú muži, ktorým sa aj malé prsia páčia (ako môj manžel)
A hlavne už nepriberaj 🙈 lebo na tvoju výšku je 66 kíl fakt dosť, ja som o jeden alebo dva cm nižšia a mam (mimo tehotenstvo) 55 a prsia normálne, A/B a to si nepripadám nejaká vychudnutá. Teraz, v 7.mesiaci tehotenstva som už dosť pribrala (mám 63kg) a neboj, keď raz budeš tehotná, tak sa ti tak zväčšia, že ti to bude nepríjemné. Mne sa extra naliali v tehotenstve, zväčšili sa z A/B na cca D 🙈🙈🙈🙈 a je to hrozne, vôbec sa mi to nehodí k zvyšku tela (okrem toho, že z toho boli chrbát a každá 🐐 ma určite aspoň 2 kila 🙈🙈🙈🙈🙈😂 a je to fakt otrava)
Bud rada za malé, ešte sa ti bude postava formovať, prsia tiež. Poradím ti, keď si vypracujes pekný štíhly vrsok, tak aj Áčka budú vyzerať krásne 🙂 hlavne nech sú pevné, nie daka roztrasena želatína.
A čo by si chcela? Dcka, Ecka? Ja ti rozumiem, keď sme boli tínedžerky, tiež sme to riešili. Ale my maloprse sme rýchlo prišli na to, že máme výhodu. Tie s veľkými ceckami nemohli na telesnej behať, bolelo ich to, nemohli sa zapojiť pomaly do žiadnej aktivity, ťahal ich chrbát, chodili kvôli tomu zhrbene. Na výške som mala kamošku, čo mala celkom utly vrch, taky normálny, ale prsia D ci E a na pomerne uzky obvod (asi 80) mala problém nájsť normálne vyzerajúcu a držiacu podprsenku. Každá by chcela co nemá, ale za veľkým prsiami ti fakt nemusí byť ľúto 😉 krásna a príťažlivá budeš aj bez nich. 😊😊

denisah1
11. júl 2019

Aj plastický chirurgovia potrebuju z niečoho žiť😉😉😉😉😁😁😁😁 neboj oni dorastu nestresuj sa

sono2
11. júl 2019

@hannah00 ani nepriberaj, už máš dosť kg. Som mala v tvojom veku desať kg menej pri 178cm. K prsiam, tiež mám menšie, časom sa zväčšia neboj sa. A keď budeš dojčiť budeš mať aspoň na chvíľu veľkosť ktorá je fakt super😀

sofistikovana123
12. júl 2019

@sono2 velmi hlupa rada pre dievca v puberte, ze si mala o 10 kg menej, a co? Kazdy ma inu stavbu tela. Kvoli takym ako ty maju potom mlade baby poruchy prijmu potravy, lebo im nejaka hlupa poznamka nahloda sebavedomie.

Z malych prs si nic nerob. Vies ako sa hovori, male prsia, pevna buducnost. Mam kamaratky, ktore maju velke prsia a skoro vsetky by brali mensie, nie len, ze je to zataz na chrbticu, ale pokial necvicis, tak ti aj velmi rychlo ochabnu a v podprsenke nevyzeraju tak pekne pevne ako prsia mensie.

sono2
12. júl 2019

@sofistikovana123 veď píše, že by chcela pribrať, pravdepodobne len kvôli tomu, aby mala väčšie prsia. Potom bude riešiť obezitu a to bude ok.
Anoreksia je o psychike, z toho, že jej ja napíšem, že má kíl dosť, ako už aj baby vyššie písali, sa z nej predsa nestane anorektyk

sarahhhh
12. júl 2019

Ahoj buď v kľude ja mám 175cm 65kg a 16 rokov..... Cecky boli malé ako lentilky. Bohužiaľ gén ti nepustí. Ako to je/bolo napr u mňa. Vôbec sa tým nezaťažuje. Ja som z toho mala veľké depresie lebo baby čo majú po 16 a sú chudé majú cecky ako balón 🎈 😂. Ú mňa sa to zmenilo keď som začala brať antikoncepciu lebo už som mala styk. Po mesiaci začali rásť. A z A je B 🤗. Nemusíš sa báť časom ti môže niečo pomôcť ako aj mne antikoncepcia. Alebo za pár rokov budeš mať prsia veľké. Neboj sa vždy je riešenie. A vôbec sa tým netráp ☺️.

0hena0
12. júl 2019

@sarahhhh nooo, a teraz slecna zacne uzivat antikoncepciu. Neradte tu take bludy. Je to kazdeho osobna vec. Znamy patolog nedovolil svojej priatelke a uz manzelke uzivat antikoncepciu a viete preco asi!!! Lebo vie vsetko o antikoncepcii a jej ucinkoch. 😔

0hena0
12. júl 2019

@hannah00 len prosim ta, nezacni uzivat antikoncepciu po prvom sexe. Ako tu ktosi uz radi. Je to hormonalny zasah do tela a to nic horsie nemozes telu sposobit dobrovolne ako brat antikoncepciu. Bud spokojna so bebou. Urcite ti to slusi a raz sa rozhodnes urcite pre muza, ktory ta bude lubit celu taku ako si. Aspon pre takeho sa rozhodni v buducnosti. Predychat a zi zivot plnym duskom. Je vela veci co mozes na sebe menit a nezasahovat zlymi rozhodnutiami do svojho tela.

sarahhhh
12. júl 2019

@0hena0 ja jej radím to užívať? Zlatá pani ja som jej len povedala že mne sa to zmenilo takto a z toho mi prsia rastú a nie že to má brať ona. Čo je bežné že na gyne jej ju len tak nedajú 😉.

221girl
Autor odpoveď zmazal
Zobraz