Mám 18 a malé prsia

18. aug 2023

Ahojte mám taký problém,mám 18 a prsia nemám vôbec chcela by som ich aspoň o číslo väčšie prípadam si jak diaľnica moje kamarátky všetky majú po C prosim niake rady na rast prs recepty domáce alebo potraviny😫ďakujem vopred.

maranta_leuconeura
18. aug 2023

Nic take neexistuje, to by potom plasticki chirurgovia nemali co zrat 😉 este sa ti moze zmenit velkost po tehotenstve a samozrejme ked priberies, no to priberies vsade a do prs zrejme poslednych

anjelicek26
18. aug 2023

V dnesnej dobe skutocne nie je problem toto vyriesit na chirurgii. Takze brigada, prasiatko,posetrit a vybavene. Dcera ma opacny problem a budeme to riesit uz coskoro.

lindous
18. aug 2023

Bohužiaľ to takto nefunguje... treba sa naučiť sa ku nim dobre obliecť a "nosiť" ich hrdo, prípadne zvýrazniť to, čo sa ti na tebe páči... som na tom tak isto 😅

maranta_leuconeura
18. aug 2023

@anjelicek26 fuh z brigady 4000€ nasetrit no neviem 🙂

ckocka
18. aug 2023

-Pane doktore, nemůžete mi napsat něco na zvětšení prsou?
-Není třeba! Stačí když si je budete dvakrát denně třít toaletním papírem!
-To mi pomůže?
-Určitě! Podívejte se, co Vám to udělalo s p*delí...

anjelicek26
18. aug 2023

@maranta_leuconeura 18 rocna nema moc inych vydavkov a kludne moze setrit 2-3 roky... V lete v zahranici to zarobi bez vacsich problemov. Ked vie,co chce a po com tuzi,neexistuju prekazky...

viestta
18. aug 2023

niake rady na rast nie su, ani nijake.

riesska123
18. aug 2023

treba sa to naučiť brat ako výhodu
chceš väčšie lebo sa necitis potom “chcená”, lebo kamarátky majú všetky prsia, alebo kvôli sebe ??
inak, skus sa popozerať po rodine, trebárs mamine. vo väčšine prípadov sa prsia v rodine dedia, ja som si to vsimla na kamoskach a ich mamach, znie to divne ale je to tak😀 nemôžeš mat veľké prsia keď tvoja mama nemá takmer žiadne. rovnako ak mama babka a neviem kto ma veľké prsia, mala by si mat aj ty ako dcéra.

zuzinka888
18. aug 2023

@maranta_leuconeura a preco nie, syn ma 19 - brigaduje od 15 takmer cele leto, medzi sviatkami a cez jarne prazdniny- kupil si auto za svoje( 8000) a plno somarin na rybacku.

zuzinka888
18. aug 2023

Nasetrit, nic ine nepomoze. Alebo otehotniet vtedy sa prsia zvacsia- ale co sa stane potom🙈. Takze pekne odkladaj.

riesska123
18. aug 2023

@anjelicek26 tak to nevieš aké môže mat výdavky 🙂 ja chodím po brigádach aj počas školy atd, moja mama mi peniaze nedáva, platím si sama veci do školy, moje výlety, účet za mobil a internet, elektricenku, oblecenie keď si kupujem. mama mi občas samozrejme prispeje ale žiadna sláva, kupuje jedlo a za bývanie jej nič nedávam a to som mala nedávno 19. tazko zarobiť a je kopu takýchto tiež ľudí. skôr by som sa naučila najrpv mat rada take prsia aké mam a neskôr keby viem 100% že chcem ísť do toho až potom premýšľať nad plastikou. a tiež tu plastiku treba nejak udržiavat, nie je to že jednorazovo zaplatím 4000 a hotovo cele.

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minenkak
18. aug 2023

Len si užívaj že máš maličké prsia,ono mať veľké není až taká výhoda

januska12323
18. aug 2023

Lepšie krpate ako obrovské. Nauč sa mať rada.

sissy27
18. aug 2023

@maranta_leuconeura no pridaj… 4000€ je mozno na operaciu, lenze musi ratat s tym, ze sa moze nieco pokaslat a bude treba reoperacia, vymena implantatov, mozno ich aj uplne vybrat a v priebehu kratkej doby bude potrebovat dalsich 5 alebo aj viac litrov na zachranu zdravia. A s tymto bohuzial musi ratat.

Autorka: zial iny zazrak ako plasticka chirurgia neexistuje. Ale ako sa vravi - bud rada, aspon ti nebude mat co ovisat…
Male prsia fakt nie su tragedia, hlavne nech su zdrave 😉

nevenka
18. aug 2023

@riesska123 no neviem...moja mama ma velke, starka velke nemala, ani z otcovej strany. No ja mam velke po mame, ale zvacsili sa mi asi tak v 26 rokoch. A o hodne. Este pred detmi. No a sestra ma "lentilky pod kobercom", aj po tehotenstve. Takze neviem...🤔

nevenka
18. aug 2023

@januska12323 obrovske su hroza...

tya12
18. aug 2023

Vôbec to nerieš , netráp sa nad malichernosťami 🙂
Také malé , ako mám ja isto nemáš :D
Máj sa rada , takú aká si 🙂
Kdesi so raz čítala, že ženy s malými prsiami su veľmi inteligentné :D
Tak verím , že niečo na tom pravdy je ( aspoň dúfam)
Na to asi fakt žiaden liek ani nič také nieje :/
A či dedičnosť?!
Nwm u mňa osobne mama a staré mamy prsaté, ja po pôrode ešte menšie ako predtým 🙂
Fakt :D
75/A 🤣🤣🤣
Aspoň nás neboli chrbát a v starobe nám nebudú visieť 🫣😂

ivanakaka
18. aug 2023

mne sa pacia male

kacenocka2
18. aug 2023

@riesska123 moja sestra s mamou majú veľké prsia a ja mam lentilky🙂
...ale som spokojná.. nesťažujem sa

lavender94
19. aug 2023

Mne dosť so sebavedomím pomohlo posilovanie a výstrihy. Posilka mi pekne spevnila prsny sval a v konečnom dôsledku to opticky zväčšilo a hlavne podvihlo prsia. Potom aj keď som cvičiť prestala už som problém nemala. Na operáciu som chcela ísť aj tak, proste vždy sa mi páčili väčšie ale nejak časom som rada že som to odkladala a nešla na to. Dosť ma vydesila breast implant illness, ale hlavne triezvo premýšľam nad tým, načo mi to je. Teraz dosť premýšľam nad modelaciou prs po kojení, lebo síce sú malé a kojila som krátko, ale sú ako také ponožtičky

tamtumdo
19. aug 2023

V 18stich som nemala prsia....nosila som 75A....nejak na Bcko som došla až okolo 26 rokov....potom som otehotnela,dojčila, momentálne som niekde medzi D-E.... Ani si nevieš predstaviť čo by som dala za moje krásne áčka,béčka.....
Ja by som s prsiami počkala ešte do tehotenstva,keď plánuješ....a potom šla...

maranta_leuconeura
19. aug 2023

@tamtumdo zmenila sa ti aj vaha?

h2
19. aug 2023

Ahoj, v tvojom veku som na tom bola rovnako a aj som si to odplakala. V tehotenstve mi trochu narástli a aj také zostali, čiže teraz mám veľkosť 75B a postupom času som vážne rada, že nemám väčšie, ako niektoré moje kamošky, ktoré s tým majú len problémy. Chápem, že v 18 ťa to mrzí. Ale to časom prestane. Divím sa, že ti baby radia plastiku. Určite na ňu nechoď v 18, ani v najbližších rokoch. Ak by ťa to veľmi štvalo aj neskôr, tak keď tak potom.

tamtumdo
19. aug 2023

@maranta_leuconeura no po pôrode iste....ale dajme tomu že mi chýba nejaké 4-5 kilá na pôvodnú,čiže nič hrozné,niečo z toho je samozrejme aj v prsiach.....v 18stich som nemala ešte také ,,ženské krivky" ako napr v 26....nemyslím len prsia,ale aj boky...bola som z tých ,, štíhlych" dievčat, nebolo to v takom veku ešte taká tá ozaj ,,ženská" postava,proste som bola ešte dievča a nie zena....vytvarovalo sa to neskôr....ale tam sa váha tiež nejak nehýbala....možno plus 3 kilá...

iwesska
19. aug 2023

Rast mojich prs sa zastavil asi tak v 13r.,kde sa mam stazovat? 😀 Cely zivot mam A a vies co? Vobec ma to netrapi,lebo ked ma bolia pred MS,tak si neviem a ani nechcem predstavit,co za utrpenie to musi byt s vacsimi. Nezavadzaju mi ani pri behu,pri spani...A po porodoch ich nemam na bruchu,ale stale na svojom mieste🙂 Este ich casom ocenis,uvidis😉

lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
creatiw
19. aug 2023

jedz jedz jedz 🙂

jakoma
19. aug 2023

@riesska123 ak sa to dedi, ja mam potom zial prsia po otcovi :D

elviku11
19. aug 2023

Vôbec to nerieš. Malé prsia sú skôr znakom štíhlosti a mladosti (naopak veľké prsia evokujú viac obezitu a starobu). Ja mám celý život malé a teším sa z toho, môžem nosiť aj hlbší výstrih a stále to vyzerá elegantne (a nie vulgárne, ako by som vyzerala s takým výstrihom pri veľkých prsiach).

Ešte by som ti odporučila zamyslieť sa nad svojím pohľadom na svet. Akože keď kamošky majú C-čka, tak ty chces tiež väčšie? A keď si dajú implantáty do zadku, budeš ich chcieť tiež? A keď budú chodiť dvakrát v roku k moru, zoberieš si pôžičku, aby si sa im vyrovnala? Aj na výšku pôjdeš tam, kde oni? ...
Trochu popracuj na svojej sebahodnote 🙂