Trápne reklamy

daniela2202
23. nov 2022

Ktorá u vás vedie? Za mňa Julo Satinský, ten sa chudák v hrobe miesi....
A Lidl s tým bezdomovcom, či čo to je, čo pripravuje žrádlo ...

..

jana_eyre_2
24. nov 2022

Ja poznám len reklamy na YouTube, pretože normálne tv vysielanie nepozerám už dlhé roky.. tam mi lezie na nervy reklama na vinted a ten hlas čo povie "pekny kabát".. ale inak to celkom zvládam, výrazne mi lezú na nervy iné veci 😅

acrobaleno
24. nov 2022

Reklama s Julom Satinským je morbídna. Rodina dala súhlas, ale aj tak....čo im došli peniaze?

heln
24. nov 2022

@daniela2202 mna tiez irituje ta reklama so Satinskym, neviem preco, ale irituje....
nevyprdnite sa black friday, som nevedela ci dobre pocujem....
kondelaaaa.....
falosne spievajuce deti v kauflande...
skor mi vadia tie skemrave reklamy od slovenskych hercov, neverim im ani slovo:.... joi, chcem vas upozornit na moznost zaockovat proti hpv.....
my, filip a nela sme taky uzasni, lebo kupujeme veci ktore nepotrebujeme.... ved prispievajte, ked na to mate z tych vasich uzasnych honorarov.....

hiro
24. nov 2022

@doriiis Co ma telka s reklamami? Nic. Jedine to co si na nej pustis, ci PC a filmy z neho ci Netflix alebo klasicke televizne stanice. A myslim ze neexistuje poskytovatel sluzieb ktory by neumoznoval pretacat reklamy. A na PC existuju blokovace reklam takze ani v Youtube pustenom cez PC neuvidis ziadnu reklamu.

h2
24. nov 2022

Páči sa mi, ako tu zase všetci potrebujú zdôrazniť, že telku nepozerajú, lebo telka je smŕŕŕť! 🙃

heln
24. nov 2022

@hiro pri beznom TV vysielani sa nedaju pretacat reklamy, pri tom co vysielaju v aktualnom case.

lidia73
24. nov 2022

nejak reklamy vobec nesleduje, ak aj idu, je to chvila, ked mozem od telky v pohode odbehnut, takze ako po pravde, nemam o nich ani nejaky extra prehlad a nepride mi to tani ako vec, ktoru by som riesila

acrobaleno
24. nov 2022

@h2 nikto telku nepozerá, ale všetci vedia čo tam ide. 😂

h2
24. nov 2022

@acrobaleno Jasné, nikto telku nepozerá, ale pomaly každý deň je tu otázka, kto vypadol z Farmy, kto ide do duelu (to som si raz otvorila, lebo som nevedela, o čo sa jedná), prípadne niečo o "celebritách" z týchto a podobných reality show. Dokonca aj otázky na nejaké turecké telenovely som tu už videla. Tak ja neviem, kto to potom pozerá. 🙃

martul
24. nov 2022

@gabym a? Napísala s svoj názor, mne to jednoducho nepasuje, pripomenúť si ho viem aj inak-dostojnejsie, napr. filmom lebo to bolo jeho povolenie, nie reklama. A zdá sa že nie som sama s mojím názorom.

ndrag
24. nov 2022

Ja neviem zniest tie reklamy nasich mobilnych operatorov co tak velmi hraju na city 😀. Akoze fakt nepotrebujem aby mi kvoli nejakemu internetu ukazovali labilneho ucitela, alebo nejaku rodinu za vianocnym stolom...

zmrzlinka2021
24. nov 2022

@doriiis
Tiez nepozerame tv - myslela som si, ze tv skor pozeraju ludia 50+ ale zda sa, ze este je to bezne v domacnostiach...

Jedine cez router pozeram extremne premeny a to reklamy hned pretocim... Neviem si predstavit, zeby u nas bezala telka.

martina2ve
24. nov 2022

Ja tv moc nepozeram, a ked ano tak su to vsetky reklamy...od vitaminovych doplnkov cez pozicky po viagru-ci co je to za reklamu s tym diablikom,ale najviac ma dostanu (pred vianocami) na hracky... (lego,barbie,babyborn..)potom tie decka nevedia co zo sebou...

althejka
24. nov 2022

Mna extremne bavi "ten zlaty krem z lekarne" 😃 to je vyssi level

amelia1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beronsche
24. nov 2022

.. teraz som sa celkom navnadila na pozretie reklam, uz sa tesim na vianoce u rodicov.. 😂😂
Uz davno som ziadnu nevidela, tak zo spomenutych poznam iba toho stupidneho alza panaka a toho fakt neznasam.. Toho vymyslel nejaky mentalny atlet a ked tu reklamu vidim, mam chut autorovy ublizit.. . 😳 Kazdopadne, ucel plni, alzu zviditelnuje..

hiro
24. nov 2022

@heln Ano, ale nejako ma nenapada dovod preco by som mal pozerat aktualne vysielanie. Ak si uz chcem nieco pozriet tak automaticky tocim o hodinu/den/niekolko dni naspat a vyberiem si co chcem. Nema ziadny vyznam pozerat aktualne vysielanie. A k tomu by bola aj fest velka nahoda ze zapnem a prave sa zacne to co ma zaujima. Skorej to uz je v polovici a aj tak pretacam na zaciatok a tym uz znovu mozem pretacat reklamy...

jana_eyre_2
24. nov 2022

@h2 tak ja som to.spomenula, lebo ju naozaj nepozeram a tak vôbec neviem čo je reklama so Satinským a podobne, tak sa k tomu asi nebudem vyjadrovať a môžem povedať len to čo reálne vidím, alebo nie? Nerozumiem prečo niekoho irituje, ak niekto povie, že tv vysielanie nepozerá..

h2
24. nov 2022

@jana_eyre_2
1.) Mňa to neirituje, napísala som, doslova "páči sa mi". 😊
2.) Každý sa môže slobodne vyjadriť, k čomu len chce. Ale zdá sa mi to zbytočné, ak niekto telku nepozerá. Príklad: "Čo mám dať dieťaťu na horúčku?" Odpovede, z kategórie "zbytočné":
"Neviem, nemám deti."
"Neviem, mám deti, ale nikdy neboli choré."
Proste pre mňa je to odpoveď z rovnakej kategórie.

jana_eyre_2
24. nov 2022

@h2 no lenže reklamy nebezia len v telke 😉

h2
24. nov 2022

@jana_eyre_2 Ani autorka vyslovene nepísala, že musí ísť len o reklamy v telke.

eeffka
24. nov 2022

Ja poprosim vysvetlenie k cucoriedkam 😁 to preco au vsadw v akcii? Je sezona? 🤣