Trávenie voľného času nezadaných

30. jún 2022

Ahojte, chcela by som sa opýtať hlavne mladých nezadaných žien vo veku 22-30 rokov, ktoré už pracujú.. ako trávite svoj voľný čas? S kým sa stretávate popr nejaká káva obed drink a s kým chodievate na dovolenky/výlety?

bajka16
30. jún 2022

Veď logicky..rodina, kamoši. Na výlet môžeš zobrať aj psa 🤷🏻‍♀️

autor
30. jún 2022

@bajka16 s rodinou ma to už nejak nebaví a byť s nimi týždeň-dva vkuse 😃 no a máme odlišnú predstavu dovolenky ako nákupy ok ale inak nie
A čo sa týka kamošiek väčšinou nemajú čas alebo majú vzťahy popr. Už aj tehotné

bennn
30. jún 2022

však hľadaj si partnera... inak je život nuda. A potom ešte akcie nejaké, športové podujatia... ale aj tak prevažna väčšina času je to nuda.

prvosienka7
1. júl 2022

Tak ak máš nejakú napríklad športovú alebo inú aktivitu, ktorá ťa baví tak šup tam a možno tam niekoho spoznáš a stretneš 🙂

missviolet
1. júl 2022

mam 29, dost narocnu prácu mentalne, cize energie nazvys nejako nemam. Hoci sa snazim. Ale niekolkokrat rocne cestujem, bud sama, alebo s nejakou kamoskou - mam vlastne tak 2, s ktorymi mozem vycestovat, ale to je aj otazka, ci sa im da za financie.... na lahku turustiku aj sama, po praci chodievam na prechadzky, citam vela knihy a tak 😅

missviolet
1. júl 2022

@bennn vidis, a ja sama vlastne cely zivot a nestiham sa nudit vobec, praveze mi este hodiny v dni chybaju. bude to asi o povahe, niekto je velmi spolocensky, iny menej....

travelllerka
1. júl 2022

Ja som tak išla sama na dovolenku, lebo nikto nechcel ísť si mnou a spoznala som svojho muža na takom skupinovom zajazde 🙂

nwnw
1. júl 2022

No v mojom pripade to bolo veeelmi davno. Skoro kazdy den po praci som sla na bike, korcuce, lezecku stenu s kamaratmi. Dovolenky som tiez chodila s nimi.

flientica
1. júl 2022

ale vazne vsetky tie co to tu pisete by ste isli same na dovolenku???

viestta
1. júl 2022

@flientica ja ano. Úplne bez problémov. Som samostatná jednotka, keď chcem, tak si spoločnosť nájdem, keď nechcem, tak si sama v pohode vystačím. Mam rodinu, dieťa a úplne bez výčitiek a akýchkoľvek problémov by som šla sama na dovolenku aj teraz, ak by to vychádzalo casovo

missviolet
1. júl 2022

@flientica ja tak chodim odjakziva :D ked kamosky mozu, super, ked nie, idem sama, tiez sa mam super. ale nechodim na vyvalovacie sa dovolenky, to ma nebavi. skor si obieham europske mesta 🙂

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jozef11111111
3. sep 2022

@missviolet mentálna práca a nie fyzická a nevladzeš ...tak to mala by si mať fyzickej energie na prechádzky dosť.

missviolet
4. sep 2022

@jozef11111111 prosim a kde v mojom prispevku pisem ze na prechadzky nechodim? ved pisem ze stale po praci chodim 🙂 ja som napisala ze mam mentalne naroznu lracu co je vycerpavajuca - mentalne, energie nie je nazvys-dusevnej. myslim, ze z kontextu to bolo jasne. aj na lahku turistiku chodim. august, prechadzky, ked som si nezabudla zobrat fit hodinky

marca12
4. sep 2022

Ja by som sa aj sama vybrala na dovolenku. Vyber si miesto,kde to zije,kde to nie je iba baby friendly a zoznamis sa s ludmi. My kdekolvek ideme ako par,zoznamime sa aj s novymi ludmi. Ja rada chodim aj sama,ked som bola nezadana vacsinou som chodila sama,ked nemal kto ist.

jozef11111111
4. sep 2022

@missviolet Nemáš to tam napísané, pochopil som že na prechádzky chodievaš len som nemal jasne či máš energie na ne fyzickej keď pracuješ hlavne mentálne , alebo si vyčerpaná aj na ne😳😊. Ale nezabudla si poslať krokomer keďže máš tie hodinky 😊 tak napr ja tipujem podľa tvojho krokomeru, menej nachodim po práci ale to mám fyzicku prácu tak skôr vylihujem a kroky minimum 😳😊 a na túto tému už roky diskutujem prečo málokedy idem po práci na prechádzky , odpoveď nemám fyzicku enegiu ale chcem sa vykecavať lebo mám psychickú energiu zvyšnú.

missviolet
4. sep 2022

@jozef11111111 ano, presne tak funguje psychogygiena cloveka. Ten kto ma fyzicku prácu si potrebuje odpocinut od fyzickej s dusevnou aktivitou, ako pises - zhovarat sa s ludmi, citat si, ucit sa jazyk... naopak, pri mentalne zameranej praci, este k tomu sedavej, je vhodny fyzicky aktivny oddych, prechádzky, turistika, posilovanie, hodiny tanca... jednoducho, vo volnom case mame doplnat, co nam chyba. ja som po praci ako mechom udreta, stres, tlak z prijimania rozhodnuti. hodinu som mimo, potom navleciem sportove oblecenie a ide sa von 2 hodiny pre zdravie krokovat, kedze sedim tolko hodin za PC v praci

kristiii
4. sep 2022

@flientica ja si to tiež neviem predstaviť, ale asi budúce leto to fakt vyskúšam, lebo veľmi ma to láka, hlavne po poslednej skúsenosti s kamoškou..aby som sa nemusela s nikým hádať a nikomu prispôsobovať

jozef11111111
4. sep 2022

@missviolet ja som to,teraz riešil,tak že som skúsil skĺbiť do kopi čo si napísala a dal som si externe školu možno aj dve dám len vtedy jedna padne 😂 a ešte ma napadlo okrem toho tanca aj džudo to som už o tom mal debatu ale zatiaľ to skončilo len pri debate 😂 A otázka aké máš potom zameranie práca s ľuďmi ?

missviolet
4. sep 2022

@jozef11111111 tak hadam ti to vyjde ako si predstavujes 🙂 pracujem v indirect procurement, vediem tim, staram sa o europsky trh, tak v skratke

jozef11111111
4. sep 2022

@missviolet ešte to preštudujem čím sa presne zaoberaš 😂😊 približne si to opísala , aj tak piozriem čo znamená to indirect ... , práve že som si naložil až moc chcem študovať pravo to som si dal je to vraj moc menorovanie a láka ma dať alebo ešte stiham zápis na ošetrovateľa utieranie zadkou ako to volajú v mojom okolí 😊😌 to je možno zvadnutelnejšie v mojom prípade hádam 😳😊😂😊

11ggabriela11
20. máj 2023

Ahojte niekto v pohode na voľný čas , poprad a okolie 🙂