Trimestráčky a bábätká. Pridajte sa

barbina182
23. mar 2010

Ahojte tak nova tema založena...možme tu pokračovať z nasej temy 3.trimester vahy pohybay a pocity..este ked sme boli tehulky ale kedže babetka už na svete tak šup do novej temy o nase babetka,,už som si vas vsetky oblubila hlavne renatku,matulienku,katku,titinacik ,janyka,a dalsie ale zabudla som mena s ktorymi som pisala este ako tehulka,,a teraz sa podelime o radosti a starosti s nasimi babetkami,,
😉 🙂

natalia777
22. máj 2010

joooj myslela som ze vam to pojde ale nie , skusim dat nejako inak moje fotocky zo svadby 😅

katka22r
22. máj 2010

ajojky tak ja som dnes bola v dm s tou bonusovou knizkou kupila som plienky zatial sme skusili 1 ale su take makkucke snad sa mi z nich nevyhadze 😖 hned som kupila aj tie bele vlhcene utierky 4ks ta 4 eur lebo som mala aj zlavu,dobre ze som sa zaregistrovala 🙂

zuzulienkah
22. máj 2010

Krásne ránko dámy!My sme spinkali do pol desiatej! 🙂Samko sa zobudil o pol šiestej,prebalili sme sa,napapali,a kedže sa nám chcelo spinkať,tak sme zaspali v posteli,zase sme sa potom napapali a zobudili až o pol desiatej!Super! 🙂Už zase spinká v kočiariku na dvore,kde mm pracuje! 🙂A ja si robím vo vnútri svoje! 🙂

katka22r
22. máj 2010

len mi trimestracky a nase babätka uz je nova sukromna tema ak vas niekto este napadne dajte vediet tak poddte ta

barbina182
autor
22. máj 2010

som tam

zuzulienkah
22. máj 2010

Kde to nájdem?

zuzulienkah
22. máj 2010

Už som tam! 🙂

bronula26
29. máj 2010

ahojte babky
tak ja som tu už tak dávno nebola a ani vás už asi nedočítam, ste toho popísali
cez den nemam net, lebo to je sluzobny mm notebook, tak mam k netu pristup az vecer, a vecer som rada, ze som rada 😀
co tu mate nove?
konecne je u nas druhy den bez dazda, tak sme so Simonkom skoro cely den vonku, chodime dnu len prebalit a papat 😀
tak mi vonku dobre spi a vo vnutri nie a nie zaspat 😠
boli sme v stredu na poradni, ma 59 cm a 4870 g, rastie ako z vody 🙂

katka aka nova tema? a ja som od macochy? 😨

na bruchu mam od porodu take fialove ciary, vyzera to ako žily a ked si to stisnem, tak to boli, co to moze byt? nemate to niektora? strie to nie su lebo tie sa mi neurobili cele tehu a je to tak zvnutra pod kozou

katka22r
30. máj 2010

bronulka aj ty tam patris tak sup tam

bronula26
30. máj 2010

katka a ako najdem tu temu? ja nemam ani tucha, bo som tu uz daaaaaaaaaaaaavno nebola 😅

katka22r
30. máj 2010

moja chod na sukromne temy a tam

lea13
3. apr 2011

@katka22r Lea13.KAtka my sme mali problem tak sme zacali pouzivat obycajnu modru indulonu a vsetko sa nam stratilo.Tak skus.