Tringelt info

20. okt 2022

Ahojte pár dní robím v reštaurácii pomocnú čašníčku som na 4hod. Zabudla som sa vedúcej opýtať na tringelti ako to je. Vrchná povedala ze tringelti sú jej. Dnes zákazník nechal na stole 2e ja som si ich zobrala. Robíme 3 vrchná a dve pomocné. Oni tie peniaze videli a pýtali sa hneď ci som ich zobrala ja ze áno. A vrchná ešte na mňa ze

autor
20. okt 2022

Nemôžem si brat peniaze to nie sú moje ze keď mi niekto nechá osobne pre mňa povie moje meno ona mi ich dá! No chápete???? Ja píšem anonymne chcem vedieť vás názor co si myslite je to takto správne? Dakujem

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hipuska
20. okt 2022

Ja som tiež brigádovala a tiež sa hádzali do kopy a delili na konci smeny. Ratal sa tam aj kuchár, hoci nevyliezol z kuchyne, aj animátorky detského kútika, atď. Veď nie len čašník sa zaslúži o to, že sa tam hosť cíti dobre

marca12
20. okt 2022

To je riadna krava. Tringelty sa delia a nie ze jedna chamtiva hlupana skasiruje vsetko.

petamich
20. okt 2022

tiez sme si delili na polovicu, ked sme robili dve a ja som bola pomocna casnicka este pocas skoly

nikdenikto
21. okt 2022

Ja som bola v hoteli recepčná ale čašníci to s pomocou robili nasledovne(ona pracovala len do 15:00). Tringace dávali bokom a keď ona končila o 15:00 rozdelili si ich medzi seba. Ďalej smena ktorá pracovala ďalej si už večer rozdelila len medzi sebou.

harmona
21. okt 2022

Preco by to takto malo byt akoze? To by sa malo delit, nech ziadna nie je ukratena. To by som nenechala len tak.