Trvalá na vlasy. Ako budem vyzerať?

minimi2111
12. okt 2011

ahojte dievcata uz by aj stacilo maminkovania co tak trosku zmenit temu nemate niekto skusenosti s trvolou objemovou pise sa to nejak headlines dakujem som objednana a trpim ako dopadnem mam dlhe vlasy nefarbene aj som pristupila ze ma kadernicka ostriha po ramena netusim ako dopadnem chcem si ju dat spravit na velke natacky dakujem za vsetky rady a este aky je dobry vosk na vlasy ktory neposobi moc mokro dakujem a ako sa nanasa vlastne votriet do vlasov klasika ako tuzidlo dikyy

miskadusko
29. nov 2011

@minimi2111 ahoj, aj mna to zase chytilo a chcem trvalu. ty ju už máš asi za sebou, tak napíš ako si spokojná. ja som už mala trvalu ked som 20 rokov ale vtedy som mala dlhšie vlasy. teraz mám iba po krk a neivem ako by to vizeralo,určite sa to zdvihne a či nebudem ako baránok a holý krk ako sliepka 🙂

minimi2111
autor
8. dec 2011

@miskadusko AHOJ ANO MAM TO UZ SA SEBOU UZ TO MAM AJ DOKONCA VYMYTE NEDALA SOM SI KLASICKU TRVALU DALA SOM SI TU VYMYVATELNU HEADLINE JE SETRNEJSIA A PO DVOCH MESIACOCH MAS ZASE ROVNE VLASY BOLA SOM VELMI SPOKOJNA LEN MY SMRDELA HLAVA KED SOM SI JU UMYLA OD CPAVKU NEVIEM CI JE TO NORMALNE ALE KED BOLI SUCHE TAK V POHODE VONALI OD SAMPONU NECHAPE NEBOLA SOM AKO BARANOK DALA SOM SI TO NA NAJVACSIE NATACKY A MAM VLASY PO RAMENA TAK MY TO SPRAVILO TAKE PEKNE VLNKY VELMI SA MI TO PACILO A KED TY MAS VLASY PO KRK TAK TI TO ESTE LEPSIE CHYTI PRETO SOM SI DALA TU VYMYVATELNU ZE KEBY SOM NAHODOU DOPADLA AKO BARAN ZE TIE DVA MESIACE NEJAK VYDRZIM ALE INAC KED SOM SI OCESALA VLASY MOKRE TAK SA MI NATIAHLI VLNKY A MALA SOM ROVNE VLASY MOZEM POVEDAT FAKT ZE SOM BOLA VELMI SPOKOJNA AK CHCES VIDIET FOTKU AKO MI TO VYZERALO POZRI SA NA FACEBOK POD MENOM MIRIAM ZVARDONOVA SVITEKOVA A MAM JU AKO PROFILOVU FOTKU BLOND VLASY ZATIAL AHOJ A DAKUJEM ZE SI SA OZVALA LEBO NIKTO SA NECHYTIL NA TEMU NEVIEM CO RIESA MAMICKY ALE ASI VLASY MOC NIE JA SOM JAK CHLAP NA AUTO TAK JA ZASE VLASY PA 🙂 🙂 🙂 🙂

miskadusko
8. dec 2011

@minimi2111 Bože akááá som rada že si napísala 😀 stále ma to drží a asi to do vianoc zrealizujem. Práve som pozerala ten FB a máš to fakt velmi peknké a si strašne prííjemná . díky, díky si ma nakopla. no som zvedavá čo povie mm, ale on už je na moje výmysli tak trochu zvyknutý 😀 . Ďakujem ti moc, fakt...ked budem mať tak ti dám vedieť.páá

kacena4
8. dec 2011

@miskadusko ahoj, aj ja pouivam objemovu trvalu, pravdu povediac uz asi 8 rokov 😀 takmer nonstop 4x do roka , vlasy po plecia vascinou, ostrihane do postupna, nech to nie je moc objemne a na najvacsie trvalove natacky - je to superne, som nesmierne spokojna, chvilu smrdim po cpavku, ale inak super, nemusim sa stale cesat upravovat, proste rano vstanem prehrabnem rukami a je to, obcas dam gel, ak chcem byt upravenejsia, ale inak s tym nic nerobim, ani necesem umyvam 1-2x do tyzdna lebo trvala dost vysusi vlasy, takze netreba castejsie

miskadusko
9. dec 2011

@kacena4 lenže ja mám krátke vlasy pod uši a kúsok. dala som sa asi pred mesiacom ostríhať ( ani neviem prečo ) a teraz som začala špekulovať. tiež som mala po plecia, bože a teraz by som ich chcela speť,ale asi to nejde,ž e??? 😖 tak stále neviem či nemám tie vlasy moc kráátke na to...

kacena4
9. dec 2011

@miskadusko no ja mavam vlasy nad plecia a na to trvala, vyskoci to, ale len trosku cca 1-3 cm odhadom, na fotke mam najdlhsie vlasy ake som kedy mala pri trvalej, aj to len preto, lebo som bola tehu a nechcela som sa strihat
ale ak sa bojis, radsej pockaj 1-3 mesiace podrastie to a mozes ist na to, alebo si ich daj (spodok) do postupna a na to trvalu, bude to kratsie, ale o to menej starosti, neboj onedlho to aj tak zlezie (ak bude objemova) tie 2-3 mesiace vydrzis, bud cakat na dorastenie, alebo s trvalou (inak mne nikdy nestrihaju vlasy, ked idem na trvalu, nie su znicene po predchadzajucej trvalej, vzdy len konceky zastrihne ked je nahodena trvala, to co vyskakuje z ucesu, takze neboj ze by ta zosmykali 😉

miskadusko
9. dec 2011

@kacena4 jééj ty si moja psychická podpora...asi chvílu počkám. lenže strašne pomaly mi rastú vlasy, ale asi nemám na výber. díky a určite dám vedeť ak ma to náhodou prepadne až tak že tej mojej kaderníčke zavolám...je to moja kámoška tak neviem či ma od toho nebude teraz odhovoráť že to mám krátke. no fakt neviem.... bože prečo som sa dala pred mesiacom strihať ::: 😠

wewerka000
10. dec 2011

baby aj ja chcem trvalu,ale sa bojim sa ze sa mi znicia vlasy.vam sa nenicia?a kolko to stoji?

miskadusko
11. dec 2011

@wewerka000 teraz sú na tú trvalú všeliake prpravky na oživenie vlasov že toho zničenia by som sa až tak nebála. mne trošku vysychali končeky tak som si kúpila taký olejček a dávala som ho na končeky na vyživenie a bolo v pohodke. a ceny ? to si myslím že sú všade ináč- záleží od mest a aj od kaderníčky ale čo si myslím tak najdrahšie je to v nákupných centrách- teda aspon u nás to tak je... 😉

jarunka111
11. dec 2011

@minimi2111 tak takto by som to chcela mať aj ja, je to perfektné 🙂 Asi to risknem aj ja, len si to nejako musím naplánovať, lebo ja mám síce blond, ale farbené, tak aby to nebolo potom na parochňu 😀 Naozaj to máš veľmi pekné 🙂

minimi2111
autor
14. dec 2011

@miskadusko no daj vediet som zvedava velmi ako budes vyzerat ja uz mam teraz rovne vlasy rozmyslam ze pojdem zase do vianoc je to super ani sa my tolko nemastia to je na tom najuzasnejsie a dobra je aj to na tom ze ako podklad na uces perfektne drzi potom vselijaky a nemusim mat na hlave sto kilo laku a gelu.Ahoj tesim sa ze sa tesis

minimi2111
autor
14. dec 2011

@jarunka111 ahoj dakujem ti velmi pekne za pochvalu aj ja som bola spokojna nemas co stratit mas to len na dva mesiace vlasy ti to neznici a ked sa ti to nebude pacit staci to ocesat mokre a vlasy sa ti natiahnu a budes ich mat rovne ja neviem ako to je z farbenymi vlasmi ja si nefarbym nastastie aspon nieco ja som prirodzena a slnko mi to vytahuje a v zime vyzeram jak keby som mala melir to je na tom super este raz dakujem a ozvi sa ako si sa rozhodla pa.

minimi2111
autor
14. dec 2011

CITAT CITAT CITAT Baby prave som si kupila kulmu a zehlicku na vlasy od remigtonu viete aka je to parada chce to trening samozrejme zo zaciatku ze hodina a pol pred zrkadlom ty kokos ale teraz uz len dvadsat minut uces uzasny ziadny lak na hlave iba hrasok pripravku co mam na upravu ucesu na mokre vlasy a uces mi drzi az 4,5 dni parada jak sa tesim jejejejejejej.Teraz rozmyslam nad zahustenim a predlzenim vlasov mate stym skusenosti niektora lepsia je skusenost ako pozerat internet a kazdy chvali samozrejme aj ja budem chvalit len aby som zarobila ale skusenost je na nezaplatenie.

minimi2111
autor
14. dec 2011

@wewerka000 Ahoj mne to vlasy neznicilo vobec asi pre to ze snimi nic nerobila nikdy ani fabra a tak dalej takze som isla s prirodzenymi vlasami a odisla som so zdravymi vlasami len my podstrihla konceky kadernicka mi povedala ze pri tvale je potrebnym aj strih ked budes mat rovnaku dlzku budes vyzerat ako keby si mala na hlave strechu treba to trochu preriedit a zostrihat do postupna urcite potom sa ti vlnky nadvihnu a bude to vyzerat viac nadychane,A ja som platila do 40 euro zo vsetkym urcite nechod do luxusnych je to zbytocne hlavne sa spravne vyjadri co chces od kadernicky neze ti na hlavu nagebry klasicku trvalu a na male natacky lebo katastrofa bude na svete ja som si musela pockat na trvalu lebo ju nemala a koli mne ju objednavala aj najvacsie natacky si musela doobjednat lebo vacsinou na trvalu sa pouzivaju male natacky a to budes ako afro a ked ma videla jedna kadernicka mi povedala mlada asi 25 rokov mi povedala ze jasne nieje problem a ked som isla do druheho kadernictva mi povedala ze v ziadnom pripade mam dlhe vlasy mala som ich do pol pasa tak som je dovolila ma ostrihat po plecia a nakoniec sme to spravili a dopadlo to tak ako to dopadlo boli sme spokojne obidve.

jarunka111
14. dec 2011

@minimi2111 v pond idem kaderníčke, tak to s ňou hneď preberiem a už teraz sa teším na tie vlnky 😀 Aspoň nebudem behať s nátačkami furt 😉 tak zatiaľ tak a potom napíšem ako sa to podarila u mňa 🙂

minimi2111
autor
15. dec 2011

@jarunka111 super drzim palce nech ti to dopadne dobre potom foto poprosim nejak pa

jarunka111
20. dec 2011

@minimi2111 takže z trvalej nič nebude ☹ aj som si myslela, že na blond farbené a dlhé vlasy to asi nebude, ale tajne som dúfala, že predsa sa to nejako bude dať urobiť. A kaderníčka ma hneď schladila, že by som bola jak krepový papier - krepaňa 😖 Takže svoje pôvodné vlasy nechcem, tak už je to vyriešené. Škoda, bo som sa tešila, že to budem mať pekné ako ty!

miskadusko
20. dec 2011

@jarunka111 Mne kaderníčka spravila trvalu aj na farbené vlasy na blond, mala som ich do pol chorbta ( skoro ) nemala som s tým problém žiadny. vôbec mi to neskrepovatelo. skús sa spýtať ešte u nejakej kaderníčky lebo moc sa mi to nezdá. a to bolo asi 6 rokov do zadu a odvtedy sú určite lepšie a kvalitnejšie technologie. tak nezúfaj a pýtaj sa dalej ... 😉

jarunka111
20. dec 2011

@miskadusko tak teda 😖 aj si ma potešila, ale ja som sa s tým už nejako zmierila. A teraz budem mať znova chrobáka v hlave. Nechcem ísť inde, toto je moja dvorná kaderníčka, už 100 rokov a to by som asi takto neriešila. Ale teda nabudúce budem trvať na tom, aby mi ju urobila a budem dúfať, že sa jej slová nenaplnia a bude to tak ako hovoríš ty zo svojej skúsenosti. Ale ak sa len vykrúcala, tak to jej nedarujem 😀

minimi2111
autor
21. dec 2011

@jarunka111 Fuha no skoda to mas az take vlasy znicene z farby ale vsak ta headline je strasne setrna nechapem chodis ku svojej stalej kadernicke alebo hoci kam lebo mne prva tiez povedala ze ano a ta druha ze nie a potom ta co mi povedala nie nakoniec mi spravila to mi je luto uz som sa tesila na fotku.

jarunka111
21. dec 2011

@minimi2111 práveže nemám ich zničené farbou 😒 Ani sa nedávam za každým podstrihnúť, lebo nie je treba. Tak ju budem bombardovať 😀

kozicka
31. mar 2012

Ahojte, nemate nahodou skusenosti, ako chyti objemova trvala v tehotenstve? Planujem si dat headline, kadernicke tvrdi, ze mi to nemusi chytit, no ziadnej tehotnej to este nerobila🙂

zdenka1151
19. dec 2012

ahojte zenusky... Nesom sice mamicka ale zaujala ma vasa debata ohladom trvalej - objemovej trvalej. Ja som kadernicka a zatial mam velmi dobre skusenosti. Zase radim zakaznickam ze velmi poskodene vlasy niesu vhodne na tvalu akehokolvek druhu pretoze ci objemova alebo nie je to tak ci tak chemicky zasah do struktury vlasov. Zakaznickm ide hlavne o objem a niekedy aj o vlny a kucery. To uz poziadavok sa voli velkost nataciek. Pokial si strihanie zakaznicka nepraje tak sa upravuju iba konceky vlasov. No upravu strihu moze kadernicka oporucit. Zase v tehotentve by som take zasahy nerodila.. Hlavne nie v prvom trimestry.. Vtedy by nemali byt ziadne chemick zasahy... Potom v dalsich mesiacocch to nevadi ale nevolila by som trvalu pocas tehotenstva.

zdenka1151
19. dec 2012

ahojte zenusky... Nesom sice mamicka ale zaujala ma vasa debata ohladom trvalej - objemovej trvalej. Ja som kadernicka a zatial mam velmi dobre skusenosti. Zase radim zakaznickam ze velmi poskodene vlasy niesu vhodne na tvalu akehokolvek druhu pretoze ci objemova alebo nie je to tak ci tak chemicky zasah do struktury vlasov. Zakaznickm ide hlavne o objem a niekedy aj o vlny a kucery. To uz poziadavok sa voli velkost nataciek. Pokial si strihanie zakaznicka nepraje tak sa upravuju iba konceky vlasov. No upravu strihu moze kadernicka oporucit. Zase v tehotentve by som take zasahy nerodila.. Hlavne nie v prvom trimestry.. Vtedy by nemali byt ziadne chemick zasahy... Potom v dalsich mesiacocch to nevadi ale nevolila by som trvalu pocas tehotenstva.

zdenka1151
19. dec 2012

ahojte zenusky... Nesom sice mamicka ale zaujala ma vasa debata ohladom trvalej - objemovej trvalej. Ja som kadernicka a zatial mam velmi dobre skusenosti. Zase radim zakaznickam ze velmi poskodene vlasy niesu vhodne na tvalu akehokolvek druhu pretoze ci objemova alebo nie je to tak ci tak chemicky zasah do struktury vlasov. Zakaznickm ide hlavne o objem a niekedy aj o vlny a kucery. To uz poziadavok sa voli velkost nataciek. Pokial si strihanie zakaznicka nepraje tak sa upravuju iba konceky vlasov. No upravu strihu moze kadernicka oporucit. Zase v tehotentve by som take zasahy nerodila.. Hlavne nie v prvom trimestry.. Vtedy by nemali byt ziadne chemick zasahy... Potom v dalsich mesiacocch to nevadi ale nevolila by som trvalu pocas tehotenstva.

zdenka1151
20. dec 2012

ahojte zenusky... Nesom sice mamicka ale zaujala ma vasa debata ohladom trvalej - objemovej trvalej. Ja som kadernicka a zatial mam velmi dobre skusenosti. Zase radim zakaznickam ze velmi poskodene vlasy niesu vhodne na tvalu akehokolvek druhu pretoze ci objemova alebo nie je to tak ci tak chemicky zasah do struktury vlasov. Zakaznickm ide hlavne o objem a niekedy aj o vlny a kucery. To uz poziadavok sa voli velkost nataciek. Pokial si strihanie zakaznicka nepraje tak sa upravuju iba konceky vlasov. No upravu strihu moze kadernicka oporucit. Zase v tehotentve by som take zasahy nerodila.. Hlavne nie v prvom trimestry.. Vtedy by nemali byt ziadne chemick zasahy... Potom v dalsich mesiacocch to nevadi ale nevolila by som trvalu pocas tehotenstva.

dudlik1990
24. feb 2013

Ahojte!Ked uz sa tu rozprava o trvalej...Aj ja nad nou rozmyslam.No ja si asi uz 5 rokov tupirujem vlasy(nikdy neboli farbene),aby mali objem,no strasne mi vypadavaju,asi o polovicu mi zredli od toho tupirovania :(.A ked si ich nenatupirujem tak su bez objemu a bez zivota,tak som chcela skusit jemne kucery az to ma objem.No neviem ci by to mojim vlasom neuskodilo viac ako pomohlo....Ja si uz s nimi neviem rady a tiez pouzivam len kvalitne sampony...Co vy na to?
Potesi ma kazdy nazor 🙂

nata369
16. aug 2013

Ahojte!Zaujala ma vaša debata a chcela by som sa spýtať či si mam dať trvalú lebo mám dlhé,strašne husté a vlnité vlasy a neviem čo mám s nimi robiť 😢 .Prosím poradte .Ocením každú radu 🙂

lmolly81
3. dec 2013

ahojte,
zaujala ma diskusia lebo aj ja rozmyslam ze si dam vymyvatelnu headline.
kontaktovala som svoju kadernicku, a ona mi povedala ze ma natacky priemeru 1,2 cm ... to sa mi zda dost male, neviete mi poradit, ake velke natacky pouzili vase kadernicky... dakujeem m.

1312majka
12. dec 2013

@minimi2111 je dobre ked si chces aj ostrihat na kratsie vlasi lebo trvala objemva je vhodna na kracsie vlasy a hlavne nie huste, ostihat sa daj aj po trvalej aspon na milimeter lebo sa ti spravia metlicky a aj ked kadernicka dava pozor to sa vzdy srane preto sa dava strihat aspon milimeter je to v podstate to iset ako normalna trvala len objemova