TV Prima Love a Tv Doma - spamätajte sa

cicamica158
12. jún 2020

Už by mohli nejakú novú telenovelu dať, čo ešte nebola, ja chápem že je pandémia, na ktorú osobne neverím, že sa nedá nadabovať a tak ... ale treba zakúpiť niečo nové ... alebo niečo čo v TV ešte neopakovali ... na TV Doma je to tiež podobné ... zas ide Esmeralda ktorá bola neviem koľkokrát dokonca o 23:00 to bude asi kto pozerať? Ja osobne nebudem a ani neplánujem ... poznám to naspamäť ... radšej by som si kukla nejakú s Lorenou Rojas (nech odpočiva v pokoji) alebo s Naty Striegnard (je ich pár čo ešte sa v CZ a ani v SK nevysielali) napr. Osudová láska, La Tormenta alebo Sladká Valentina to viem že bolo, videla som komplet celé diely, tichto troch kde Naty hrala. S Lorenou Rojas som videla na SK Túžba Tela a v CZ Jako ve Filmu (len raz a aj to na Zone Romantica) ... no a tak si myslím že by sa mali tieto TV nad sebou zamyslieť a neopakovať stále dookola a tie Čarodejnice by tiež nemuseli vysielať, osobne sa mi ten seriál nepáči ... ale to je môj názor ... Divokého anjela už poznám naspamäť!!! ďakujem za pozornosť!

liz_lemon
12. jún 2020

a co tak napisat do danych TV? tu ti s tym asi nikto nepomoze

moonlight1210
12. jún 2020

ine stanice u vas nechytate? si odkazana len na tieto?

korunka1
12. jún 2020

Mať tvoje problémy 🙊

gazpalm
12. jún 2020

@cicamica158 ze aky prehlad😂osobne si myslim ze, by taketo kraviny nemali vysielat vobec😂uz sme zrusili kablovku, kukame HBO a Netflix a filmy podla vlastneho vyberu a hlavne bez reklam 😉ja ked svokra kukala tie turecke chujoviny tak som dumala nad tym co preboha ludi na tom akoze bavi?🤔tie tragikomicke herecke vykony, alebo snad brutalne spomalene zabery...ved to bolo az do smiechu😆ale proti gustu....

cicamica158
autor
12. jún 2020

@gazpalm turecke nepozeram nemam rada moslimov

meluela
12. jún 2020

@cicamica158 ja neviem ako to mozete vobec pozerat (cakat co pojde v telke), vsak je tolko inych moznosti

baska_nice
12. jún 2020

@cicamica158 skus napisat do danych televizii a mozno ti vyjdu v ustreti a zacnu davat aj nejake ine, aj ked v to moc neverim.

vamajka
12. jún 2020

@cicamica158 Prisla si sa pochvalit kolko telenoviel si videla ci co?

korunka1
12. jún 2020

@cicamica158 si to zabila...turecké nepozerám,nemám rada moslimov

syslik81
12. jún 2020

si radsej pozri daco poucne alebo este lepsie.. vypni tv a venuj sa detom, najdi si konicek,vzdelavaj sa alebo chod do prirody ... telenovela vymyva mozgy ... ;)

sissy27
12. jún 2020

@cicamica158 v prvom rade - spamätaj sa ty 😂 tráviť toľko času pri telenovelách nie je vôbec v poriadku a teda súdiac aj podľa tvojich predchádzajúcich diskusií, tak vidno, že na tebe sa to už podpísalo.
Ak máš výhrady voči programovej skladbe ktorejkoľvek tv stanice - napíš priamo im. Táto stránka nemá taký dosah, aby to zmenila.

sissy27
12. jún 2020

@syslik81 ehm ja dúfam, že deti nemá...

nelca84
12. jún 2020

@cicamica158 keby toto napísala dôchodkyňa, budiš, ale mladá baba? zobuď sa troška a venuj sa niečomu užitočnejšiemu

heleninamama
12. jún 2020

Tak toto je top príspevok! @cicamica158 Ty si naozaj skutočná???

lenuliatko84
12. jún 2020

A co tak nesledovat telenovely,ale discoveri a podobne programy.alebo nesledovat telku vobec?to naozaj este niekto pozera tie seriály?

ina009
12. jún 2020

tak toto pohoršenie nad telenovelami ma veľmi pobavilo :D

tatiana1329
12. jún 2020

Ja nepozeram ani jednu z tychto stanic aj ked ich mame... Osobne napr carodejnice mam rada je to serial z mojho detstva, ale mam dve deti a nestiham to proste pozerat a pri nich by sa to ani nedalo ved obsah nie je pre deti... Ak to budem chciet pozerat pozriem si to na nete... Neviem preco sa nad tym tak rozculujes... vypni to a hotovo

sisa_s
12. jún 2020

@sissy27 je to baba po 20, nema deti 😁 ved od septembra ide na Vš, kto by sa staral 🧐😁
Ja si celkom neviem predstavit, co sa takemu dievcatu odohrava v hlave, ked zaklada tieto temy 🤦 ale POZOR zeny! Mozno ked skonci Vš, bude ucit vase deti 😂

diewcatqoo
12. jún 2020

Kriste 🤦‍♀️😀 ty stale ked zalozis nejaku temu, tak to je perla 😀

sissy27
12. jún 2020

@sisa_s viem, že mladá baba, mala som tú česť čítať pár jej diskusií a teda 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ V 20 som mala úplne iné starosti ako riešiť telenovely a diskusie na nete 😂 a vďakabohu za to. Normálne mi jej je ľúto, že takto mrhá mladosť.

cicamica158
autor
12. jún 2020

Neviem

veronikaszabova
12. jún 2020

@cicamica158 to akoze tieto "sračky" este niekto pozera????

veronikaszabova
12. jún 2020

@heleninamama poslednu dobu pochybujem

diewcatqoo
12. jún 2020

Prave som si precitala inu autorkinu temu, o tom, ci herecka, co hra sladku valentinu ma naozaj astmaticke zachvaty alebo to iba hra :D :D kriste, to nevymyslis :D
Vazne niekto taky ide na vysoku skolu? Akoze, studovala som na vs a zazila som tam roznych ludi, ale toto je hardcore :D drzim palce teda :D

damtiporiti
12. jún 2020

Ty sa spamätaj 🤦‍♀️😂😂😂

gondyo
12. jún 2020

ja keď som mala 20 tak som riešila kam pôjdem večer na pivo alebo sa zabaviť a vôbec sa za to nehanbím...za toto by som sa veru hanbila...

damtiporiti
12. jún 2020

@sissy27 toto má 20? Podľa mentálnej úrovne jej príspevkov by som povedala 11. Možno aj 12, nech nežerem 🤦‍♀️

lentilkaxxx
12. jún 2020

@cicamica158 vôbec netuším, o čom točíš. Čo tak keby Ťa nejaký kamarát pripojí na ruskú družicu a za cca 4 eur mesačne budeš mať vyše 100 programov v českom a slovenskom jazyku?

sunny8
12. jún 2020

Radšej si fakt pozri turecké .. v nich je oveľa menej násilia vrážd a sexu než v mexických .. a keď už dá sa to pozrieť aj online a dá sa to pozrieť aj popri varení umývaní riadu v kúpeli na záchode pred spaním čiže človek nemusí prácne sedieť na riti pred tv aby si pozrel telenovelu. Takto mám odsledovane vymenené životy raz tu raz tam 😁😂