Prihlás sa
Zaregistruj sa tu!
Bazár
Diskusie a skupiny
Príspevky
Poradne
Recenzie
Magazín
Zapni
Diskusie
Voľné diskusie
Ubytovňa pre týrané ženy
30. okt 2020
Ahojte, su tu dake zeny, co si tym presli ? Ako to vnimate po case ? Ako ste sa tam cítili ?
Odpovedz
Zdieľaj
Odošli
Podobné diskusie
Užívanie Paretínu
9
Ako dlho trvá zotavenie z depresie?
12
Otehotneli ste z prerasteného 27 mm folikulu?
1
Prečo ženy trápi, keď si ich ex nájde inú ženu?
7
Ako vnímate rozchod s odstupom času?
9
Ako byť dobrou priateľkou?
10
Nenašla si odpoveď na svoju otázku?
Opýtaj sa v diskusiách
Opýtaj sa nás
Kódex
Pravidlá bazára
Všeobecné podmienky používania
Kontakt
Hlásenie nezákonného obsahu (DSA)
Reklama
Kariéra
Cookie pravidlá
Ochrana osobných údajov