Ukradnutá taška s dokumentáciou zdravotného stavu

jujulinka
13. dec 2013

Mamicky POZOR, dnes mi ukradli pred ambulanciou na plucnom v Podunajskych Biskupiciach prebalovaciu tasku z kocika Teutonia (cierna taska s karom). Mala som tam komplet dokumentaciu jeho zdravotneho stavu, vsetky lekarske spravy a bolo toho dost!!! Ak by vam ju niekto ponukal, dajte mi prosim vediet!!! Moje cislo je 0903 031 651
A rada pre Vas, nenechavajte si ziadne veci pred ambulanciami, ludia su zli a okradnu aj chore dieta!!!!!

freyjanr
13. dec 2013

To je strasne :-/ a na mňa vždy sestrička zazera prečo tlačím kočík do ambulancie...no presne pre toto

jujulinka
autor
13. dec 2013

@freyjanr aj ja som isla s kocikom dnu a ona, ze kocik si nechajte vonku...a takto to dopadlo!!!

freyjanr
13. dec 2013

@jujulinka a co na to potom povedala?

jujulinka
autor
13. dec 2013

no, tvarila sa prekvapena, ja som bola taka mimo, ze som jej ani nic nepovedala... Ved jej tam este zavolam, nenecham to len tak.

maca_p
13. dec 2013

@jujulinka uf, smola. ja ked vidim, ze som tam sama pred nasou ambulanciu, kocik ide vzdy dovnutra so mnou. aj ked su ludia v inych ambulanciach okolo...

freyjanr
13. dec 2013

@jujulinka no držím palce nech sa ti taška vráti aj so vsetkym co v nej bolo ;)

ivett1
13. dec 2013

@jujulinka tak, to by ma porazilo...a teda dobre by som vynadala tej "koze", čo ti nedovolila vziať kočík do vnútra ..veď až toľko miesta nezaberie ... mne vždy povedali,aby som si vzala kočík so sebou ... (a vždy ma to prekvapilo) len na poradni som ho mala v chodbičke, ale zasa vždy tam bol so mnou niekto z rodiny...