Ultra krátke vlasy u ženy

zuuzika
5. nov 2013

Ahojte, ake mate nazory na velmi kratke ucesy u zien ako ma napr. erbova,halle berry,rihanna...Ako to na vas,popripade na muzov, posobi? Ja nad takym uvazujem, len ma zaujimaju nazory ako to vnimaju ini...Uz som aj objednana kadernicke,len dufam ze si to nerozmyslim na poslednu chvilu..
Dakujem za odpovede

zoraroz
6. nov 2013

@rutie nad tridsať či pod tridsať, krátke vlasy či dlhé vlasy, nohavice či sukňa... áno, @vroni, máš pravdu, príťažlivosť ženy je úplne v niečom inom. A častokrát ani muži nevedia povedať, prečo práve tá žena sa im páči a prečo práve tej žene zatrúbia a zamávajú, keď ju vidia kráčať po chodníku (žeby dlhé vlasy a dlhé nohy???) A bolo úplne jedno, či som mala kratučké vlasy, alebo teraz dlhé - počet "trúbení" sa nejak nezvýšil (ale ani neznížil 😉 )
@alicka1982 vlasy symbol inteligencie? Dlhé vlasy = krátky rozum. Počula si už toto prirovnanie? Pekné ženy musia viac dokazovať, že sú aj múdre a šikovné, lebo akosi spoločnosť to od nich neočakáva, berie ich iba ako na ozdobu.

maca_p
6. nov 2013

@barcelona94901 musim ti ako nositelka ultrakratkeho zostrihu oponovat co do upravy vlasov.
dlhe vlasy supnes do copu, alebo preceses a je to. zehlenie asi normalny clovek, co ma svoje vlasy rade nezehli kazdy den.
no ak mas kratke, tak kade rano ich mas zlezane, tym padom kazde ranecko sup hlavu pod sprchu, rychlo vyfukat, nagelovat, nastylovat. cize pred zrkadlom stojis v podstate dlhsi cas ako dlhovlaska.
co do licenia, tak ja tesne pred 40 tkou sa nemalujem. nepotrebujem to, som prirodzena, to vsak neznamena, ze sa prilezitostne nelicim. mne je skor neprirodzeny pohlad na okoloiduce dermakolky, ktore ani mm hrubkou omietky nejak nespekneju.
taktiez mam v zasobe aj vysoke stekle, ale ako supermum ochotna hodit sa do pieskoviska k hrackam a k detom, uprednostnujem lezerny a sportovy styl 😀
@lent1lk4 asi tak v kratkosti aj o nas skorozenach 😀 . jaj a moje 3ky prsia si urcite ziaden muz nepomyli s hokejistickym naraznikom 😲

barcelona94901
6. nov 2013

@maca_p mala som krátky,dlhý vlas,rozné učesy,strihy,farby ,tiež píšem z vlastnej skusenosti 😉
jemine ešte aj trvalu som zažila :D

maca_p
6. nov 2013

@barcelona94901 ja som tiez mala v mladosti dlhe vlasy, tak viem ako je nenarocne urobit cop, pripadne pred zabavou spat celu noc v tych slimakovych natackach 😀
a trvala, tak moja prva ako prava rebelka v ZS v 8. rocniku, + odfarbene s tym tekutym paltte vital, to sa uz asi nevyraba 😀

barcelona94901
6. nov 2013

@maca_p ja tie dlhé mám teraz a krátke na upravu boli u mna super oproti tomuto..
jééj,že nátačky ,booože ja si pamatám ešte tie babičkovské plecháče,cez gumáče na trvalu až po papiloty 😀
fííha tak to veru hraničilo s rebeliou ,drsnáááčka na tu dobu veruže hej
ked si vezmem,že my sme nemohli mať ani len lak na nechtoch,či ofinku v tvári ,wooow 😀

salome_82
6. nov 2013

S niektorými názormi tu nemôžem súhlasiť. Mám dlhé vlasy, hlavu si umývam každé ráno, používam tužidlo a fénom a veľkou okrúhlou kefou tvarujem účes. Mám totiž jemné vlasy a len takto vyrobím objem. Počas spania sa mi proste zležia. Nosila som bob, teraz nosím trochu dlhšie, po plecia. Fén, tužidlo a okrúhla kefa sú moji spoločníci od 10 rokov 🙂 Vtedy prišiel do módy bob, tak som si nechala narásť vlasy, dovtedy ma mamina dávala strihať na ježka... Moja mama má krátke vlasy, nemaľuje sa, je prirodzene výrazný typ. Tvar hlavy na krátke vlasy nemá, pretože patrí do generácie, kedy bábätká polohovali na chrbátik a tak má vzadu trochu sploštenú hlavu. Strihá sa sama, rokmi sa to naučila nakoľko kaderníčky nikdy nebrali do úvahy tvar hlavy a dodžubali jej to. Keď raz, po dlhom čase išla ku kaderníčke (bolo to asi pred 20-timi rokmi), že predsa len, nech jej to trochu upraví profík, tak za 1. kaderníčka neverila, že sa strihá sama, že to má super a za 2. dodžubala ju, takže prestala chodiť k "profíkom". Samozrejme hlavu si umýva každé ráno, ale v kupke strávi o 10-15 min. menej času ako ja... Nosí štekle, tenisky neznáša a tiež nosí oblečko, ktoré zvýrazňuje postavu. Športové veci ani nemá... Podľa mňa veľa záleží od osobnosti, vyžarovania... Tiež sú ženy, ktoré proste vlasom a celkovo zovňajšku venujú minimum času a v podstate sú neupravené, pri krátkych vlasoch je to potom veľmi vidieť. Veľa robí aj oblečenie, niekto sa vie obliecť šmrncovne, iný ako sto ročná babka a ani účes z Pierotu to nezachráni. Mala som viacerých kolegov a len jednému sa šéfka nepáčila, keď sa dala ostrihať... Takže neverím, že všetkým mužom sa páčia dlhovlasé.

959touareg
6. nov 2013

tak ako to posobi na opacne pohlavie ti nepoviem,no mne sa take ultra kratke vlasy pacia na zene viac ako dlhe. a vies preco? nie je to bezne a tuctove. tie polodlhe, dlhe ma takmer kazda. ono ale myslim kratke vlasy so super modernym strihom, nie ako vsetky stare tetky co nosia na chalana ostrihane, tak obycajne.

ale v prvom rade zavisi od tvare aku ma dotycna. nie kazdemu takyto strih ide. pokial ma pekne crty tvare, sumernu tvar -tak bude kazda v takom strihu krasna. ale krasnej tvaricke ide akykolvek strih vlasov.

alicka1982
6. nov 2013

@maca_p to su len fakty, ja som si to nevymyslela. Len som podotkla, ze od pradavna vlasy u zeny vyjadrovali moc. dufam, ze si sa rozhodla podla seba a budes tak spokojna🙂 uprimne ti to prajem.

alicka1982
6. nov 2013

@zoraroz ja som len prezentovala starocne "mudrosti" z davnych cias. Takze to som si len tak nevymyslela. Asi tym chceli povedat ze mudra intelig. zena si neda "ubrat" zo svojej moci a teda neda sa ostrihat ale bude nosit dlhe vlasy. Ale to je jedno, ja mam trochu filozofickejsi pohlad na vec a takto vytrhnute z kontextu to znelo asi ze mi sibe. No nevadi, nech ma kazdy na hlave co chce a v com sa citi fajn.

zoraroz
6. nov 2013

@alicka1982 Nie je dôležité, čo má kto na hlave, ale v hlave. A filozofky sú moja krvná skupina - nútia ma rozmýšľať a zamýšľať sa nad iným pohľadom na vec. Priznám sa, starý zákon nemám tak podrobne naštudovaný - chystám sa na to na dôchodku. Vďaka, zase som sa niečo nové dozvedela. 🙂

alicka1982
7. nov 2013

@zoraroz aby uz na dochodku nebolo neskoroooo 🙂 ahahaha. 😀

zoraroz
7. nov 2013

@alicka1982 😀 😀 😀 Keď budú naďalej zvyšovať dôchodkový vek, je možné, že sa dôchodku ani nedožijem. Dovtedy by som sa však už mala rozhodnúť, kde chcem, aby moja duša spočinula... alebo, žeby som sa radšej chcela prevteliť? Tak, od dnes už nebudem ponocovať pri varení zajtrajšieho obedu a surfovaní, ale pri čítaní biblie! Ale keď tak uvažujem, v dobe SZ stačilo veľmi málo, aby žena bola zvodná, krásna, múdra, mocná - len si nechať narásť dlhé vlasy - aké jednoduché - sama si ich rastiem. P.S.: Ešte stále čakáš bábätko v januári 2013???

25deni25
24. nov 2013

@majka777 Nemáš nejaké fotečky tvojho účesu? 🙂 Ja sa už mesiac pohrávam s myšlienkou, že sa dám nakrátko ostrihať, len nabrať odvahu treba...:D

25deni25
24. nov 2013

@zuuzika Dobrý večer, ak sa môžem opýtať, ako dopadol deň veľkej zmeny účesu na krátky strih? 🙂 😉

zuuzika
autor
24. nov 2013

@25deni25 Dobry vecer,ja som spokojna,zmena je to poriadna,treba sa aj viac starat o uces ale uz si dlhe nenecham narast...aj ohlasy su pozitivne 🙂

25deni25
24. nov 2013

Super, tak to ma veľmi teší, že ste spokojná...nemáte aj nejakú fotku? Ja sa idem dať vo štvrtok ostrihať tak nakrátko...tak uvidím..

majka777
25. nov 2013

@25deni25 tak uz mam fotku v profile...ja nie som az taka fotogenicka...vsetci hovoria, ze nazivo super 😉

25deni25
25. nov 2013

Super..máte to fajn a pristane Vám to..a musím povedať, že aj peknú blond farbu máte s čím mám vždy veľký problém..aké ste mali pocity, keď išli vlásky dole? 🙂

majka777
26. nov 2013

@zuuzika ahoj...konence som pridala fotku...ale upozornujem, ze vobec nie som fotogenicka, takze v skutocnosti je to ovela lepsie 😀 ...si ostrihana?

25deni25
26. nov 2013

@zuuzika Aj sem hodíte nejakú fotku? Rada by som videla Váš účes.. 😉

zuuzika
autor
28. nov 2013

@majka777 ahoj som ostrihana,este som sa nefotila,dam foto....tebe to sekne,ja mam o dost kratsie vlasy,aj ked mi uz dorastaju....

25deni25
1. dec 2013

Tak už som aj ja nakrátko ostrihaná a som veľmi spokojná.. 😉
@zuuzika ,
@majka777

majka777
1. dec 2013

super, myslim, ze je to velmi podobne tomu mojmu 🙂

fodorka
30. dec 2014

baby ja som nosila vzdy dlhe vlasy...pred tromi rokmi som bola ostrihana uplne nakratucko ale nebola som psokojna mozno preto ze este som mala kila na sebe po porode a tak pripadala som neatraktivna zacala som cvicit chudnut vlasy za dva roky narastli krasne dlhe /to je dar asi od boha strasne rychlo mi rastu vlasy 😀/ no a stale moj muz ze preco sa nedas nakratko viac ti to svedci a tak ...vsetci ma odhovarali ale ja jedneho dna sup kadernicke a mam kratke vlasy same pozitivne ohlasy je s tym roboty ako na sranej ale co neurobim pre krasu 😀 asi tolko ku kratkym vlasom....