Ultra krátke vlasy u ženy

zuuzika
5. nov 2013

Ahojte, ake mate nazory na velmi kratke ucesy u zien ako ma napr. erbova,halle berry,rihanna...Ako to na vas,popripade na muzov, posobi? Ja nad takym uvazujem, len ma zaujimaju nazory ako to vnimaju ini...Uz som aj objednana kadernicke,len dufam ze si to nerozmyslim na poslednu chvilu..
Dakujem za odpovede

elin20
5. nov 2013

Mne sa to paci, ale urcite nie kazdej zene to pristane, treba na to aj tvar hlavy 🙂 Mojmu sa to velmi paci, aj mi hovoril, ze sa mam tak ostrihat, ale ja som vzdy mala dlhe vlasy 🙂 mozno raz ho prekvapim 🙂

lleniak
5. nov 2013

@zuuzika naozaj to potrebujes konzultovat na nete? opytaj sa svojho muza, ked uz sa nutne niekoho pytat musis. tvoje vlasy, tvoja hlava. alebo chces kratke vlasy, lebo...., alebo ich nechces. ja sa striham nakratko, lebo je to pohodlne. bodka

evelynm
5. nov 2013

myslim, ze velmi zalezi od typu zienky, od jej celkoveho stylu. Halle Berry si vsak moze dat aj hlavu naopak a bude nadherna 🙂 .
Mne by taky uces v ziadnom pripade nepristal, ale poznam zienky, ktore s ultra kratkymi vlasmi vyzeraju senzacne 🙂

sirinka
5. nov 2013

@zuuzika pokial mas taku peknu tvar ako tie dve...
http://www.omlazeni.cz/fotogalerie-kratke-vlasy...
Ja som to skusila a uz radsej nie ...

alicka1982
5. nov 2013

Neradim!
1, malo muzom to pripada sexy a hlavne vela muzov to poklada za NEZENSKE
2, musis k tomu byt vzdy dobre upravena aby pekne vynikla tvar
3, uprava kratkych vlasov je narocna ak to chces mat pekne aspon ako na obr., ktore prikladas
4, ak nemas super postavicku a krasnu tvaricku, bude to vypadat pansky - sorry za uprimnost
5, ja som sa raz musela dat tak kratko ostrihat, chcela nechcela, pre znicene vlasy, a to sa pokladam za vyssi priemer no veru nic moc to nebolo
6, radsej dlhsie rozmyslaj ako potom lutovat
ps. ostrihaju sa za hodinu ale dorastu za dobrych dlhych niekolko rokov!!!

zoraroz
5. nov 2013

Môj manžel tvrdí, že iba ženy si myslia, že na dĺžke vlasov záleží. Ale realita je taká, že v peňaženke nosí moje dve fotky - jednu s kratučkými vlasmi a jednu s dlhými - ale tú s krátkymi na otočnú naopak 😖 Kdesi som čítala názor psychológa, že krátkovlasá žena pri dlhovlasej začína trpieť komplexmi. Chcela by som vedieť, či toto tvrdenie bolo podložené aj nejakým výskumom. Ja mám teraz vlasy po pás a musím konštatovať, že z praktického hľadiska je to menej náročné a môžem si vymýšľať rôzne účesy, čo pri krátkych vlasoch som bola viacmenej stále rovnaká.

bubelko
5. nov 2013

@zuuzika mam kamaratky s ultra kratkymi vlasmi a vyzera to na nich dobre. ja som mala istu dobu tiez, ale bolo to narocne na upravu - kazde rano umyvat a gelovat, aby to drzalo tak ako malo. ono zalezi aj od typu vlasov, moje skratka na to nie su. dlhsie su u mna jednoduchsie na upravu.

alicka1982
5. nov 2013

uplne suhlasim so @zoraroz - ukrajuje to zo zenskosti ci chceme alebo nie. ved uz v samom starom zakone sa pise, ze MOC ZENY je vo vlasoch a preto si ich vydate zeny zakryvaju. Vlasy maju velku moc, dlhe, symbol zenskosti, zvodnosti, krasy ale aj mudrosti a inteligencie.A tie komplexy pri dlhovlasych zenach - o tom viem aj ja a uplne to plati. par dni sa kratkovlasa citi sexy a zvysok dlhych rokov sa len porovnava.

evikhav81
6. nov 2013

Mam ultra kratke,ale nie mojim pricinenim...po prvom porode mi zostavali v rukach chumace vlasov a teraz som rada,ze tam mam aspon to riedke,co mam...holt smola,kazda si nemoze vychutnavat "symbol zenskosti" aj ked by som veeeelmi rada 😖

juliana77
6. nov 2013

@zuuzika Ide o to, že pre koho ideš toto gesto robiť, pre seba, pre muža, pre okolie, pre všetkých mužov??

Ak pre seba a budeš sa cítiť dobre, tak to bude z teba vyžarovať a potom môžu byť aj krátky vlasy sexy.

m_ij_ka
6. nov 2013

nie každej žene sa nehodia moc krátke vlasy.

lleniak
6. nov 2013

no ale som sa pobavila na dobre rano. uz tu mame bibliu. este tak ockovanie by sa nedalo zapasovat? pripadne kojenie? 😝

ale k veci:
@zuuzika kratky vlasy potrebujes daleko castejsie chodit strihat, idealne kazdych 6 tyzdnov. takze to lezie do penazi. a narocnost upravy je velmi individualna. najrychlejsia verzia - umyjes, uschnes, ides - na ihrisko, nakup a k umyvaniu riadu bohate staci 😉

linda20111
6. nov 2013

@zuuzika Ahoj, mne sa taketo vlasy velmi nepacia, v mojom okoli maju take kratke vlasy iba chlapcenske typy dievcat, ktorym vadia pri sporte alebo praci..tie kocky sa ani nemaluju.. Urcite lepsie vyzeraju dlhsie vlasy.. Aj mojmu manzelovi sa pacia viac dlhe, ked som mala po pas tak mi ich hladkal ako babike :D :D Raz mi ich chcel dokonca zapliest 🙂 🙂 🙂

rutie
6. nov 2013

Ja som taky uces mala, bol skvely, ale baby maju pravdu. Musis pravidelne ku kadernicke, musis chodit upravena, ja som sa castejsie licila, aby som zvyraznila oci, musis mat peknu tvar, plet a skvely tvar lebky. Ak toto splnas, urcite zaujmes, odlisis sa. Urcite zenskejsie posobi zena s ultrakratkymi vlasmi v sukni a kabate, jemne nalicena, ako zena nad tridsat v jeansoch, vetrovke, sportovych botach a vlasoch v cope. Biblia, nebiblia.

majka777
6. nov 2013

Ahoj...ja som sa pred nedavnom dala ostrihat z celozivotnych vlasov na Kvetku Horvatovu...manzelovi to bolo jedno, najskor ma volal ty moj chlapcek a potom, ked uvidel fotku s dlhymi vlasmi a porovnal ju s terajskom, tak povedal dlhe - nieee. som max. spokojna...nemusim fukat, upravovat, nic...ked sa okupem ucesem na cesticku a suche trusku nagelujem, nalakujem a hotovo. Ja mam same pozitivne ohlasy, az som bola prekvapena, ako sa ludom takto pacim...pri kratkych urcite dlhsie dobu ostanem a tiez uvazujem to skratit az takto. drzim palce...vyskusaj...vlasy dorastu...zivot je zmena...treba super kadernicku 😉

salome_82
6. nov 2013

Podľa mňa sú také ženy veľmi sexi 🙂 Bývalá šéfka sa dala z dlhých vladov ostrihať na krátko a vyzerala perfektne, omladilo ju to a to pritom bola mladá 🙂 No a moja mamina už roky rokúce nosí krátke vlasy a veľmi jej pristanú. Ocino vedľa nej chodí tak majetnícky, pretože za maminou sa ešte teraz chlapi otáčajú, aj mladší 🙂 Určite choď do toho, uvidíš, že budeš zbierať komplimenty 🙂

zuuzika
autor
6. nov 2013

Ahojte, dakujem za reakcie, dnes sa idem ostrihat tak hodim potom foto. Sama som zvedava ako to dopadne... Beriem to tak, ze vlasy dorastu, zivot je zmena a ja ju potrebujem.... co sa tyka mojho mm,tomu su velmi pacia tak kratke vlasy,stal mi o tom basni, ak su tie zeny odlisne a sexi...

lulu_lu
6. nov 2013

Skoda ze si sem nehodila svoju foto 🙂 kratke vlasy sa musia hodit zene, ale mne osobne sa viac pacia dlhovlase 🙂

livi
6. nov 2013

môj názor je, že to pristane málokomu. halle berry je jedna z 10 000. musí byť veľmi (!) pekná tvár, dobrý tvar lebky a super postava. môj muž tvrdí tiež, že dlhé vlasy sú na žene krajšie, ženskejšie. krátke som už mala aj ja a nebolo to ono..manželovi, vtedy ešte frajerovi som sa páčila viac, keď som si vlasy nechala dorásť a povedal mi, aby som sa už nikdy nedávala strihať. nie každá má samozrejme husté krásne vlasy, ale nemusia byť nutne po pás, pekné sú aj vlasy po plecia alebo tzv. bob 😉 aj kamaráti mi už párkrát vraveli, aby som sa nedávala na krátko, že na ženách sú krásne dlhé vlasy, takže viem, ako to vnímajú muži 🙂 a krátke vlasy vyžadujú extra starostlivosť, pri dlhých ak mám blbé vlasy, zopnem do copu a idem, ale pri krátkych treba mať účes v top stave a to je niekedy na nervy 🙂

zuuzika
autor
6. nov 2013

@lulu_lu ahoj, hodim sem foto po ostrihani a mozem aj taku pred...

lent1lk4
6. nov 2013

@zuuzika Ako pisali baby vyssie, nie kazdej to pristane. ale ked je na to zena vhodny typ (pekna tvaricka, dobra postava + zvolila by som aspon trochu vyraznejsie licenie), tak to vyzera podla mna super. No urcite by som sa opytala partnera aky ma na to nazor. najlepsie aj s fotodokumentaciou.. nie kazdy muz ma adekvatnu predstavu o tom co znamenaju "ultra kratke vlasy". Ja som si minule skratila vlasy po pas na dlzku po plecia a moj mily mi na to po dvoch dnoch povedal ze to nie je az taky rozdiel 🙂

maca_p
6. nov 2013

@alicka1982 ja odpadnem a to kam chodis na tieto nazory??? zeny si zakryvaju vlasy v dnesnej dobe uz len
1. u nas ked je zima, alebo pecie
2. väcsinou uz len z nabozenskeho presvedcenia....
moc zeny..... esteze angela merkelova nema vlasy az pod rit 😀
a ze inteligencia... hm, niekomu ani dlhe vlasy moc nepridaju 😲 😝
a komplexy.... panecku, co nove sa tu clovek dozvie....

barcelona94901
6. nov 2013

@zuuzika no po prvé krátky učes,treba vedieť nosiť
a kaderník by ti mal poradiť,či sa k tebe hodí
ja som nosila aj krátke,teraz sa mi hodia viac dlhé

barcelona94901
6. nov 2013

@maca_p
@alicka1982 ja s nou suhlasím v bode číslo 2 ,skutočne nie každému sa hodí krátky učes a treba ho vedieť nosiť,k tomu patrí aj samotné líčenie,kedže tvár je výraznejšia ,je to iné
a bod číslo 6,v skratke dva krát meraj a raz rež ,preto sa najskor poradím s kaderníkom,vyskušam si na ne-ostro ako by sa k mojmu typu hodil učes ,farba..dnes je to ľahké ,priložíš foto a možeš porovnávať

bod číslo 1,že chlapom sa nepáči,že nemusia krátke vlasy ,s tým nesuhlasim ,pretože nie je to 100% pravda
,vlastne,to je ako keby napísala,že každý chlap chce blond žensku s prsiami a la Pamela a zároven tým bodom popiera samotné ženské vyžarovanie ,charizmu ,ved dobre vieme,že su aj ženy ,ktoré by mohli byť aj holohlavé a padaju z nich ľudia do kolien 😀

bod číslo 3
jasné ,záleži od samotného strihu,dlžky vlasu,ale mne trvala uprava krátkeho vlasu rozhodne menej,než dlhého,to sa nedá ani porovnať
už len také základné ,že umývanie vlasov,to je brnkačka pri krátkom učese a dalšia uprava je tiež jednoduchšia a časovo nenáročnejšia než dlhé vlasy ,len také žehlenie ,čochranie,fukanie..neni o čom ,pokiaľ nemáš učes na slávnostnu príležitosť

majka777
6. nov 2013

@alicka1982 ja som isla z dlhychna kratke...a cim dalej, tym sa citim viac sexy...a vidim to aj z reakcii okolia 🙂

zuuzika
autor
6. nov 2013

@majka777 a nedala by si sem foto,alebo nemas niekde v albume?

vroni
6. nov 2013

Ak zene kratke vlasy pristanu k tvari, preco nie. Mnohym by pristali viac kratsie vlasy nez rozpusteny zaves okolo ksichtu. Moje rychlorastuce a vlnite vlasy kratku variantu nepripustaju (na velku chlapovi radost, lebo on trpi na dlhovlasky), chodit kazde tri-styri tyzdne kadernicke a denno- denne upravovat a gelovat - to nie je nic pre mna. takze dokonale splnam definiciu nezenskosti od @rutie, mam cez tridsat, vlasy v cope, nenalicena (neviem naco, mam peknu plet a vyrazne oci, lahke korektury nepotrebujem a velke kratkym licenim neurobim), v jeansoch, teniskach a bunde (alebo tricku) prechodim 95% casu 😀 😀 😀

rutie
6. nov 2013

@vroni vsak ja som na tom aktualne rovnako. Ale ako nahle to situacia dovoli, rada sa vratim k sukniam, kabatikom a kratkym vlasom 🙂 A nemala to byt definicia nezenskosti, ale skor k tomu, ze zenskost a vlasy spolu suvisia menej ako celkova uprava. Ja napriklad nezensky vyzerat neviem, ani v nohavicovom kostyme, klobuku, kravate a mokasinach. So 40 cm rozdielom medzi pasom a bokmi a detskou tvarou sa to neda.

vroni
6. nov 2013

@rutie, ja som si to len precitala, zavadila pohladom o zrkadlo a dostala asi patminutovy zachvat smiechu, normalne si mi skraslila den 😀 (mna by si - hlavne teraz - tiez nikto s chlapcom nepomylil 😉 ) Ale mozno tym "eterickym" zienkam v sukniach a kabatoch tak trochu zavidim, ja sa v nich citim tak "nepatricne", ako keby som ich mala len nacierno pozicane z maminej skrine... (vlastnim sukne aj kabaty, ale vyvencit ich chodim len ked naozaj "musim") Taka Marlene Dietrich bola aj v chlapskom klobuku sexy a Tilda Swinton na mna posobi ako chlap aj v rokokovej robe..... 😝 Nebude to "len" o vlasoch...

majka777
6. nov 2013

@zuuzika teraz nemam k dispozicii fotky...a neviem, ci ti to bude zajtra nieco platne, ked ides dnes ku kadernicke