Umelé nechty

evamalinova
4. júl 2022

Ahojte baby
Chcem sa vas tento krát opytat na nechty. Moja dcera ma 14 a jej spoluziacky maju dlhe umele nechty. Je to vhodne? Moja dcera celkom nezapada do kolektívu a mysli si ze jej to pomôže. Aky mate nato nazor? Chcela by mat nechty do tohto štylu. Vopred dakujem za vyjadrenie🙂

bajka16
4. júl 2022

Akože neublíži jej to kľudne nech si dá. Ale do kolektívu sa vďaka nechtom asi nedostane a ty ako matka by si jej to mala vysvetliť aby potom nebola sklamaná.

diamond007
4. júl 2022

@evamalinova ja by som to v 14tich nedovolila ani nefinancovala. Na to bude mať dosť času v živote ešte.

evamalinova
autor
4. júl 2022

@bajka16 Vysvetlovala som jej to no neda si povedat😕

1234321
4. júl 2022

@evamalinova gél lak jej navrhni🙂

evamalinova
autor
4. júl 2022

@1234321 dobry napad nvrhnem. Dakujem

1234321
4. júl 2022

@evamalinova mne osobne sa viac pacia take 🙂 potom daj vedieť

gertuda
4. júl 2022

Nevidím dôvod pre čo jej nehty zakázať. Ale musí to hlavne robiť kôli sebe nie ostatnym. Ked nezapadá tak to je asi tak lepsie ako sa vnucovať luďom kt. o to nemaju záujem.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vifoncitta
4. júl 2022

Podľa mňa je v 14 skoro na take strašné nechty 😃ale teraz majú prázdniny tak nech si dá 🙂

zuzub
4. júl 2022

Umelé nechty sa pre 14 ročne dievča absolútne nehodia. Potom sa nečudujem, že v 17maju umelé prsia a v 25 botox.... divná doba toto

evamalinova
autor
4. júl 2022

@vifoncitta vravela ze tieto nechty si teraz trend

miskakyska
4. júl 2022

evamalinova vz gertruda ? 🤔

vifoncitta
4. júl 2022

@evamalinova mne osobne sa nepáčia 🙂 ale proti gustu žiadny dišputat jak sa vraví 😃

gertuda
4. júl 2022

@miskakyska nechapem?

monillia
4. júl 2022

@evamalinova 14.ročnému dieťaťu by som v žiadnom prípade nedovolila gelove nechty ani gelak, keď chce ,nech si lakuje svoje,ale toto je uz naozaj príliš skoro na také veci

laura164
4. júl 2022

Ja by som jej to kľudne dovolila, nech si to zaplatí z jej peňazí. Aj tak bude potom nadávať, že sú dlhé a nevie s nimi nič robiť 😅

levantinka
4. júl 2022

V prvom rade by som dcere vysvetlila, ze byt sama sebou a byt jedinecna je to na co by mala byt hrda a to ze nezapada znamena ze spoluziacky maju problem v sebe. Ked nevedia prijat, respektovat a tolerovat druheho cloveka aky je, je to len ICH problem. Dcerke drzim palce, nech sa neboji byt svoja 💜 Opicit sa po druhom a mysliet si, ze teraz budem aj ja pre nich ,dobra, nie je cesta. Cim skor si uvedomi svoju hodnotu tym lepsie 💜

Samozrejme nic proti nechtom atd. Lebo niekedy sa tu najdu aj nechapave dusicky 🙈

zuzubb007
4. júl 2022

Otrasne dlhe su tie nechty, nie nedala by som jej este ma cas na nicenie nechtov a tak isto aj nizky vek potom dievcata v 15tich vystrkuju rozky a rodicia sa cuduju

matullienka
4. júl 2022

Ja sama nosím gélové nechty, aké dcére by som nedovolila. Mne robí sestra a sama povedala kým nebude mať 18 jej určite nespraví. Ale dnes na kúpalisku som si veru všimla, že niektoré 15-17 ročné dievčatá mali, jedna išla na tobogane a nejaký blbo narazila a odrazila si gélový necht spolu so svojimi nechtom. Krvi jak na zabíjačke

mandzula
4. júl 2022

@evamalinova skor by som dceru viedla k tomu, aby sa starala o svoje prirodzene nechty, vzala ju na profi upravu k manikerke. Ak nezapada do kolektivu, problem by som hladala inde.

mamamasama
4. júl 2022

Som dosť benevolentná, ale toto by som nedovolila. Pre deti je to nevhodné nie len z estetického, ale aj zo zdravotného hľadiska.

diamond007
4. júl 2022

@cocolino234 ja nosím gélové nechty, viem čo to je...
Podľa mňa je na to ešte mala, ozaj si o rok na to bude farbiť vlasy a v osemnástich pôjde na plastike.
Nedovolila by som jej to že to nerobí že to ona chce, ale aby zapadla.
A po druhé, nefinancovala by som jej to.
Nech si pestuje svoje nechty a lakuje. Hento patrí na dospelé ženy, o neprirodzenej dĺžke nechtu pomlcim

simona1306
4. júl 2022

myslim si , ze hranice toho co je alebo nie je vhodne v nejakom veku sa davno posunuli. Ja teda by som si ale gelovky nedala ani teraz prave kvoli tomu ze to neskutocne nici nechty. Ja som si teda v 15 rokoch gelovky vydupala ale sama po odpadnuti som pochopila ze pekne to je prvy tyzden a potom uz nie. Na tvojom mieste by som asi dceru viedla k tomu, nech si necha naraat svoje a tie nech si upravi

tncka
4. júl 2022

@evamalinova no ja nemam hlboko do vrecka ale ide o princip. Taketo nechty by som jej dovolila az ked si na ne zarobi sama. Ja chodim na nechty kazdy tyzden a mesacne ta suma je celkom zaujimava,neplatila by som ich aj dcere v puberte😅 A okrem toho 14r.je na ZS,uz neplati to co kedysi ze sme nesmeli malovat sa,vlasy si farbit,nechty lakovat?

monakotlarova
4. júl 2022

Podla mna to je normalné dnešnej dobe bohu žial je taka doba a nič sa neda robit 😃 nechty jej neubližia daju sa dat dole 🤔 jedine ta dlžka fuu dost žien to prehana jak drapy keby maly a pôsobi to tak vulgarne
(Moj nazor)

vandica
4. júl 2022

@evamalinova pre 14ročnú takéto nechty??? To ozaj?? Podľa mňa sú otrasné na hocijakej žene, a nieto na 14tke. Ale v tom veku by som jej žiadne gélové nedovolila. Keď už, tak gellak,. Niečo veľmi decentné. Kam táto doba speje keď kvôli nechtom nezapadá do kolektívu...chápem, že hranice sa posunuli, ale... Ja sa čudujem rodičom že to 14rocnym zaplatia. Veď to nie je jednorazová záležitosť, treba to stále dopĺňať. A načo si ma už v 14tich ničiť nechty??

evamalinova
autor
4. júl 2022

@miskakyska prosím asi nechapem? Za sa niake deti čo sa nudia a nemuju čo robit.

barborachors
5. júl 2022

ja by som jej dovolila, ale aspon po koleno, hento je moc kratke. A nielen ze zapadne medzi baby, ale bude hlava partie, cim dlhsie tym lepsie. Ozaj, a tetovanie nechce?

arianna25
5. júl 2022

Tieto sú krásne ale tiež som vysvetlila dcérke že trochu kratšie a jemnejšie.

lelluska
5. júl 2022

@evamalinova Ja osobne by som dovolila už len z princípu, že musí sama skúsiť ako s takými nechtami fungovat (zvyknú sa aj neprijemne zlomiť, dorabky stoja cas a peniaze) ale hlavne čo chcem povedať, daj jej nechty spravit u kvalitnej nechtarky - aj ona ako profesionál dcére povie/poradi. Pretože Vietnamci spravia všetko na čo ukazes a ešte aj tie ich materiály s ktorými pracujú nie sú úplne ok.