Umelé nechty

evamalinova
4. júl 2022

Ahojte baby
Chcem sa vas tento krát opytat na nechty. Moja dcera ma 14 a jej spoluziacky maju dlhe umele nechty. Je to vhodne? Moja dcera celkom nezapada do kolektívu a mysli si ze jej to pomôže. Aky mate nato nazor? Chcela by mat nechty do tohto štylu. Vopred dakujem za vyjadrenie🙂

miskakyska
5. júl 2022

@evamalinova ...nevadí..☺️.ani gertruda nechápe ..hej,hej..určite niake detičky

gabika0825
5. júl 2022

@evamalinova ja som bola tiež dosť čert v tom veku, ale gelove nechty by má nenapadli 😄 určite nie, 14 je malo…. Možno keď príde na strednú školu, možno by som pouvažovala.. ale teraz určite nie.. nech si kupi nejaký podobný lak a teraz sú aj rozne nálepky na nechty so vzormi, čo len nalepí a vyzerá to dobre, ako nakreslené. Keby si aj dala tie gelove tak musela by ísť na doplnenie a keď by ich chcela dole tak platiť za odstránenie a nehovoriac o tom, že keď pôjde k Vietnamcom tak oni používajú rozne nekvalitne materiály na nechty, v ktorých sú rozne chemikálie co idu do organizmu a poškodzujú prirodzene nechty. Takze keď už by aj náhodou že by si jej dovolila gelove, nájsť si nechtarku ktorá má na to školenia a je to profesionál a vyzná sa do nechtov, používa kvalitne materiály atd.. ale tam je už aj cena vyššia a obavám sa že možno jej tie nechty kvôli veku ani neurobí.