Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

cestovatelkaandrea
13. nov 2009

no miska tak to ti nezavidim. dufam, ze sa pic coskoro opravi. konecne piatok, mozno si cez vikend oddychnem. uz sa tesim na zajtra na to mikulasa na lodi a potom ideme na veceru k priatelom. kamaratka je tehotna a rozhodla som sa jej pozicat veci po Damianovi velkost 50-68 co mam. tak jej donesiem zajtra jednu velku krabicu.

cestovatelkaandrea
13. nov 2009

inak amy pockaj ked bude mala taka 10 kilova a ty ju budes mat vo vaku. ja sa niekedy divim ze moj chrbat este vladze. najviac ma Damian precvici pri tom umyvani riadu

cestovatelkaandrea
13. nov 2009

miska som tu, pis ked nieco potrebujes 😉

miskachrumka
autor
13. nov 2009

nechce aj jajej poslem ja mam toho strasne vela od narodenia do pol rocka neviemkde to zkladovat je to ho strasne vela ! 😖

miskachrumka
autor
13. nov 2009

andrea viesco by som zato dala keby spal aspon 2 hodiny denne nemozemsi pri nom ani len odskocit na wc kedze vsade lozi a vsade je kolko krat si tam tresnehlavu zas tam a tak...........alebo sa zacvikne v pavuku s auž nahyna a vymysla smeti i vysipal kolko krat vcera zrutil vazu plnu somariniek potom arasidy ak nie to tak lieta v tom pavuku ako divy aj kvet mi už znicil ☹ no parada 😒

cestovatelkaandrea
13. nov 2009

Miska, ja som bola striedmejsia. z kazdej velkosti mam tak mozno 10 triciek , mozno 8-10 nohavic (teplakov) nejakych 15 body a este aj nejake zimne veci. Moc som toho vtedy nekupovala. A aj vela veci som dostala. Skor velkost 74 a 80 mam viac, lebo to nosil dlhsie. no a teraz uz kupujem 86, lebo Damian ma 81cm. Tricka uz potrebuje 86, nohavice mu stacia zatial 80. Ale su aj veci ktore jej nedam,rada by som si ich uchovala aj pre druhe babatko.
No a Damian ma strasne velke nohy, ma len rok a musime mu kupovat papuce 21 a topanky na von 22 velkost.

cestovatelkaandrea
13. nov 2009

sa mi zda ze Davidko objavuje svet okolo seba. poznam, Damian sa raz skoro prevratil do kosa s odpadkami 😀

cestovatelkaandrea
13. nov 2009

co si sa chcela opytat?

miskachrumka
autor
13. nov 2009

andrejka ani nemam cas to napisat do ip lebo tento spal 10min 😕 🙄 ja už neviem aj ked ideme von tak spi max 20 min ☹

miskachrumka
autor
13. nov 2009

musim ho dat do pavuka lebo mamaj horu riadu a neznasam to sa mi vecer nechcelo umyvat kedze som nic nespala tak som anineviemako zaspala o deviatej od unavy!idem dopit kafco lebo zaspim! 😒

miskachrumka
autor
13. nov 2009

inac som chcela andrea nafot toho mikulasa chcem potom vidiet fotky prosim musi to byt strasne pekne 😉

miskachrumka
autor
13. nov 2009

už budem asi koncit idem varit azchvilku dojde brat zo skoly tak ma nakope co tu robim 😀 😀

cestovatelkaandrea
13. nov 2009

oki Miska tak ked budes mat cas tak sa ma potom opytaj v IP 😉

miskachrumka
autor
13. nov 2009

okej dakujemidem mozno aj dnes ak ma sem brat pusti 😉 ale ty tu už asi nebudes lebo je piatok!no ale napisem a precitas si v pondelok idemlebo už zas place papa! 😉

cestovatelkaandrea
13. nov 2009

miska v robote som do piatej- mozno stihnes a cez vikend si pozriem aspon postu rychlo. alebo opat nebudem moct vecer zaspat, tak sem budem pisat. co uz so mnou ked nespim. zato teraz mam oci ako sova 😀

smily
13. nov 2009

CAUTE kocky
tak som sa priplazila pri pc... vcera mi bolo uplne nanci...dnes este ako tak ale palia ma oci a ako by som mala horucku ale ked si zmeram tak mi ukazije len 37,2. najhorsie je ze mam upchaty nos a nic mi na to nezabera...znesiem vsetko , aj horucku len nie upchaty nos... v noci som si kazde 3 hodiny striekala nasivin, olynth a muconasal plu na striedacku a horko-tazko som sa dockala rana..

cestovatelkaandrea
13. nov 2009

Ahoj smily ako keby si pisala o mne. uz mesiac som na striedacku v takychto stavoch. mne pomaha jedine
OTRIVIN

amy14
13. nov 2009

cestovatelka-idem objednať ergonosič liliputi,tak dúfam,že o chrbát neprídem 😖

cestovatelkaandrea
13. nov 2009

inak smily prajem ti skore uzdravenie,
amy no asi to tak budes mat lepsie, mna bolieva chrbat z baby bjorn ☹

smily
13. nov 2009

andrea dakujem mne na chvilu pomaha muconasal plus ale len na kratko....
liliputi je ergo nosic z toho by nemal boliet chrbat...

cestovatelkaandrea
13. nov 2009

Smily no vsak ja som chcela nieco podobne ako liliputi kupit tu v NL. len manzel ma odhovara, ze vsak Damian uz bude zachvilu vela chodit a bude nam to nanic, lebo tam nebude chciet byt. Ale ja si myslim, ze by sme ho vyuzili. Ked mam Damiana v bjornym pocas vyletu, je tam schopny presedet cele hodiny aj napriek tomu, ze chodi tak ze sa ma drzi za ruku.

odsavacka
13. nov 2009

Ahojte, len som si precitala, co ste tu popisali.... kukla som ten lilipity nosic, no vyzera fajn, ale moja mala by v nom uz asi neobsedela, stvornozkujeme po novom puzzle penovom koberci - je paradny, aj ked cakame na druhu polovicu, lebo nam poslali omylom iba jednu, hlavne ze sme zaplatili....🙂Inak zubok je uz z casti vonku🙂Ja som uz zdrava, ...rozmyslam nad tym,kedy je vhodny cas prehodit kocik na sportovu verziu....asi pockam kym sa mala sama pozadi, uz jej aj tak vela nechyba, iba dakych desat stupnov, ... co vy na to??? Idem sa napapat, poodsavat a buvat. papa

miskachrumka
autor
14. nov 2009

ahojte tak som tu na chvilku zuzka ani mne maly nechce byt ani vtom ani v satke ani v klokanke 😒
nam ide 8 zubok! 😉 asi teda ma to misto dost biele ako pri kazdom a potom mu vinde 🙂
dnes je krasne aj vcera bolo pekne tak pojdeme na prechadzku papa a zuzka dobehni nas kuknut! 😉

miskachrumka
autor
15. nov 2009

zuzi kde sa tulas?
andrea? 😕

kristinka4m
15. nov 2009

Ahoj tak už som tu
🙂

miskachrumka
autor
15. nov 2009

vidimmmmmmmmmmm mojaaaaaaaaaa 😵

miskachrumka
autor
15. nov 2009

nemusime vkuse debatit len na azete nie?a Danko buva? 😉

kristinka4m
15. nov 2009

Hej spinka,vstal o 7 a o 9 zalahol.Akurát rozmýšlam čo mu spravím na obed čo ideš ti?
🙂

miskachrumka
autor
15. nov 2009

ja mu estenevarim lebo mi nic domace nechce 😖
a este neviem maly dopapal opol deviatej za plny tanier mliecka s nem.kas.tak mi budeme papat az o jednej 😉

kristinka4m
15. nov 2009

No ten moj jedol síce o 7 a aj o 9 ale ked sa o 11zobudí tak bude isto hladný.Asi mu spravým len zemiačiky s ovocím ma to strašne rád.
😝