Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

mukky
16. dec 2009

adi tak sa majte pekne celá rodina,pa

ockovelasky
16. dec 2009

Kristínka, dobre si si to zariadila... 😀 😀 😀 😀 Aj nás lanárili obe strany rodičov, ale aby sme predišli hnevu, tak sme to poriešili tak, že na Štedrý večer sme doma, prvý deň u mojich rodičov a druhý u manželových... 😀

cestovatelkaandrea
16. dec 2009

papa mukky. ja sa ti ozvem ked budem ponocovat. asi dnes vecer ma to caka, lebo manzel mi akurat pisal, ze ide na neho chripka a doho dostal aj herpes. tak asi bude lezat vecer v posteli.

kristinka ty to mas fakt zariadene. 😀
my sme sa rozhodli byt konecne osamote cez sviatky ako taka mala rodinka. ono sa neda stale donekonecna rozhodovat u koho na SR stravime vianoce a tak. stale sa bude jedna strana rodicov urazat a tak. tak sme to poriesili takto.

ockovelasky
16. dec 2009

Andrejka, presne s týmto sme mali problém my, u koho budeme na Vianoce, ale ja som to poriešila hneď od začiatku, že sme doma, potom jeden deň u jedných a druhý u druhých... a mám pokoj.. 😀 😀

cestovatelkaandrea
16. dec 2009

To mas dobre, lenze my sme na SR nebyvali vo svojom ale u svokrovcov. No a kazdu chvilu pocuvat vycitky nasich ze sme tam malo.. ☹ dost to unavuje stale im vysvetlovat nieco aby boli v pohode.

ockovelasky
16. dec 2009

Tak to fakt ďakujem bohu, že som si pred časom kúpila byt a že teraz v ňom bývame spolu, ja by som nemohla bývať asi ani s jednými rodičmi, aj keď so svojou rodinou by som vedela si poradiť, ale tamto len zaťať zuby a myslieť si svoje.. :D

ockovelasky
16. dec 2009

Ozaj, zabudla som sa pochváliť.. Dnes u nás krásne sneží.. :D to po prvé a po druhé, práve sme spapali asi 100 ml mrkva+zemiak+mliečko a ešte aj vypil mliečko potom.. 😀 😀 😀 jaj, ako málo mi stačí k radosti, len som zvedavá na reakciu až sa zobudí.. 😅

cestovatelkaandrea
16. dec 2009

mozno mu ta kombinacia viac chuti so zemiacikom 😉

ockovelasky
16. dec 2009

tak chutiť mu chutila, ale akosi má koliku, ale pomasírovala som a zaspal, konečne.. 😅 😅 nové papánečko v brušku, tak sa s ním musí zoznámiť aj bruško, nie? 😅

kristinka4m
16. dec 2009

No zahajili sme poobednajsi spanok, vymenila som mu matrac a zatial ani necekol 😉 Tak dufam ze aj noc bude kludna a ze to nezarieknem ☹ ☹

miskachrumka
autor
16. dec 2009

ahojte
tak skor sa nedalo!
tak malemu sme už kupili topanocky aj na vonka krasne cizmycky po clenky zateplene pravou ovcou vlnou 😉o cislo vacsie kedze po vonku bude chodit az za nejaky mesiac az mesiac a pol už sa nato tesim! a samozrejme ortopedicke 🙂
kupili sme mu topanocky aj po byte tiez ortopedicke peknucke su budu dobre aj do pavuka ajj na chodenie popri nabytku! 🙂 dokonca maju peciatku od vyrobcu nasla som tu naj obuv tu unas v bs!tak mam o starost menej huraaaaaaaa

mozme zacat chodit! 🙂

miskachrumka
autor
16. dec 2009

a inac už nevedia co maju pytat za tie malinke topanky tie ceny su neskutocne 😕

inac dosla nam doobeda aj ohradka je velmi pekna malemu sa zatial paci v nej a je vacsia ako som si predstavovala !

a aj bunda mi už dosla tiez som spokojna velmi pekna 🙂

kristinka4m
16. dec 2009

No tak to som rada ze mate topanocky.A nema s tym problem obut si ich?

kristinka4m
16. dec 2009

Mne narastla extremna spotreba UM Daniel po kazdom jedle vyzaduje mliecko čize cez den asi 5x po 180ml je to normalne? ☹ Neviem ci nahodou nema obdobie rastu, alebo co sa deje? 😕

miskachrumka
autor
16. dec 2009

kika nie kupili sme take na snurky daju sa pekne uvolnit a supnut nozku dnu! 😉

a moze tak sa rozpapal bud rada ovela lepsie ako by mu namalo chutit! 🙂

miskachrumka
autor
16. dec 2009

a co sa tyka vianoc tak pred rokom som piekla so svokrou a smojom nev.mamou ale tento rak nato nieje cas tak sme objednali kolace v super cukrarni tu v Bs...........

malemu som este na vianoce obejdnala mala by prist už pondelok adidas bunda krasnej modraj farby takej skor tirkysovej s kapucnou a s cicou a ma na rukavoch po tri pasi a na chrbte znak adidas no bude frajer aj ciapka je ktomu no bohovy bude !to mu odlozi na chodenie bude mely velky playboy 😀

a este som chcela kupila som tedazas poporade s dr dne som bola dat len predpisat a vybrat mliecko tak mi povedala ze mam si radsej teda kupit tu odsavacku na vysavac tak som ju aj kupila ale ani za toho ancikrista netusim jak sa stym naraba 😅 raz sme mali ale som ju vyhodila a to bola uplne ina ! 😒

miskachrumka
autor
16. dec 2009

a inac nepotesim asi ani zuzku ale ten krem na zacal pomahat na zacitku ale teraz už vobec tak som mala stastie v lekarni bola jedna mamicka podotikam bola to predavajuca a cakala druhe babo ze ona ma tiez synceka a ze tiez do roka a pol a potom sa to same upravilo mali snim taky isty problem zo vsetkeho sa vyhadzal vkuse mal nieco na lickach a ze tiez vyskusali vsetko mozne a napokon im pomohol dermalny krem Lipobase !tak so ho hned aj zobrala tak uvidime co dalej ak už ani toto nepomoze tak už fakt netusimmmmmmmm ☹

miskachrumka
autor
16. dec 2009

http://www.docsimon.sk/tovar/lipobase-krem-100-g toto je on mali ste ho už niektora? 😒

miskachrumka
autor
16. dec 2009

je tu niekto 😕

kristinka4m
16. dec 2009

Jasne ze je ja ti nestacim? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😝 😔

miskachrumka
autor
16. dec 2009

kika nevies ako sa pouziva ta odsavacka hlienov na vysavac idem este skusit kuknut na google 😒

miskachrumka
autor
16. dec 2009

kika 🙂 stacisssssssssssss

kristinka4m
16. dec 2009

No s tou odsavackou ti neporadim ja nemam ziadnu no Daniel este taky sopel nemal skus nieco najst a ked zistis tak daj vediet bo ja mam v plane kupit ties na vysavac len neviem ako to bude ked sa tak strasne boji toho zvuku ☹

vedvies
16. dec 2009

ahojte,
miska, ja mam taku, ktoru nasadis na hadicu vysavaca - vykon som vzdy dala na najslabci, potom prilozis pipetku k nosteku a vysajes. Malo by sa to robit po sediacky. Ja som dcerke vysavala nostek casto a nemozem na to povedat ani pol slova. Je to uzasny pomocnik. No a ak ma zapchany nostek, tak najprv daj nejaku morsku vodu alebo nasivin 0,01

mala sa najprv branila a plakala, ale po niekolkych razoch a cim bola starsia, tak si to prikladala k nosu sama

miskachrumka
autor
16. dec 2009

ja som si nikdy mozno som fakt sibnuta ale nikdy by ma nenapadlo ze odsavacka na vysavac sa naozaj vklada do tribicu normalneho vysavaca som teraz v soku 😕 🤐 ale vazne .....................tak to sme potom mali elektricku jednoducho takuto vec som este nevidela 😅

vedvies dakuje ale nic otom neviem az doteraz 😀
už som to pochopila!konecneeeeeeeeee 😀

no ja som zvedava co bude robit maly aj ked tych splov tam nema vela le stale chrci tak ich musi mat nikde nie?tak nam to hadam vytaha ci???????
no som zvedava boze moj!

a inac už dnes mame poslednu davku solmucolu tak dufam ze sa nam to pocas tych soplov este nevrati 😖

miskachrumka
autor
16. dec 2009

baby poto napisem ako reagoval maly! 😨
sama som velmi zvedava lebo jemu sa paci zvuk vysavaca a kika mas parvdu dr ich najviac odporucaju tieto na vysavac bohvie preco??????!

kristinka4m
16. dec 2009

No asi su najlepsie 🙂 a v podstate bez prace a co porabate?

miskachrumka
autor
16. dec 2009

maly este buva kedze bol unaveny lebo doobeda sme behalikade tade tak nespal tak dospava!

a vy?a idem si dat zdravotnu! 😉 pod si dat somnou 😀

kristinka4m
16. dec 2009

No my sme hore a uz som bola na zdravotnej 😉

ockovelasky
16. dec 2009

baby, ja mám odsávačku takú normálnu, a sme spokojní.. ale aj tá na vysávač je dobrá.. 😀