Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

leca
13. jan 2010

Ahojte babenky, akosi som cez vikendik a ani po veceroch nestihala. No tak miska, ja davam malemu susienky HAMI Safari a piskotky HERO Baby - prebioticum - to su tie velke piskotky su dobre a same sa rozpustaju. Davam mu ich pomrvene do jogurtu alebo presnidavky. Ale inak mu davam aj tie kukuricne chrumky. Vseko ma rada a zacina byt taky, ze s muzickom ked nieco jeme, musi aj on nieco papkat.

ockovelasky
13. jan 2010

Ahojte.. Tak môj drobec si akosi zaumienil, že v noci spinkať nebude, že sa chce hrať, pretáčať na bruško, pišťať a tak.. 🙄 🙄 🙄 jediná finta je, keď mu úplne zhasneme svetlo, vtedy sa ukľudní a spí.. ani cez deň už nechce toľko spinkať, doobedu až od desiatej do takej pol dvanástej až dvanástej a potom až o štvrtej po kašičke.. Cez deň mi to až tak nevadí, ale v noci sa bojím, aby sa nepridusil, alebo nevyšiel z postieľky.. 😕 😕

Dnes sme boli druhýkrát očkovaní, tak je taký ubolený a spinká teraz.. O niekoľko dní už chcem vyskúšať nejaké piškotky, kúpila som mu zvieratka safari, sunárku, aj slatinské.. Ale neviem ako to znesie s ovocím, lebo doteraz ovocie vrackal..

Je tu niekto?????? 😀 😀 😀

ockovelasky
13. jan 2010

Hmmm... Kto by tu už jedol... 😠 😠 😠 baby, fakt to zanedbávame, a ja teraz akurát môžem, ale asi vy nie.. 😀

leca
13. jan 2010

ockovelasky,tak hadam dobre zvladnete noc, co je pred Vami, ked ste po ockovani. Nas prezil druhe ockovanie so zvysenou teplotou a tiez spal viac, ako zvykol.

Tak to velmi dobre poznam, ked drobec nie a nie spinkat.Stale zaspava so mnou na prsku a inak ked bol mensi, rad sa pretacal a teraz, ked sa vie posadit a liezt, tak by sa velmi rad premiestnoval, kym zaspi. V postielke nie a nie sam zaspat, takze sa musim s nim vytrapit kym zaspi. Ale inak mame zlatucke babo, az na to, kym zaspi, ten mi da zabrat. A chce len mna.

miskachrumka
autor
13. jan 2010

no ahojte ze sa tu vobec ukazete!

je tu teraz niekto?

miskachrumka
autor
13. jan 2010

kika veru zanedbavame ale nejak asi nemame cas !
aj ked su aj lepsie aj horsie dni!

som rad ze dobre buvate zato mi nebuvame dobre už dlhsi cas! ☹
maly sa dopolnoci casto budi niekedy aj do tretej sa nevie poriadne ulozit!

ale co už mam robit!

leca
13. jan 2010

miska a nie su v tom zubky, nie je preto taky? Nas sa budil ked mu sli zubky.

miskachrumka
autor
13. jan 2010

inac co sa tika tych piskot ja som zas objednala slatinske piskoty pridu nabuduci tyzden! 😉
malemu velmi chutia a pritom niesu ani velmi sladke!

vcera sme sa po dvoch rokoch zbavili macky no zbavili ako zbavili keby necikala kade tade tak by som si ju nechala este ale kedze to už bolo nezvladnutelne tak som poprosila mojho otca nech ju da do skatuli a odvlecie niekam dal ju k domu kde byvala kedisi moja neboha starka je to na takych riadnych lazoch ssu tam 4 domy v tom nasom už rok nikto nebyva chudiatko tak mi jej bolo luto osm preplakal cely vecer !zrazu sa mala dobre a z nicoho nic z dna na den zostal vonku v zime a hladna! ☹dufam ze nezamrzne alebo nezdochne by som to dost tazko brala vkuse nanu myslim pre nas to nebola len hocijaka macka ale dufam ze prezije lepsie kao som ju chcela dat hned utratit kedze bola od malinka unas doma zaockovana a nevie si ani chytit mys aj ked vela ludi hovori ze macka prezije ze sa nauci!

je mi jej luto chudatko!dufam ze sa jej nic nestane! 😔

miskachrumka
autor
13. jan 2010

teraz mu vysiel 9 zubok a kukala som nevidno ze by mu isiel dalsi! 😒

tak neviem ,neviem preco poriadne nebuva vcera nespal skro cely den tak dnes rano som mu dala fenistil tak trosku pobuval!

leca
13. jan 2010

Miska, blahozelam k 9temu zubku.....my mame len dva spodne....tak mozno ze sa mu nalievaju dasienka, nie je preto taky?
Alebo proste ma len take zle dni, ci?
A kde si objednavala piskotky?

miskachrumka
autor
13. jan 2010

mam ti poslat link!
su podla mna najlepsie! 😉

miskachrumka
autor
13. jan 2010
miskachrumka
autor
13. jan 2010

a inac dakujeme za blahozelanie! 😉
idem ja teda buvat papa a dufam ze zajtra sa tu stretneme vsetky! 🙂

miskachrumka
autor
14. jan 2010

dobre ranko
je tu niekto?

miskachrumka
autor
14. jan 2010

elenka dnes mate** pol rocka tak blahozelam*** 🙂

ockovelasky
14. jan 2010

Dobre ránko... 🙄 🙄 Tak my teplotujeme, nič nevládze ten môj drobček.. ☹ ☹

Miška, včera som kúpila slatinské piškotky v Hyperke..

Ináč, chúďa mača, keď bola zvyknutá na vnútrajšok, bude sa jej ťažko zvykať vonku, ale snáď jej niekto niečo prihodí, možno aj mliečko ohreje..

Blahoželám k zúbku a ďakujem k blahoželaniu..

Baby, doki mu včera pozrela do pusinky a idú mu štyri zúbky naraz... auuuuuu.. to musí riadne bolieť..

miskachrumka
autor
14. jan 2010

elenka no ahoj !

v hypernove?no super tak dufam ze ich budu mat aj unas!

no silne pochybujem zejej da niekto zrat a duplom nie ohriat mlieko 😕
ja by som ju chodila krmit ale uz sa vidim ze mi jej bude tak strasne luto ze ju zoberem naspat! 😔

a 4 zubky no chudatko male a kolko mate teplotu? ☹

miskachrumka
autor
14. jan 2010

dufam ze vam tie horucky nebudu dlho trvat drzim palceky nech vam to rychlo ujde!

ockovelasky
14. jan 2010

tak myslím, že teplotky má aj preto, lebo mu idú zúbky a je oslabená imunita a k tomu to hnusné očkovanie.. ráno mal 38,5, tak som mu dala čapík viburcolu a o deviatej už spinkal.. akurát sa budí drobec..

Ako to zvládaš teraz sama?

Leca, noc sme prežili lepšie ako minulé, bol hore len asi dvakrát, stále by sa prevracal na bruško, ale dala som mu dudel a akosi sa upokojil, o piatej ráno vypil mliečko a spinkal do 7.15..

leca
14. jan 2010

Ahojte babenky.

Miska, dik za link na piskotky a maciatko je daleko od Vas?Chudatkko, ked je tam teraz sama.

Ockovelasky, snad teptota klesne po capiku, a davala si mu ozaj po ockovani aj studeny obklad na miesto, kde ho ockovali? Ja som dala malemu paralenovy cipok, tak ako mi doporucila doki, a potom teplota klesla.Kedze bol vycerpany z predchadzajuceho dna, tak Ti spinkal lepsie.Och a chudatko malicke, ked mu idu 4 zubky, to si uzijete.

ockovelasky
14. jan 2010

Leca, áno, dávam mu aj obklady, lebo to miesto vpichu má teplé a aj ho to bolí, keď sa ho tam dotknem, tak až ho napne ako luk.. ☹ ☹ ☹ Už ho aj prehnalo pred chvíľou, akurát je trošku na deke, ale dlho to nevydrží dnes.. Koľko zúbkov má už Matúško?

leca
14. jan 2010

tak Matusko ma len spodne dva zubky (tie ma od 8 mesiacov s odstupom 2 tyzdnov) a ostatne zubky nie a nie vykuknut.... 🙂

Blahozelam Patkovi k jeho polrocku.

ockovelasky
14. jan 2010

ďakujeme.. 😀 😀

dnes ale hrozne teplotujeme, na obed som mu namerala 38,7, volám aj doki, ale stále je na obede, tak uvidím, podľa mňa mu už homeo nezaberú a budem musieť dať čapík paralenu.. ☹ ☹ ☹

leca
14. jan 2010

drzim palceky, aby Patkovi klesla cim skor teplota. Maly mal teplotu tiez 38,5 a pomohol mu paralenovy cipok.

kristinka4m
14. jan 2010

Ahojte. Tak drzim palceky az sa Patkovi polepsi dufam ze nic vazne. No Miska uz sme na tom rovnako aj moj chlap dnes odisiel na neurcito ☹ za pracou. Danielko sa hrajka v postielke dufam ze cochvilka zalomí, ja mam upratane, navarene, ale iba pre drobca ja som sa rozhodla drzat dietu ked namam MM doma tomu musim furt cosi vyvarat 😠 a potom to takto vyzera 😅 . Takze konecne mam cas aspon zopar fotiek pridam 😉

ockovelasky
14. jan 2010

ahojte.. asi tu nebudete a ja tiež len na skok.. to bol ale deň.. 🙄 🙄 🙄 drobcovi nezabrali ani čapíky, až sirupček Panadolu zastavil stúpanie teploty a pomaly ju znižoval, teraz pri umývaní už mal len 37,6.. ale nôžky ma dosť bolestivé a miesta vpichu stále červené a tvrdé.. ☹ ☹ pritom prvé očkovanie prežil bez problémov, myslela som, že toto je také isté..

Miška, Kristínka, tak vám nezávidím, že ste samé, aj keď môj mm chodí domov tiež neskoro, dnes ani neviem asi o polnoci, tak som na malého tiež sama.. ☹ ale čo, nejako zvládneme..

Kristínka, akú diétku chceš držať?

kristinka4m
14. jan 2010

No ved to ze nam nic ine neostava ☹ A dieta to ani nieje len ked som sama doma tak tolko nejem a hlavne nejest po 17h a trochu viac sa hybat snad to zaberie 😉

ockovelasky
14. jan 2010

Tak toto u mňa nezaberie, ja mám brutálne pomalý metabolizmus, to by chcelo veľa pohybu a nejaký recept na naštartovanie metabolizmu - teda myslím nejaký presne zostavený pre mňa, ale to nemám šajn, kde by som zohnala.. 😕

kristinka4m
14. jan 2010

Ale ak vies o najakej co isto zaberie tak sup sem s nou 😀

miskachrumka
autor
15. jan 2010

ahojte
tak nasa cicka zamrzla 😢 😢 😢 😢 😔 ☹ tak som sa vyplakala! 😢
boze som ale krava tupa ze som ju dala von!
som sa dala nahovorit od vsetkych ze bude dobre zvikne si a bla bla bla jaj by som sa nakopala do riti chudatko nase boze moj 😢