Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
16. feb 2010

no nejak ich mam do vsetkych svetovych stran 😀 😀 tak pisem somariny ale viem ze je to nutriton ale som sa pomylila!prepacte mi ☹

a ja som objednala malemu tu od 9-do 36 ale nevidno ze by bola velika ze by sa vnej isiel utpit to nechcem ja som tiez chcela najprv ze do 18kg ale maly ma už teraz 12kg a za 2mes bude mat 14kg a tak si neoplati aj ke dviem ze ked zacne chodit už nebude tolko prberat ale predsa ved uvidime kazdo padne ju mozem psolat do 5 dni naspat! 😉

kuspitka
16. feb 2010

smile v postielke je.
na vecer mi mlieko nestaci.tak jej davam raz umele.ale aj ,ked sme nedavali aj tak grckala

miskachrumka
autor
16. feb 2010

tak ked ti chce flasku tak kuspitka odsavaj aj a zahustuj aj ten nutrilon!aby sa jej tak neodgrckavalo a nebude plakavat!

a ako zahustit mleiko v ciciku ked dieta nechce falsu tak to vobec netusim ba viem jest veeeeeeeeeela zahustenych polievok! 😉

kuspitka
16. feb 2010

ozaj od kedy babo moze byt klokanke ,ked hlavku ete nedrzi.

miskachrumka
autor
16. feb 2010

tak zas nie uplne ze bue mat velmi hore hlavku daj jej pod madrac nejaky stredne velky vankus pod hlavku aj nas sa trosku zosuchoval ale si zvykol!

smily
16. feb 2010

ved v pohode, miska ja si len srandu robim .)

neboj az tak rychlo ti uz priberat nebude 🙂 ak ho nebudes teda prekrmovat....nam konecne vyliezli tie predne zubky, tak asi preto soplila...
saska zajtra ide do hviezdarne so skolkou, autobusom, velky vylet...do PE ale sa tak troska bojim po tom kolko havarii s autobusmi bolo v poslednom case....

kristinka4m
16. feb 2010

No dievcence Daniel je hore a strasne ziarli ze sa mu nevenujem tak vas opustam ak by sme nahodou dnes zaspali tak som tu. Aj ked uz spime iba raz za den 2hod. a dnes chrapal do 9:40 takze neviem ci este nejaky spanok bude Tak Ahojte

smily
16. feb 2010

najskor od 3mes. tusim

miskachrumka
autor
16. feb 2010

kikus kukni na slnieckovo ja som tam objednala maju tam jednu zelenu a jednu odu nevedela som sa rozhodnut ale napokon som vybrala modru! 😉

smily
16. feb 2010

Fiha kristinka, uz len raz?? moja este stale 2x, niekedy aj 3krat...

miskachrumka
autor
16. feb 2010

smily prekrmovat nie lebo je strasne tazky ale ke dmu chuti tak mu sradostou pridam! 😉

a viem ze nebude tak priberat teraz pribera už od 9mes tak okolo 1000-az 1200g za 2 mes takze tycg 600-700g za mesiac co je optimalne si myslim!

a mi cakame na stolicku stale sa neukazala 😠

miskachrumka
autor
16. feb 2010

kika iba raz?
ako mi ked sme niekde poobede tak tiez poobede nebuva ale ked som cely den doma tak spi aj doobeda aj poobede!

smily
16. feb 2010

arinka taha uz vyse hodiny... musim ju zobudit...

miskachrumka
autor
16. feb 2010

inac maly mi asi mesiac už vobec nevie zaspat v kociku absolutne nula bodov vobec tam nechce spat 😒

miskachrumka
autor
16. feb 2010

davidko tiez buva od pol desiatej! 😉 takze hodinku zachvilku!

smily
16. feb 2010

tak uz je hore...
opustam vas
potom niekedy poobede ked zaspi
ahojte

miskachrumka
autor
16. feb 2010

idem dopit kafe a pridem dufam ze tu niekto bude!

miskachrumka
autor
16. feb 2010

no idem aj ja papa tak vecer asi!
pekny den

miskachrumka
autor
16. feb 2010

inac aj andrea tu dlhooooooooooo nebola asi ma teraz vela prace

miskachrumka
autor
16. feb 2010

a kika ked tu budes tak mi napis na pokec ahojteeeeeeeeeee 😉

kristinka4m
16. feb 2010

Ahojte No bohuzial zvolil si to sam ja ho aj dam do postielky,ale nezaspi len sa chvilku pohra a potom zacne plakat ale najhorsie na tom je ze chodi spavat az o 21 skor ani za prd. Cize vcera od 12 do 21 bol hore aj som ho davala o 20, ale kde on musi s nami kukat Panelak 😀 spusti vresky a koniec 😠
Ja neviem kde som spravila chybu taky krasny rezim sme mali vytvoreni a teraz toto no mozno ho nedostatocne unavym ☹

ockovelasky
17. feb 2010

Ahojte.. Konečne som vás dočítala..

Miška, aj ja chcem Paťkovi také odrážadlo a chodítko v jednom, ale ako tak čítam Katku, dúfam, že Paťka zaujme a splní svoj účel.. 😉 Veľmi zlatučké si to našla.. 😀

Kika, to ti malý potom vydrží, keď spinká len raz počas dňa? Paťko je síce mladší, ako vaši drobci, spinká ešte trikrát cez deň.. 🙂

Ináč, už druhý deň som na theraflu, tak dúfam, že mi to skoro prejde.. 😉

miskachrumka
autor
17. feb 2010

dobre ranko

tak mi sme mali dnesnu noc nejaku nepodarenu! 😒
neviem preco..........

vcera sme sa zdrziaval pri chorych ludoch ale verim ze Davidko nepodlahne!

miskachrumka
autor
17. feb 2010

elenka aj mne sa to velmi zapacilo a hned som mu to objednala ale bohuzial mi prisiel email ze to choditko nemaju na sklade aniu dodavatela ze je predane! ☹

takze pride zajtra len autosedacka!

starsne to bolo pekne ked už nie ako choditko tak aspon ako auticko na vozenie! 🙂

hladala som este nieco podobne na inej stranke ale nenasla som !

miskachrumka
autor
17. feb 2010

inac som nervozna ako pes vcera nam tatik volal ze dnes by mali ist domov ale ani nepovedal ze kedy ci rano ci poobede ci kedy.............vecer mal dat vediet nedal! 😠 asi nas chce prekvapit!!!!!!!!!!!!!!!!

ale ma smolu lebo nema ziadne kluce ani od vchodu ani od bytu!

tak neviem co spekuluje!
teraz ani neviem ci isili alebo este pracuje alebo co ...............ma porazi 😔

idem spravit kafe mech ma to ukludni!

miskachrumka
autor
17. feb 2010

a zas vediem monolog 😖

zas tu nikto nieje ked som tu ja a mam trosku casu!

ockovelasky
17. feb 2010

Ahoj Miška.. chicco také chodítko a odrážadlo nemá? musím vygoogliť..
Prečo ste mali nepodarenú noc? Davidko ti teplotuje, alebo? Takže tatko sa vám už vracia domov, to je super, nie? Aj keď, aj ja by som bola nervozna, keby som nevedela, že čo a kedy.. 😉

miskachrumka
autor
17. feb 2010

ja už chicco nechcem nic mali sme sutosedacku nespokojna som maly ma stan no strasne .......... 😠 a aj vela hraciek od chicco a kazda je na prd naslubuju na krabici hory doli a napokon to nieje pravda a vydrzia rovnako ako ostatne o znacke chicco nechcem ani pocut!

ale inu znacku by som tiez kukla! 😉

miskachrumka
autor
17. feb 2010

neviem idem spravit kafco das si? 😀

miskachrumka
autor
17. feb 2010

inac ja verim ze s aozvu emailom ze im to pride kym maly bude mat rok!
😉
dufam ze to stihnu povedali ze sa pokusia a ze mi napisu email!