Používame cookies. Viac informácií tu. OK
hrehusa
18. sep 2019

@milka2345 zavolaj si tam povedz im čo je vo veci a informuj sa, aj oni sú len ľudia 🙂

janka2501
18. sep 2019

ved si vybav splatkovy kalendar, ja som tak riesila nedoplatok v spp, a bez problemov mi dali splatkovy kalendar, mimo klasickej mesacnej uhrady

rucka77
18. sep 2019

@milka2345 tiež by som išla do splátkového kalendáru alebo zavolaj a povedz, že to uhradíš o mesiac

milka2345
autor
18. sep 2019

Zaciatkom mesiaca to v pohode uhradime, len tento mesiac bolo viav vydavkoc, este muz bol na pn mensi prijem.. A pravdupovediac ani sme to necakali vzdy sme mali preplatky a zrazu toto.

milka2345
autor
18. sep 2019

Len mna zaujimalo, ze davaju viacdnovu lehotu aj na poslanie upomienky a jej zaplatenie, alebo posmu hned po splatnosti a daju na to 7dni

veronikaszabova
18. sep 2019

@milka2345 ak mas v plane zaciatkom oktobra zaplatit, tak neries. Nepride ti ani upomienka dovtedy.
Ak sa bojis, zavolaj na infolinku a informuj sa.

mondolina
18. sep 2019

Môžu odpojiť elektrinu a budete platiť aj za znovu pripojenie.

masenkamedvedova
18. sep 2019

Splátkový dajú len ak ste uhrádzali zálohy nacas. A upomienku posielaju so 14 dnovou splatnosťou.

sendy1977
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sendy1977
18. sep 2019

@mondolina už to tak nie je, odkedy maju aj oni konkurenciu. My platíme za dom kde nebývame 3 krát do roka. Zabudli sme zaplatiť a neodpojili nás, najprv nám poslali SMS.

marsmykkok
18. sep 2019

@mondolina aby ju odpojili musí ti prísť výzva doporučene. cca 7-14 dní po splatnosti pošlú, (kedže čakajú či si neuhradila posledný deň a kým to nabehne na účet, nepošlú nič hned 21.9) potom kým to príde poštou a určite budeš mať nejaký týždeň-dva na zaplatenie, teda stíhaš v pohode ak to uhradíte hned začiatkom mesiaca.

drobcek26l
18. sep 2019

Elektrina tam upomienky posielajú smskou okolo 8 dňa v mesiaci
Voda až v polovici mesiaca a splatnosť do konca mesiaca. Takže ak zaplatíš prvý týždeň všetko stíhaš aj bez upomienky si myslím

wikisara
19. sep 2019

Podľa mňa sa u nich dá isto vybaviť splátkový kalendár. Treba si tam len zavolať, možno by ti vedeli aj ten dátum len posunúť, len aby to tam mali niekde poznačené

Tu začni písať odpoveď...

Odošli