Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Uprednostňujete dobierku či platbu vopred na účet?

denisulik
7. feb 2013

ked predavate veci alebo to je jedno co,čo skôr uprednostníte dobierku alebo na účet peniaze? sem s vasimi typmi.

bodka13
7. feb 2013

nevieš ako máš predávať? 😉 ...mne osobne sa osvedčilo najskôr peniaze na účet a hneď pošlem tovar - nemám s tým problém ani keď som kupujúcou ja ....nie som ochotná platiť za neprevzaté dobierky 😒 😉

nikuska265
7. feb 2013

vždy len buď osobný odber,alebo - a to samozrejme väčšinou - posielam po prevode na účet. s dobierkou mám zlé skúsenosti, - predám na dobierku,len ak je to registrovaný človek, s ktorým som aspoň ako tak v kontakte, že o nej niečo viem. ja tiež veľa veľa vecí kupujem a tiež platím vopred na účet, aj poštovné je predsa tak lacnejšie, na dobierku je to drahšie a nemienim platiť ja poštovné- a neprevezmú to potom. hneď ako mi nabehnú peniaze, dám info, pošlem balík, napíšem kupujúcemu a len čakám na spätné info o dorazení zásielky (a posielam obyčajne- na vlastné riziko kupujúceho,alebo doporučene)

carmella
7. feb 2013

aj ja som za ked sa poslu peniazky na ucet .. posielam aj na dobierku ale len ked baby Maju kladne hodnotenia

ela2710
7. feb 2013

posielam len po prevode na ucet, na dobierku poslem len ak kupujucu poznam, pri dobierkach sa ti moze balicek vratit a budes musiet zas doplacat postovne...

salma22
7. feb 2013

ja vacsinou len kupujem 😀 a posielam peniazky najprv na ucet + podam info o poslani aby si to vedeli predavajuce kontrolovat a az potom dojdu balicky....zatial nebol problem....

katka1981
7. feb 2013

peniaze na ucet, nehrozi ze ti tovar neprevezme a neprides tym padom o postovne (nastastie mne sa to este nestalo), peniaze mas skor, cize mozes nimi skor disponovat, a nemusis vypisovat sek, co mna nebavi.

inffinity
7. feb 2013

posílám balíček po připsání penez na účet, na dobírku posílám jen velmi vyjímečně a to když už tak jen registrovaným uživatelům s hodnocením. 🙂

lulu1205
7. júl 2016

Chcem sa opytat kupujem kočiar z Čiech a predavajuca nechce zaslať kočiar na dobierku ako to riešit

Tu začni písať odpoveď...

Odošli