Úrad práce v čase koronavírusu

cicamica158
14. máj 2020

Ahojte neviete niekto ako je to s hlásením sa na Úrade práce v tejto momentálnej situácii? Mala som ísť včera a aj som sa pokúšala dovolať a aj som písala sprostredkovateľke čo má ma na starosti a dotera mi neodpísala ... tak neviem čo si mám myslieť ... a k tomu mám posledné 3 týždne absolventskú prax ... :( a potom uvidim ... ale už ma prijali na 4 vysoké školy (UMB, UKF,SPU a TUZVO - to je poistka!) a ešte čakám z ďalšich dvoch (UK a STU).
Dúfam že ma nevyradili pre nespoluprácu, keďže pravidelne posielam aj cez mail žiadosti a tak. Ďakujem za odpoveď.

jaskolka
14. máj 2020

Momentálne sa nikam nechodí hlásiť,mne v marci povedali, že oni budu kontaktovať, mailom a telefonicky, čiže ani žiadosti, nič, sa nenosí, ani oni neposielaju nejaké ponuky. Sestra robí priamo na Upsvar, aj ona mi potvrdila, že nikto sa im nechodí hlásiť. Ale zrejme už to nebude dlho trvať, oni od budúceho pondelka začínajú už s riadnym postupom

cicamica158
autor
14. máj 2020

@jaskolka ďakujem

fokuska
14. máj 2020

@cicamica158 https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/upsvar-a-kontakt-s-nezamestnanymi/
Ved pred tyzdnom ti tu odpovedali ;) naco zas nova duplicitna tema?

annlia
14. máj 2020

@cicamica158 Ahoj, ak myslíš podpisovanie na úrade prace tak je dočasne pozastavené

veronikaszabova
14. máj 2020

@fokuska potrebovala sa zasa uistit 🙂

cicamica158
autor
14. máj 2020

@veronikaszabova áno lebo nechcem byť zbytočne vyradená keď si aktívne hľadám prácu a ešte k tomu mám aj absolventskú prax.

fokuska
14. máj 2020

@veronikaszabova
@cicamica158
Tak stacilo napisat do povodnej diskusie, ze ci sa za tyzden nieco zmenilo. Ved to je pokracovanie povodnej temy, nie nova.

cicamica158
autor
14. máj 2020

@fokuska hej len som ju nevedela nájsť ale tak fakt som si to chcela overiť a ani mi ta čo má ma na starosti neodpisuje a ani nedvíha a to jej volam každý deň a aj maily posielam

zuzanka.zuzu
14. máj 2020

@cicamica158 ani sa nečudujem, že ti neberie a neodpisuje, uber z plynu, dievča 🙂

cicamica158
autor
14. máj 2020

@zuzanka.zuzu myslíš???