Určenie pohlavia podľa krúženia alebo kývania prsteňa

era.peace
12. apr 2008

Trochu carovania. Urcite ste uz poculi o vesteni z prstena, ci to bude chlapec alebo dievca. Ja som pocula, ze vraj ked kruzi, bude dievca a ked sa kyve, bude chlapec. Staci si ho vraj len zavesit nad brucho alebo nad dlan. Lenze ak co ak zena caka dvojcata chlapec, dievca. Co jej potom prsten ukaze? Poznate este nejake zabavne a neskodne magicke sposoby, ako sa da uhadnut pohlavie? Dakujem.

anksunamonka
17. okt 2016

@evittam ja sa snazim otehotniet uz 8.rok.... takmer 6 rokov s exmanzelom a 2 a pol roka s terajsim priatelom. Stale nic... pozeram ze mas 2 deticky. Musi byt super byt mamou 2 pokladom. A velmi si prajem byt aj ja. No kym sa tak stane, chcem a potrebujem verit... to je jediny dovod preco sme sa vcera blaznili s obruckou 🙂 aspon malinka nadej pre mna i ked mozno je to fakt len blbost... PEACE 😀

evittam
18. okt 2016

@anksunamonka Ja ti prajem aby si bola čím skôr maminou. Áno je super byť maminou. 🙂 Ale naozaj toto sú len "babské volovinky" - bohužiaľ. 😉 A fakt len na "zabitie nudy". A už to aj nejak riešite - myslím s lekármi, či sa len stále snažíte a čakáte? Lebo 6 rokov a 2,5 roka je dosť.... A "blázniť sa s obrúčkou" ti otehotnieť nepomôže.

anksunamonka
18. okt 2016

@evittam áno, viem že sú to len babské volovinky... ale nejak som sa aspoň na chvíľku potešila, že keďže nám s priateľom vyšlo to isté, tak som dostala nádej....
s ex sme to riešili len po fázu, že sme išli do centra a spravili nám vstupné vyšetrenia k IVF, ale k nemu sme sa už nejak nedostali. chceli sme to riešiť o rok ale za ten rok sme sa rozišli.... teraz mám nového priateľa a hoci on už má syna z predošlého manželstva, veľmi by si prial mať aj so mnou dieťatko a žiť súdržne s rodinkou, spoločne... no a že ja si želám dieťatko tak to nemusím spomínať 🙂 momentálne chodím na hormonálny profil. sledujú mi USGčkom a krvnými odbermi hormony a či vôbec ovulujem. no ale ja dopredu viem, aký bude výsledok - ... takže budúci rok chcem ísť znovu do centra a už sa pustiť do IVF. lebo to je asi moja jediná šanca pri PCO.... takže tak to je. asi tá moja cesta k malinkému bude veľmi náročná..ale ja chcem ísť do toho.... priateľ má už 43 rokov, ja 32... takže niet na čo čakať už.....

evittam
18. okt 2016

@anksunamonka Tak ti držím prsty nech vám to vyjde. 😉

lilli202
29. jan 2018

@enusamt ah9j tebe višlo?

enusamt
29. jan 2018

@lilli202 ahoj.. kdeze 😀 az do porodu sa kamoska so mnou hadala,ze isto to bude dievcatko, napriek tomu,ze doktor potvrdil chlapca... aj oco vravel,ze chlapec, dokaze to "vycitit".. a chlapi mali pravdu 😀 ale ja som extra pripad,inak to kamoske u ostatnych vyslo 🙂

lilli202
29. jan 2018

@enusamt a nevies nahodou ako to je ked ja som cakala dvojky lenze jedno sa my strebalo maly ma uz 5rokov
Ci sa to počíta?

enusamt
29. jan 2018

@lilli202 co pocita? Skus konkretizovat, aby som pochopila 🙂

lilli202
29. jan 2018

@enusamt pred 5rokmi som.čakala dvojicky pomocou ivf lenže jedno sa my prestalo vivijat 😦😦a robila som.si toto s prstenom a vyšlo my ze chlspec dievča chlapec.

enusamt
29. jan 2018

@lilli202 aha.. už chápem... pýtaš sa konkrétne na to, či to chlapec, dievča sa týka dvojičiek? to ja vôbec neporadím.. skusim sa spýtať kamarátky, čo to ovláda a možno vysvetlí 🙂
alebo skús ísť na to tak, že spýtaj sa za koľko sa to dievča má narodiť.. či to bude tvoje druhé dieťa...

ale zas na druhej strane, treba to brať s nadhľadom... len pre zaujímavosť na porovnanie 🙂

ereska
15. jan 2019

Ahojte mne to podľa toho čínskeho vychádza chlapec aj podľa tých dátumov a podľa obrúčky tiež len všade tu píšete že pri chlapcovi sa má kyvat ale ja som to našla opačne pri chlapcovi krúžiť atak mi to aj vychadza tu som to nasla tak uvidíme ako to pôjde zatiaľ sme v 10 TT neskôr skúsim tu sódu a uvidíme či zasumi. https://najmama.aktuality.sk/clanok/259729/9-ba...

bejkidielko
3. jan 2022

@honzulka tak co to nakoniec bolo? 🙂

ailiba
3. jan 2022

@era.peace mne to nevyšlo. Podľa kruzenia dievčatko, ale je to chlapec🤷‍♀️. Ono v podstate dominantné dievča to môže vyhodnotiť ako chlapca a naopak. To hľadanie pohlavia je veľmi neisté.

huginko
3. jan 2022

@era.peace hlúposť... Kamoska takto určila druhej kamoške pohlavie, vraj prsteň ešte nikdy nesklamal... 😬Namiesto chlapca ma dievča... 🙊

bejkidielko
4. jan 2022

@rezicka ahoj. Mne krúži nad bruchom stale. Mi ukazuje ch. Ch d a muzovi tiez. Ale 3d potvrdil chlapceka takze? 🙂 co. Myslis