Pohlavie podľa kývadla

22. jan 2024

Ahojte tehuľky, otazka len pre tehotné🙈, vysla vam v tehotenstve predpoveď pohlavia podľa prsteňa a šnúrky/vlasu nad brúškom? Malo by to byť tak, ze ak sa vam točí bude to dievča a ak sa kýve hore dole, tak chlapček. Takmer každému to vyslo, tak len zisťujem čo je na tom pravdy🙃 (áno viem, naistejsí sposob je odber krvi a utz v 20tt, toto mi písať nemusíte🙏🏻🙃)

060106
22. jan 2024

Ahoj mne to z prsteňom robila moja babka ked som bola 2x tehotna a vyšlo jej ze budem mat dievca a to dievčatko aj mam 🥰 teraz so 3x tehotna a este som to neskúšala😁

paciko9
22. jan 2024

Mne toto robila kamoska, ked som bola tehotna. Mne vyslo,ze dievca aj je. Ale na nej to dajak nefungovalo podla kyvadla chlapec podla ultrazvuku dievca.

januska12323
22. jan 2024

Máš to 50:50.

mimi3008
22. jan 2024

🙈🙉🙊

vanilkovazmrzka
22. jan 2024

Je to uplne to iste, ako ked si hodis mincu.

cookie29
22. jan 2024

mas jednu sancu z dvoch, cize je dost velka sanca, ze sa niekto trafi 🙂 a vacsinou ti ktori sa trafili, budu tvrdit, ze im to vyslo a ti ostatni na to uz ani nepomyslia. Ale ved sranda musi byt

konikkon
22. jan 2024

Pohlavie neurčuje kyvadlo ale mužská spermia

lenuliatkotn
24. jan 2024

Mne to skúšala svokra 😁 vyšiel chlapec aj sa narodil chlapec ale ja moc týmto veciam neverím 😁

polodrahokam
25. jan 2024

PRI Chlapcovi sa točí do kruhu a pri dievčatku kmitá zo stranyny stranu alebo naopak, či...?

lenuliatkotn
25. jan 2024

@polodrahokam točí sa pri chlapcovi

polodrahokam
25. jan 2024

@lenuliatkotn Ďakujem

lulu1812
25. jan 2024

Mne to vyslo aj podla cinskeho kalendara sedi😂😂

060106
25. jan 2024

@polodrahokam ja to poznám opačne ze ked sa toci do kruhu je dievca a ked kmitá hore dole tak chlapec a tak mi to vyšlo pri dcérke ze sa to točilo do kruhu

svokrinjazykmonika
25. jan 2024

Na toto som úplne zabudla, škoda že ma to nenapadlo keď som čakala malú 🤭 samozrejme by som skúsila. Pamätám ako to robila moja babka s maminou niekomu

keira13
12. feb 2024

Hah skusala som a nevyslo mi vobec dobre pohlavie
Ale na ine veci mi to zasa sadlo … ved ty sa pytas ci je to dievca ano alebo nie a podla toho sa ti hybe kyvadlo 😀😃 a nie ze baba chalan ako kmita ak je ano je koliesko ak nie ide hore do stran 🙂))

slovakboy
12. feb 2024

Kyvadlo sa rozkýve podľa kmitania ruky. Keď pozeráš na prsteň zavesený na šnúrke, tak ruka začne vykonávať samovoľný pohyb podľa toho, čo chcú oči vidieť. Je to miniatúrny pohyb, ale má vplyv na kyvadlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre